Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo brakuje ze 197 golami..
0
macie linka do sopcasta?
4
Po tym, że nie wiadomo czy grał na mundialu to na pewno.
5
Nie. Xavi, Iniesta, Busquets będzie grał do 40 przy takim trenerze
0
W reprezentacji dopiero drugi.
2
nie obrażaj Duńczyka, to lord Bendtner
0
tak jest taka szansa
5
widze koniec świata nadchodzi, Sergio i Pedro z golem w jednym meczu. Apokalipsa jest blisko..
0
Jak już to Calhanoglu.
0
Jest dobry, ale nie poziom Barcelony.
1
Tylko, że do klubu Ronaldinho sprowadził kolego Rosell.
5
Święte słowa. Aniołkiem nei był i każdy o tym wie prócz ślepo w niego zapatrzonych.
0
Suarez świetna bramka. Podsumowanie po pierwszych meczach reprezentacji:
Leo - 1 gol, Neymar 2, Suarez - 1. W sumie kolejne 4 gole naszych cracków
0
Nie ma dla niego miejsca u nas. Nie wiem jak wy chcecie pogodzić siłę ataku Reus, Neymar, Mess i Suarez jednocześnie... puknijcie się w te puste mózgi, bo to nierealne.
0
Nie chcemy go nawet za darmo
0
dokładnie tak ;D
0
Super wywiad. Oby więcej takich.
1
Mam to samo zdanie. On strzela takie gole, że masakra.. zastanwiam się czasami co on jeszcze wymyśli ;D
0
to jest FIFA. Suarez w tej orgaanizacji jest już skreślony, niestety
0
nie ma czegoś takiego jak kontuzjogenny....
0
i nie 46 goli, tylko 42.....
1
a nawet dwie ;) ...
1
Benedito > Bartomeu Rosell Zubizarreta Qatar
0
tak? nikt rok temu też nie dawał szans Atleti, a zdobyli majstra...
0
Zapowiada się remis Valencii, oby jeszcze później Atleti straciło punkty i powrót na fotel wicelidera.
19
Strach oglądać mecz za dwa tygodnie z Sevillą, bo szykuje się niezły łomot. Jak nie ogarną się pomocnicy, to niestety ale czwarta porazka w sezonie nie będzie zaskoczeniem.
3
Bardzo głupia strata Messiego, przez co poszła kontra. Aczkolwiek co w tym momencie robili stoperzy.. ich szybkość po prostu to jest jakaś kpina.
0
mogą i nawet z 500. Mnie interesuje kto zgarnie tytuł, a to nie zależy od ilości strzelonych bramek, a punktów
0
jak to wyglądało?...
0
To granie bez taktyki to my akurat widzimy wszyscy od samego początku sezonu. Dziś się udało, bo crack Suarez jednak jest i coś wykombinował, ale strach pomyśleć gdyby nie dobra gra Neya od samego początku sezonu...