0

Leo zdecydownie MVP. Suarez się nie popisał przy setce, ale nawet jemu to może się zdarzyć. Oby Leo strzelił kolejne dwa gole jutro.

0

100 powinna paść. Oby tak się stało, a rekord nie zostanie pobity przez najbliższe 50 lat, o ile wgl ktoś go pobije..

0

Czekam na oceny za mecz z Ajaksem. Mam nadzieje, że jeszcze dziś będą. ;p

0

Co 6 lat........

0

Messi: 45+21, Ronaldo: 50+14

2

Laporta wcale nie byłeś lepszy niż Rosell. Najlepiej gdyby wygrał wybory całkowicie nowy człowiek.

0

Tak, ten gol z Sevillą to była poezja.. siata, a później lob, ktorego nie ma szans wybronić...

14

A co mają latać pięcioma?

0

A Montoya trybuny... masakra. Czemu nie gra zamiast Alvesa..

1

Znowu Alves, znowu Masche na stoprze i znowu Busquets. Ileż można.

0

Barcelona line-up (official): TerStegen - Alves Bartra Mascherano Alba - Rakitic Busquets Xavi - Suarez Messi Neymar

0

Pora w końcu wygrać na holenderskiej ziemii. Najważniejsze 3 pkt i już dziś zapewnić sobie awans do 1/8 finału.

1

Tego samego łba, który dostał od kibiców na CN ;)

0

Barcy zdecydowanie.

0

Sędzia pozwalający "grać". Dobry i zawsze jest blisko akcji.

0

Kiedy oceny za mecz z Celtą?

0

Po co, skoro i tak by musiał zostać skreślony przed meczem i odesłany na trybuny

3

Bedę trzyma za słowo.

0

Stawiam na Mascherano.

1

Messi nie. Z Barcelony tylko Neymar, którego LFP ustawiło na prawym skrzydle.. brawo xD
Na lewą oczywiście żelek, bo jakżeby inaczej

0

I 2 punkty straty do Realu.

2

Ile ja bym dał żeby zobaczyć takie ustawienie.. ewentualnie Rafinha za Xaviego

3

ŻAŁOSNE DECYZJE ZARZĄDU I TRENERA:

- wystawianie Suareza na skrzydle
- wystawienie Mascherano na stoperze
- wystawianie Busquetsa na DM
- brak ogrywania Bartry na stoperze
- nie dawanie szans Montoyi na PO
- kupno Vermaelena
- kupno Douglasa
- sprzedaż Alexisa
- sprzedaż Fabregasa
- Qatar Airways
- łamanie przepisów odnośnie młodzieży = ban transferowy

0

Tego to na pewno nie zapłacimy, bo on tylu meczów nie zagra, o ile jakikolwiek wgl zagra..

1

Szkoda, że ten tester kosztował nas 10 mln euro.

0

Snickers........ pan biała flaga

0

Mathieu 7? Chyba 5. Douglas 1, Suarez 7, Rakitić 6

0

Nie ma co liczyć. I tak nie zniosą zakazu.

0

Dokładnie tak było. W samej końcówce Messi zmarnował karnego

1

A nie zauważyłeś, że fakt, że nie straciliśmy ich wcześniej z ogórkami to fart? Jak obijano słupki i poprzeczki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?