0

Jest jeszcze trzeci duży stadion Montjuic

0

Nie, ale 2-0 jak najbardziej

0

Powrót króla karnych!

1

Ta jedenastka to jakaś kpina z jego strony..

0

i to jeszcze w niedziele o 12 .... brawo dla LFP

0

W Anglii tak grają co tydzień i nie narzekają, a nawet wcześniej.

0

25M za Danilo to jest dobra cena. Myślę, że można Tello mógłby być kartą przetargową i obniżyć cene

2

I tak się dziwię, że Di Maria tam odszedł.. facet jest genialny, a poszedł do ligowego średniaka..

1

Kolejny mecz i kolejny, który nie obejrzę, bo będę w pracy...

1

Paul Pogba to obecnie najlepszy piłkarz młodego pokolenia, który lada moment a stanie się po prostu bestią w dobrym tego słowa znaczeniu.. piłkarz marzenia dla każdego klubu

4

Zniszczyłeś system.

0

A teraz booom i się budzisz

0

mhm, Barca ma zapłacić do 30 lutego 2014... to w sumie nigdy nie musi....

0

Dobre, dobre ;D Ma facet jaja ;)

0

Było o tym. Miało to już miejsce jakiś czas temu.. Smutne, ale w życiu czasem tak bywa. Ja też straciłem tak siostrę

0

Można, ale najpierw na to musi zgodzić się drugi klub, co już nie jest takie proste

4

Świetny komentator, trzeba przyznać. Gdy komentował tenis, to aż chciało się go oglądać i słuchać. Nie to co dzisiejszy poziom Iwański czy inni pseudokomentatorzy, którzy niszczą widowisko dla kibica z tv

0

Otóż to. Najlepsze rozwiązanie

0

Lubię tego sędziego, ale Mallenco w Bilbao to będzie dopiero popis arbitra

1

Swego czasu na pewno jednym z takich był Abidal.

1

Leo od dawna strzela i będzie je strzelać dopóki nie stwierdzi, że się do tego nie nadaje

0

Czyli ogromna szansa na awans. City ciężko będzie strzelić dwa gole, nie tracąc niczego.. Barca u siebie jest niezwykle mocna

16

Przyjedziecie na CN i dostaniecie lanie większe

0

Co jak co, ale przy golu to mocno zawinił Messi

4

Te statystyki karnych są niesttety tragiczne

0

Dokładnie tak. Ja bym nie usnął nawet nie znając wyniku

0

Widzę, że tak samo jak ja meczu nie zobaczysz z powodu pracy... szkoda

0

tak gramy o 12 w niedziele, wszystko sie zgadza

1

Alves to powinien sobie odpocząć, bo po jego ostatnich wyczynach mamy dość. Adriano na PO

0

A moja: City, Porto, Bayern, Real i triumf ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?