Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co tam, że Messi nie ma żony (y)
0
Ja. Bo tutaj już nic nie da się wygrać
0
Następny też..........
1
Adidas are keen for Lionel Messi to join Chelsea and are prepared to help pay the transfer fee. [RAC1]
2
Polubił też Real i CR także wrzućcie na luz
0
Tak dziennikarze to zjeby
1
Lepiej nie, bo już przed meczem jego nota będzie wynosić 1
0
Otóż to. Obawiam się tego pierwszego
1
0
No to strata pkt murowana. Ja pierdole inaczej tego sie nie da nazwać
3
Teraz trzeba liczyć na Barcę, bo inaczej ta porażka nic nam nie da..
0
Tak jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Komentarz dnia ;)
2
2-1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Za rok, dwa, a nawet 4 to mam nadzieje że Alba dalej bd u nas grał
1
Wystarczy spojrzeć na ilość lajków na fb Realu, Kiedyś Barca miała o 20 mln więcej, dziś to raptem 900 tys, także większość to kibice sukcesu po decimie
0
Spokojnie, i tak nie da rady
0
Żałosne jest to, że pisząc to zdanie się ośmieszasz
0
Do końca sezonu pewnie bd z CR20
0
Koło 20 pewnie będzie. Także jak on ma potem nie mówić, że wystarczy patrzeć na statystyki. I tak nigdy nie osiągnie poziomu Messiego, który porównywany jest do najlepszych w historii
1
W pełni zasłużony
0
% celnych podań zdecydowanie ;)
0
Żałosne .....
0
Oby tak było ;)
0
W dotychczasowych 81 meczach na Anoeta Barcelona wygrała 22 mecze (27%), padło 29 remisów (36%), a gospodarze wygrywali 30 razy (37%).
To pokazuje z kim gramy..
0
Być może. Barca też bd miała bardzo trudny mecz z Atletico, wcześniej Elche
1
Do tego Sevilla, ale ja bym bardziej liczył na jakąś wpadke pokroju La Corunii czy też Levante
0
Z Elche pewnie zagra pół składu rezerwowego, kto wie czy wgl Messi dostanie powołanie
0
Tak, FA Cup jest najważniejszy
0
1-4 dla Realu..