Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak. Busquets bd 4 najlepiej zarabiającym po Messim, Xavim i Inieście, bo Ney więcej dostanie dopiero po podwyżce, która też już jest w drodze
0
Busquets bez dwóch zdań. W swojej najlepszej dyspozycji to najlepszy DM świata
1
250 mln euro to niska klauzula powiadasz?... ciekawe
0
Busi też ;)..........
1
lfp.es......................
0
Przeze mnie sporządzona statystyka odnośnie najlepszych strzelców w historii dla jednego klubu. Leo już na 9. miejscu i goni największych. Proszę: http://zapodaj.net/a69d936d49973.png.html
0
Nie wiem nawet czy by mu dali, bo żeby odebrać medal ileś tam meczów trzeba jednak rozegrać ;)
0
Nadal, Phelps, Bolt
1
wszystko fajnie, ale po co taki pudelek na fcbarca.com?
3
Znakomity tekst. A co nas czeka w kolejnym artykule Barcelona w sepii?
0
w sensie, że 3 bramki? jak o to ci chodzi, to chyba 29
4
Polskiej TV na to zwyczajnie nie stać. Koszt takich dwóch meczów to kasa o której TVP może pomarzyć
2
Otóż to. Jeszcze daleka droga do jakiegokolwiek tytułu, chociaż CdR jest już na wyciągnięcie ręki
0
Jest ktoś chętny żeby ze mną zrobić jakiś fanpage na FB odnośnie statystyk, ciekawostek związanych z Barcą?
2
Po prostu tak lubi. Od dawien dawna już tak robi
0
w Hiszpanii 4 bramki to poker, a 5 to super poker
0
Ludzie, Trofeo Zarra jest dla najlepszego strzelca HISZPAŃSKIEGO..
0
Leo miał jedną asyste
0
rekord to może paść ale za tydzień. Póki co to trzeba wygrać dziś
0
przed decimą mieli kilkanaście mln straty... to tylko świadczy kto w ostatnim czasie zaczął lubić mierde
0
#BartomeuDimissión
0
Czekamy na świetny mecz, co prawda wtedy będę w pracy, ale sercem będę razem z wszystkimi kibicami. Przede wszystkim zagrać na 0 z tyłu
4
Ma przynajmniej coś ciekawego do roboty ;)
1
jak utrzyma formę, to bez problemu
1
tak, chyba 18 meczów bez porażki
0
Pora przełamać passę Villarreal, ale trzeba przede wszystkim zachować czysto konto
0
W końcu, temu panu już dziękujemy
0
mi nie działają.. tak samo jak livesports.pl
0
wiem właśnie, że działa normalnie, ale u mnie nie działa i nie wiem co jest grane
0
bo liczą się też mecze w reprezentacji