Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leo zdecydownie MVP. Suarez się nie popisał przy setce, ale nawet jemu to może się zdarzyć. Oby Leo strzelił kolejne dwa gole jutro.
0
100 powinna paść. Oby tak się stało, a rekord nie zostanie pobity przez najbliższe 50 lat, o ile wgl ktoś go pobije..
0
Czekam na oceny za mecz z Ajaksem. Mam nadzieje, że jeszcze dziś będą. ;p
0
Co 6 lat........
0
Messi: 45+21, Ronaldo: 50+14
2
Laporta wcale nie byłeś lepszy niż Rosell. Najlepiej gdyby wygrał wybory całkowicie nowy człowiek.
0
Tak, ten gol z Sevillą to była poezja.. siata, a później lob, ktorego nie ma szans wybronić...
14
A co mają latać pięcioma?
0
A Montoya trybuny... masakra. Czemu nie gra zamiast Alvesa..
1
Znowu Alves, znowu Masche na stoprze i znowu Busquets. Ileż można.
0
Barcelona line-up (official): TerStegen - Alves Bartra Mascherano Alba - Rakitic Busquets Xavi - Suarez Messi Neymar
0
Pora w końcu wygrać na holenderskiej ziemii. Najważniejsze 3 pkt i już dziś zapewnić sobie awans do 1/8 finału.
1
Tego samego łba, który dostał od kibiców na CN ;)
0
Barcy zdecydowanie.
0
Sędzia pozwalający "grać". Dobry i zawsze jest blisko akcji.
0
Kiedy oceny za mecz z Celtą?
0
Po co, skoro i tak by musiał zostać skreślony przed meczem i odesłany na trybuny
3
Bedę trzyma za słowo.
0
Stawiam na Mascherano.
1
Messi nie. Z Barcelony tylko Neymar, którego LFP ustawiło na prawym skrzydle.. brawo xD
Na lewą oczywiście żelek, bo jakżeby inaczej
0
I 2 punkty straty do Realu.
2
Ile ja bym dał żeby zobaczyć takie ustawienie.. ewentualnie Rafinha za Xaviego
3
ŻAŁOSNE DECYZJE ZARZĄDU I TRENERA:
- wystawianie Suareza na skrzydle
- wystawienie Mascherano na stoperze
- wystawianie Busquetsa na DM
- brak ogrywania Bartry na stoperze
- nie dawanie szans Montoyi na PO
- kupno Vermaelena
- kupno Douglasa
- sprzedaż Alexisa
- sprzedaż Fabregasa
- Qatar Airways
- łamanie przepisów odnośnie młodzieży = ban transferowy
0
Tego to na pewno nie zapłacimy, bo on tylu meczów nie zagra, o ile jakikolwiek wgl zagra..
1
Szkoda, że ten tester kosztował nas 10 mln euro.
0
Snickers........ pan biała flaga
0
Mathieu 7? Chyba 5. Douglas 1, Suarez 7, Rakitić 6
0
Nie ma co liczyć. I tak nie zniosą zakazu.
0
Dokładnie tak było. W samej końcówce Messi zmarnował karnego
1
A nie zauważyłeś, że fakt, że nie straciliśmy ich wcześniej z ogórkami to fart? Jak obijano słupki i poprzeczki