0

Było wtedy jakoś 2-0 czy 2-1?

0

koło 5 tysięcy? coś chyba koło tego

1

3 lata temu minęły

0

Oby jeden z tych najlepszych, to może walnąć i hattricka. Oby cały zespół pokazał klasę, bo każdy z nas wie, że potencjał w Barcy jest ogromny

0

David Villa.......

1

Do tego wolnych i nie dawać szans na kontrę, co przy stylu Barcelony jest bliskie zeru

53

Porażkę wybaczymy, ale braku zaangażowania już nie.

1

Rakitić na pewno nie. On nawet z Elche miał katastrofalny występ. Rafinha i Iniesta do środka razem z Masche

0

Aaaa no faktycznie. Jak mógłbym o nim zapomnieć. Fakt ;)

3

To akurat Milik ;D

0

źrodło..............?

2

Liczmy jednak, że nie ;)

0

straszne wieje i leje od 10 minut

2

Oby nie. Chociaż jak zagra Iniesta, i Busi na DM to kto wie ;p

1

Dwa wulgaryzmy gdy się wkurzyłem na skład Lucho

2

Ale tak to jest jak człowieka nerwy poniosą w związku ze składami Lucho ;D

1

W końcu ban minął ;D

2

Lucho logic.............

1

0

0

Odpoczynek w lidze dla Messiego przed arcyważnym meczem z Elche. Brawo Lucho..

1

czerwiec zapewne

0

Kupować kupował, ale nie zawsze były to trafione transfery. Miał wpadki jak każdy, ale sukcesów nikt mu nie odmówi

0

Owszem był. Ale bez znacznego udziału Rosella nie oszukujmy się nigdy by do FCB nie zawitał

0

Prezydent nie musi zawsze wysłuchiwać próśb trenera. Pep chciał odejścia Pikeja a jakoś sie nie doczekał..

0

Ronaldinho sprowadził Rosell..

0

Oj widze mało masz wiedzy kolego. Ronaldinho to sprowadził Rosell ;)

0

tak, tak, Czyhrynski i te sprawy ;)

0

TVP Sport......

0

zdecydowanie Real

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?