0

tak gramy o 12 w niedziele, wszystko sie zgadza

1

Alves to powinien sobie odpocząć, bo po jego ostatnich wyczynach mamy dość. Adriano na PO

0

A moja: City, Porto, Bayern, Real i triumf ;D

0

Śniegu nie pamiętam, ale przypomina się ulewa i mecz w Sewilli

0

Brakuje mi tego El Pistolero z zeszłego sezonu...

7

gorzej to będzie jak będzie kolejny sezon bez żadnego tytułu

0

Ja proponuje drobne korekty. Ter Stegen - Adriano, Pique, Mathieu, Alba - Rakitić, Rafinha, Sergio - MNS

2

Wszystko fajnie, ale czemu w oficjalnym sklepie MC są koszulki FCB ;D

0

Nie tylko ten weekend. Tak jest w Hiszpanii od wielu lat

0

Nie wydaje mi się. Barcelonę czeka później mecz z Atleti, ale to może być już tylko o wicemistrza..

0

Oraz kilku innych których sędziowie ukradli

4

A więc bardziej zrealizuje ten super plan. Real u siebie Villarreal spokojnie ogra, mówisz o tym samym Bilbao które u siebie oddało mecz Barcelonie? Levante to ogórek niczym wczorajsze Elche, a faworytem w meczu na CN to będzie ale Real

0

Oby dziś wygrać i sięgnąć po 24 tytuł

0

Zawieszenia nei będzie, bo sędzia nie wspomniał nic o tym w protokole

0

gorzej jak we wtorek znowu będzie klapa i słaby wynik. Kolejny rok co możemy przegrać wszystko w tydzień

2

A Barca to niby nie będzie? Po takiej porażce, to na miejscu City bałbym się jeszcze bardziej

0

Tak. Zobaczymy po meczu jak bd zwalał wine na sędziów, bo Shity przegrają ;)

0

a widzisz, że to ironia? ból dupy to ty masz, dziś przegraliśmy, ale trzeba wierzyć na kolejny meczi tyle

3

Niech zaprasza, bo we wtorek może błagać o litość

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

zapomnialeś e) wina sędziego i granie o 16

0

Owszem Real potknie się, ale wiesz że Barcelona też tak?

6

W sumie to obchodzi mnie tylko mecz FCB

1

Po dwumeczu z City, Barca ma zaoferować 1-letni kontrakt dla Daniego [mundo]

5

A wg mnie pora powiedzieć pa pa Daniemu. Rok temu wszyscy do sprzedawali, a teraz nage cules chcą żeby został, ot jak zmienia się myślenie kibiców. Pół roku bez pana wrzutki wytrzymamy, a potem zawita Danilo

5

Prawda jest taka, że gdyby nie matka Xaviego, to dziś grałby w ACM. Jej, dziadkowi Xaviemu także zawdzięczamy, że grał i gra u nas jeden z najlepszych pmocników świata, o ile nie najlepszy.

0

Dziecko ma fajne poczucie humoru. Ney zjada Bale'a na śniadanie i w przyszłości główny kandydat do ZP

0

Póki co ostatnim meczem, którego znamy date jest właśnie GD. Trzeba czekać na komunikat LFP

0

Wielki człowiek. Co prawda, gdy prowadził klub bywały różne wątpliwości czy to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, ale jeszcze za czasów Guardioli wykonywał kawał tytanicznej roboty. Jestem pewny, że gdyby nie on 14 pucharów za Pepa też by nie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?