Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest jeszcze trzeci duży stadion Montjuic
0
Nie, ale 2-0 jak najbardziej
0
Powrót króla karnych!
1
Ta jedenastka to jakaś kpina z jego strony..
0
i to jeszcze w niedziele o 12 .... brawo dla LFP
0
W Anglii tak grają co tydzień i nie narzekają, a nawet wcześniej.
0
25M za Danilo to jest dobra cena. Myślę, że można Tello mógłby być kartą przetargową i obniżyć cene
2
I tak się dziwię, że Di Maria tam odszedł.. facet jest genialny, a poszedł do ligowego średniaka..
1
Kolejny mecz i kolejny, który nie obejrzę, bo będę w pracy...
1
Paul Pogba to obecnie najlepszy piłkarz młodego pokolenia, który lada moment a stanie się po prostu bestią w dobrym tego słowa znaczeniu.. piłkarz marzenia dla każdego klubu
4
Zniszczyłeś system.
0
A teraz booom i się budzisz
0
mhm, Barca ma zapłacić do 30 lutego 2014... to w sumie nigdy nie musi....
0
Dobre, dobre ;D Ma facet jaja ;)
0
Było o tym. Miało to już miejsce jakiś czas temu.. Smutne, ale w życiu czasem tak bywa. Ja też straciłem tak siostrę
0
Można, ale najpierw na to musi zgodzić się drugi klub, co już nie jest takie proste
4
Świetny komentator, trzeba przyznać. Gdy komentował tenis, to aż chciało się go oglądać i słuchać. Nie to co dzisiejszy poziom Iwański czy inni pseudokomentatorzy, którzy niszczą widowisko dla kibica z tv
0
Otóż to. Najlepsze rozwiązanie
0
Lubię tego sędziego, ale Mallenco w Bilbao to będzie dopiero popis arbitra
1
Swego czasu na pewno jednym z takich był Abidal.
1
Leo od dawna strzela i będzie je strzelać dopóki nie stwierdzi, że się do tego nie nadaje
0
Czyli ogromna szansa na awans. City ciężko będzie strzelić dwa gole, nie tracąc niczego.. Barca u siebie jest niezwykle mocna
16
Przyjedziecie na CN i dostaniecie lanie większe
0
Co jak co, ale przy golu to mocno zawinił Messi
4
Te statystyki karnych są niesttety tragiczne
0
Dokładnie tak. Ja bym nie usnął nawet nie znając wyniku
0
Widzę, że tak samo jak ja meczu nie zobaczysz z powodu pracy... szkoda
0
tak gramy o 12 w niedziele, wszystko sie zgadza
1
Alves to powinien sobie odpocząć, bo po jego ostatnich wyczynach mamy dość. Adriano na PO
0
A moja: City, Porto, Bayern, Real i triumf ;D