1

1-0 dla City.......

0

Oby wszystko było w porządku, bo to jeden z zawodników, który jeszcze trzyma poziom jako taki.

1

Czyli na Ajax wraca Adriano na lewą

1

Taa u Magatha to by tygodnia treningów nie wytrzymali

2

Polecam Real, na pewno coś w tym sezonie wygrają ;)

1

wyatrczy el semaforo del partido

0

Jak Marc zobaczy jeszcze z 2 mecze z ławki to poważnie to przemyśli, o ile już nie myśli. Jakie ten chłopak ma serce do gry to żaden takiego nie ma, a wciąż na ławce i trybunach. ŻENADA.

0

A MSN mówi ci to coś? Nie ma kto strzelać? Iniesta, Xavi, nie ma ?

1

Dno i kupa mułu. Pomoc nie istnieje w tej drużynie, Zarząd doprowadził do sytuacji, w której z najlepszej linii pomocą jaką mieliśmy w Europie, mamy najgorszą.

3

Cordoba na 1-1! Brawo.

0

Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Mascherano Mathieu Alba - Rakitic Busquets Rafinha - Suarez Messi Neymar #fcblive

0

wygrałeś internet stary ;D

3

barcastuff na twitterze

0

Atleti juz prowadzi 1-0

0

10 to my mamy i jest nim sam Leo Messi.

1

Oj widzę że nie wwies chlopcze co to jest tika tika.

0

Od 18.30.......

5

Mhm. Tak na pewno "zadebiutuję".

1

Tak. Warte obejrzenia bo można się fajnie pośmiać. na YT jest filmik

0

Łał. Dobrze, że mi powiedziałeś.

0

Ma ktoś może statystyki odnośne najlepszych strzelców wszech czasów w historii Barcy? Pilnie takowch poszkuje

9

Ale Pele przecież strzelił 77 goli dla Brazylii. Skąd wy wzieliście 95 O.O

0

Czyli Masche na stoperze. Super..

2

Jasnowidz. O.O......

0

Jak ja nie cierpie tych meczów sobotnich o 16. Co oni się tak uwzięli na tę godzinę... jakby nie szło o 20..

3

Wróci, gdy Lucho pokaże jaja i postawi na Masche na DM, Bartre z Mathieu na stoperze i Suarez na 9.

1

Lepiej tego nie szło podsumować, ale 100% racji. Jutro po ew. zwycięstwie bd orgazm jaki to był świetny mecz.

0

Ludzie skończcie ze składami. Co wam to da? Morale wzrosły? Tak, to gratuluje

0

Iniesta ma kontuzje

11

Kryterium jest proste, na siłe szukają drugiego Guardioli, którego już nigdy nie znajdą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?