0

Tak. Busquets bd 4 najlepiej zarabiającym po Messim, Xavim i Inieście, bo Ney więcej dostanie dopiero po podwyżce, która też już jest w drodze

0

Busquets bez dwóch zdań. W swojej najlepszej dyspozycji to najlepszy DM świata

1

250 mln euro to niska klauzula powiadasz?... ciekawe

0

Busi też ;)..........

1

lfp.es......................

0

Przeze mnie sporządzona statystyka odnośnie najlepszych strzelców w historii dla jednego klubu. Leo już na 9. miejscu i goni największych. Proszę: http://zapodaj.net/a69d936d49973.png.html

0

Nie wiem nawet czy by mu dali, bo żeby odebrać medal ileś tam meczów trzeba jednak rozegrać ;)

0

Nadal, Phelps, Bolt

1

wszystko fajnie, ale po co taki pudelek na fcbarca.com?

3

Znakomity tekst. A co nas czeka w kolejnym artykule Barcelona w sepii?

0

w sensie, że 3 bramki? jak o to ci chodzi, to chyba 29

4

Polskiej TV na to zwyczajnie nie stać. Koszt takich dwóch meczów to kasa o której TVP może pomarzyć

2

Otóż to. Jeszcze daleka droga do jakiegokolwiek tytułu, chociaż CdR jest już na wyciągnięcie ręki

0

Jest ktoś chętny żeby ze mną zrobić jakiś fanpage na FB odnośnie statystyk, ciekawostek związanych z Barcą?

2

Po prostu tak lubi. Od dawien dawna już tak robi

0

w Hiszpanii 4 bramki to poker, a 5 to super poker

0

Ludzie, Trofeo Zarra jest dla najlepszego strzelca HISZPAŃSKIEGO..

0

Leo miał jedną asyste

0

rekord to może paść ale za tydzień. Póki co to trzeba wygrać dziś

0

przed decimą mieli kilkanaście mln straty... to tylko świadczy kto w ostatnim czasie zaczął lubić mierde

0

#BartomeuDimissión

0

Czekamy na świetny mecz, co prawda wtedy będę w pracy, ale sercem będę razem z wszystkimi kibicami. Przede wszystkim zagrać na 0 z tyłu

4

Ma przynajmniej coś ciekawego do roboty ;)

1

jak utrzyma formę, to bez problemu

1

tak, chyba 18 meczów bez porażki

0

Pora przełamać passę Villarreal, ale trzeba przede wszystkim zachować czysto konto

0

W końcu, temu panu już dziękujemy

0

mi nie działają.. tak samo jak livesports.pl

0

wiem właśnie, że działa normalnie, ale u mnie nie działa i nie wiem co jest grane

0

bo liczą się też mecze w reprezentacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?