3

Wczorajszy mecz jasno pokazał, że można wygrać LM nie mając napastnika. Werner bardziej mem, aniżeli wartość dodana do tej ekipy. Barcelona nie liczy się na arenie europejskiej, bo obrona to ser szwajcarski i przyjście samego Garcii z Emersonem niczego nie zmieni. Potrzeba wymienić całą linię defensywną.

0

@Encore Są mocni, ale wg mnie to taki jednoroczny wyczyn.

2

@Encore Dokładnie jak 7 drużyna LL pokonała wicemistrza Anglii ;)

21

@Vempers Z Koemanem

18

Co sądzicie nt. pójścia Laporty, Agnellego i Pereza jednak na dalszą wojnę z UEFA?. Ja mimo wszystko cieszę się, że nie zostaliśmy miękkimi fajami jak pozostali i nie godzimy się na żadne kary.

4

@itmustbejoke Warto. Gdybym miał 10 mln chciałbym kolejne 10 ;)

2

@beny159 Bodajże maksymalnie zawodnicy do 23 roku życia plus trzech może być starszych

1

@Mixtape połowa sierpnia

52

Można nie lubić Valverde, ale z nim już bylibyśmy gdzieś od 2 tygodni mistrzami.

26

Na La Rambli tematy szczepionkowe, a czy ktoś wyobraża sobie, że Messi nigdy nie zagra już w oficjalnym meczu Barcelony? Nie? Ja też nie.

3

@LeoMessi1994 Jasne, że tak. Piłkarski geniusz.

0

@Kidd Chłopie nie bierz wszystkiego na serio. Wiadomo, że pozbycie się wszystkich jest niemożliwe. Zobrazowałem po krótce jak to wygląda i na kogo można liczyć w następnych 5-7 latach, a kto jest do odpalenia w najbliższej przyszłości.

11

@JimMorrisonFCB Zostawiajac ich nic się w tym klubie nie zmieni, choćby i tutaj Guardiola znów wrócił. Mam powoli dość już oglądania tych samych schematów.

33

Przeanalizowałem sobie naszą kadrę i doszedłem do wniosku, że Neto, Pique, Lenglet Alba, Roberto, Umtiti, Firpo, Busquets, Pjanić, Puig, Coutinho, Fernandes, Griezmann, Braithwaite, Dembele, Trincao OUT.

Zostaje Ter Stegen, Dest, Araujo, Pedri, De Jong, Messi i Fati. Ktoś za? ;)

0

@Wossi61FCB Tak, dużego transferu i sprzedaży wielu zawodników. Połowa z nich nigdzie się nie ruszy.

4

@Wossi61FCB A teraz się budzimy ;)

4

@PolskiBarcelonista10 Nie, to inne rozgrywki.

10

@Messibestplayerintheworld Wściekłym to można było być po Granadzie, po Levante to już pełny luz ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@kaamil1910 liczą, liczą.

22

@DanielOOL a może i mają lepiej? Promują tym samym ofensywny styl i chęć kreowania kolejnych okazji mimo prowadzdnia np. 3-0. Wcale nie jest to chore

1

@SuperPatsonFCB zależy raczej od miejsca gdzie jesteśmy. W miastach podobno mnóstwo terminów, na wsiach gorzej. Kolega w robocie czekał ok. 1,5 tygodnia

0

@gontex nie musisz dziś, w dowolnym momencie możesz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

@FanFcBarcy otóż i to może nie wystarczyć :)

3

48

I niech tak zostanie. Amen.

2

@4drian0 Rozmiar logo wskazuje, że to produkt z rangi exclusive

1

@Katalonbar Barca-Atleti w C+ Premium.

10

Ferguson 49 tytułów, Pep 30. Kto wie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?