9

@Peciak Przeszłość uczy nas, by nie popełniać tych samych błędów. Powiedz, ile będziemy bujać się teraz z Umtitim, Pjaniciem, Trincao? Potrzebujemy kolejnych problemów za jakiś czas? :)

34

@Peciak Problem z Dembele jest taki, że to zarabia gigantyczną kasę, a liczby nie idą w parze i jego grą. Dostanie kontrakt, połamie się na kolejne pół roku i tyle go zobaczymy. Za rok/dwa znów będziemy chcieli go wypchnąć, ale nie będzie zamierzał odejść, bo kasa z kontraktu solidna. Przerabialiśmy to wielokrotnie.

0

@Emhyr Nie mam krótkiej pamięci. Mogli go puścić, ale co miałem zadzwonić do Bartomeu i powiedzieć że ma go puścić? My możemy się tylko przyglądać i to akceptować.

3

Zastanawia mnie ta niechęć Bayernu do sprzedaży Lewandowskiego. Pierwsza i najważniejsza kwestia to odczucia samego piłkarza, który nie chce tam grać. Z niewolnika nie ma pracownika. Oczywiście, że gdy uprą się, by wypełnił kontrakt to to zrobią, ale po co? Nie ma gwarancji, że będzie dawał z siebie 100% w każdym meczu. Gdyby w Barcelonie był jakiś piłkarz, który nie chce tu grać to krzyżyk na drogę i adios. Nieważne czy nazywałby się Pedri, Gavi czy Neymar. A wy co sądzicie?

0

@Emhyr Wierzy, nie wierzy. Większość jak czytało nazwisko Braithwaita, gdy pojawiało się mediach to też pukało się po czole. Dzisiaj można tylko się uśmiechnąć. ;)

4

Cała czołówka Europy będzie się zbroić na nowy sezon, a Barcelona interesuje się takimi nazwiskami jak Alonso czy Januzaj. Jak się to czyta to człowiek zastanawia się co poszło nie tak.

0

@BartqRKO Ciekawe rozumowanie, że sportowiec ma ujawniać swoje dochody.

0

@BartqRKO Chciałbyś publicznie ujawniać swoje zarobki?

3

@Piernik każdy klub będzie zawyżał cenę, bo wszyscy wiedzą że mają kupę siana. Może Son?

0

@KrwawiaceoczyVEB 2024/2025

9

Śmiejecie się z Realu, a chciałbym tylko przypomnieć jak pięknie wyrolował nas pewien Francuz z Atletico. Facet kosztem Barcy zrobił show, to ruszyliśmy rok później po niego ponownie, gdzie trzeba było zapłacić już więcej. Ale kto by to pamiętał.. :)

2

@wrzutqez Nie będę oryginalny i powiem że Max i Lewis

0

@wrzutqez jak zwykle zdania ekspertów są podzielone :)

0

Jak myślicie, gdyby wszystkim kierowcom F1 przygotować dokładnie takie same bolidy i liczyłyby się wyłącznie umiejętności kierowcy kto byłby najlepszy?

39

Trochę brzmi jakby Frenkie jednak był na wylocie.

3

@Image Tweet o Neymarze pamiętasz?

15

Niewiarygodna decyzja ATP. Kolejna organizacja do zaorania obok FIFA i UEFA.

4

Dobra, agent Lewego zaczyna spłacać transfer z koszulek. Dobre i to

2

@Ronnie1992 Zastawia mnie skąd ta podawana często kwota 40 mln za Lewandowskiego. Któryś dziennikarz wymyślił sobie 40 mln i wszyscy trzymają się tej kwoty, a równie dobrze Bayern może nie zgodzić się i na 60 mln

3

@Peciak ,Nie psuj zabawy. Fajnie ciepło, zaraz lato, każdy wejdzie sobie na twitterka poczyta OJO, dziesięć telefonów pana Romero, otworzy zimne piwko i chce poczytać co w słonecznej Katalonii, a ty tu mówisz że nas na nikogo nie stać.

4

@YouTuber umówiłem się na randkę z dziewczyną, która jest z obcego państwa (nie znając jej języka), a dziś już jest moją dziewczyną

10

@Emhyr ja natomiast chcę jego odejścia. Nie dam się nabrać na jego półroczne dobre granie, gdzie przez chyba 3,5roku kopał się po czole i udawał profesjonalistę

4

@AmigoBlancos Nie byłbym zaskoczony. Zbliżał się koniec epoki Messiego, to było generalnie nieuniknione.

14

@rafalinho7 Memphis z rocznym kontraktem za 35 mln? Dobre. ;)

0

Gdyby tylko dało się to zakończyć po 1 połowie...

3

@MesQueUnClub96 Djokovic może mieć i 30 tytułów WS, ale klasą i szacunkiem nigdy nie dogoni Federera czy Nadala

1

@RonnieVEB C+ Family

0

@Dawidfcb1998 każdy mecz LL na innym kanale jest

1

@Ali094 Trzeba mieć zbilansowany zespół. Nikt niczego wielkiego nie wygra samą młodzieżą, jak i samymi doświadczonymi zawodnikami. Kluczem jest znalezienie złotego środka i poskładanie tego w całość.

2

@Kgorecki2500 team #zimnepiwo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?