Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Było wtedy jakoś 2-0 czy 2-1?
0
koło 5 tysięcy? coś chyba koło tego
1
3 lata temu minęły
0
Oby jeden z tych najlepszych, to może walnąć i hattricka. Oby cały zespół pokazał klasę, bo każdy z nas wie, że potencjał w Barcy jest ogromny
0
David Villa.......
1
Do tego wolnych i nie dawać szans na kontrę, co przy stylu Barcelony jest bliskie zeru
53
Porażkę wybaczymy, ale braku zaangażowania już nie.
1
Rakitić na pewno nie. On nawet z Elche miał katastrofalny występ. Rafinha i Iniesta do środka razem z Masche
0
Aaaa no faktycznie. Jak mógłbym o nim zapomnieć. Fakt ;)
3
To akurat Milik ;D
0
źrodło..............?
2
Liczmy jednak, że nie ;)
0
straszne wieje i leje od 10 minut
2
Oby nie. Chociaż jak zagra Iniesta, i Busi na DM to kto wie ;p
1
Dwa wulgaryzmy gdy się wkurzyłem na skład Lucho
2
Ale tak to jest jak człowieka nerwy poniosą w związku ze składami Lucho ;D
1
W końcu ban minął ;D
2
Lucho logic.............
1
0
0
Odpoczynek w lidze dla Messiego przed arcyważnym meczem z Elche. Brawo Lucho..
1
czerwiec zapewne
0
Kupować kupował, ale nie zawsze były to trafione transfery. Miał wpadki jak każdy, ale sukcesów nikt mu nie odmówi
0
Owszem był. Ale bez znacznego udziału Rosella nie oszukujmy się nigdy by do FCB nie zawitał
0
Prezydent nie musi zawsze wysłuchiwać próśb trenera. Pep chciał odejścia Pikeja a jakoś sie nie doczekał..
0
Ronaldinho sprowadził Rosell..
0
Oj widze mało masz wiedzy kolego. Ronaldinho to sprowadził Rosell ;)
0
tak, tak, Czyhrynski i te sprawy ;)
0
TVP Sport......
0
zdecydowanie Real