2

nie wejdzie.............

1

Emery zwykle zbiera tęgie lanie, nie ważne w jakiej formie ma zespół

3

Isco to do pięt nie sięga samemu Inieście, nie mówiąc wgl o Xavim. Gdy osiągnie poziom Generała to wtedy porozmawiamy, póki co niech doprowadzi Hiszpanie do MŚ jak Xavi

1

Marca taki tytuł dała na swojej okładce przed meczem Realu z Rayo ;)

3

Busi płakał jak słyszał

1

Ryby, znakomicie potrafi pływać

0

Nie spinaj się tak. Niech sobie nastrzela ogórkom, a w meczu LM z Atletico będziemy go szukać czy wgl jest na boisku.

17

co odpierdolił ten bramkarz przy bramce kapitana grzmota to jakaś komedia

10

bóg futbolu i w wieku niemal 28 lat mieć 400 bramek na tym poziomie...

0

Uwielbiam gościa, zapieprza na boisku aż miło i nie narzeka na trawe, godziny rozgrywania meczów tylko daje z siebie wszysttko

0

Ja stawiam na duet Rakitić i Xavi, tak jak to miało miejsce wczoraj

0

dzięki wielkie

0

podrzuci ktoś dobrym linkiem do streamu?

3

Pan Douglas powinien pograć, ale w Barcelonie B

0

Neymar na ławce, Suarez gra

2

uu, w końcu Ney poczuje ławeczke

3

bramki już nie bd się liczyć w ogóle, bo najpierw liczy się bilans bezpośrednich meczów. W przypadku równej ilości pki FCB i RM, mistrzem zostanie Real

0

4-5 to mało, z 10 co najmniej

0

Daje rade, a Montoya nie daje nawet ogórkom z Getafe

0

Nie chciałbym widzieć tej pustej przestrzeni dla CR11, gdyby tam niby miał być Montoya...

0

z Montoyą lub panem Douglasem na pewno sobie poradzimy

0

Dani nie zgodzi się na roczny kontrakt, nie oszukujmy się

0

1.30 w nocy.................

0

sobota 22........

0

Słaby żart. Naprawde....

0

Czy ktoś powie mi na co czeka klub w tej sprawie? Chyba chcą serio Douglasa w przyszłym sezonie oglądać na PO, co świadczy o tym, że są kompletnymi idiotami

3

James bez dwóch zdań.

0

Można się było tego spodziewać. US teraz nagle w dobie kryzysu przypomniał o piłkarzach. Widzą łatwy dochód to ino wezwania wysyłają.. parodia

1

2-1 dla Irlandii

0

Niech odpoczywają, bo za tydzień zaczynamy miesiąc prawdy i walka o wszystko albo o nic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?