Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
56
W całej tej wojence przewinął się jeden wątek, który mnie w sumie zastanowił. Mianowicie jeden z argumentów jaki miał przemawiać za reformą jest to, że młodzi ludzie w coraz mniejszym stopniu interesuja się futbolem. Co planowano by zmienić? Skrócić mecze, bo "są za długie". Poważnie? Niespełna 2h włącznie z przerwą to jest tak dużo? Nie dla takich reform.
11
@arasz1819 Rozejdzie się po kościach. Perez to wysoka półka nawet dla UEFA.
1
@TheHeisenberg Kolejny jest Manchester City. Skończy się to wszystko szybciej niż zaczęło.
0
@Brashearr bo patrząc po reakcjach w mediach i tym co się słyszy tak to wygląda
26
Czyli mamy w zasadzie wojnę 12 klubów założycieli vs UEFA, FIFA, ligi krajowe, kibice, rządy państw. Człowiek myślał, że będzie emocjonował się końcówką sezonu, a tu owszem, ale mamy wojnę w piłce jakiej jeszcze nie było. Pięknie pokazuje to jakimi markami są kluby założycielskie i futbol kręci się tak naprawdę wokół nich.
2
@tomono Nie sądzę. Obstawiam, że skończy się mimo wszystko kompromisem, ale z wiekszą kasą dla gigantów.
1
@Mns21 mi się już dawno znudził. Faza grupowa to zwykłe nudy, od samego początku gdyby grano systemem pucharowym byłoby idealnie
5
@Kettger albo Barcelona, albo Blaugrana ;)
23
Tak się zastanawiam czy Laskowski komentuje mecz czy urządził sobie kącik historyczny. Znamy juz 120 lat historii, a z meczu nie wiemy nic.
2
@blaugrana1980 No to jutro masz 8 meczów LL, do wyboru do koloru.
2
@FC1899Barca Niestety, taka prawda.
4
Pytanie na ten piękny deszczowy wieczów w Stoke.. Polsce. Szybciej skończą Sagrade czy zmodernizują Camp Nou?
Piękny film z 2016 roku, obecnie powinniśmy kończyć przebudowę, co genialnie wykorzystuje Perez w Realu.
76
W sobotę minie 721 dni od ostatniego tytułu dla Barcelony. Pora zatrzymać ten tykający zegar.
6
@BarcaInfo Barca na szczęście biedna i trzeba by zrzutkę jakąś ogarnąć.
3
Coś czuje, że Bayern spokojnie z awansem :)
0
@LeoMessi1994 warzywa
3
@rambocyc Z Valencią 2 maja, a z Granadą nie ma oficjalnego potwierdzenia jeszcze.
14
@Michal03 Kto oczekiwał przed sezonem trofeów? No raczej naiwni. Koeman zrobił i tak dużo i powinien zostać niezależnie czy wygra cokolwiek w tym sezonie czy nie.
1
@horang Nie mogę się doczekać, aby ponownie was zobaczyć
5
@l0Messini O tym, że nie rozegrał 28 meczów, a to jest kluczowe.
2
@robsesh tylko, że Barca dopiero co przebudowała środek pola. Co tam chcesz zmieniać?
8
@killingjoker101 Jeszcze na La Rambli. ;)
1
@Baniek Na pilocie masz wybór ścieżki dźwiękowej
0
@Encore Sprzedając Griezmanna, Dembele, Braithwaita można iść po jednego klasowego napastnika i wolałbym tego jednego, który potrafi strzelić setkę "Dembele z Liverpoolem" niż tę trójkę.
3
@Encore A myślisz, że za dwa lata jego wartość wzrośnie? ;) Skończmy się łudzić, że Dembele to wielki talent, bo tak nie jest, a już na pewno nie w Barcelonie. Facet nie strzelił tylu ważnych bramek w kluczowych momentach, że go tu już nie powinno być podobnie jak Griezmanna czy Braithwaita.
0
@Jakchcesz Tak, prędzej wyłożymy się na teoretycznie słabszym.
2
9 meczów do końca ligi. Ile razy według was zgubimy punkty? Wg mnie 2x z Realem i Valencią.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Abominacja Suarez?
5
@Pawel13sz Dajmy sobie spokój z Anglikami