56

W całej tej wojence przewinął się jeden wątek, który mnie w sumie zastanowił. Mianowicie jeden z argumentów jaki miał przemawiać za reformą jest to, że młodzi ludzie w coraz mniejszym stopniu interesuja się futbolem. Co planowano by zmienić? Skrócić mecze, bo "są za długie". Poważnie? Niespełna 2h włącznie z przerwą to jest tak dużo? Nie dla takich reform.

11

@arasz1819 Rozejdzie się po kościach. Perez to wysoka półka nawet dla UEFA.

1

@TheHeisenberg Kolejny jest Manchester City. Skończy się to wszystko szybciej niż zaczęło.

0

@Brashearr bo patrząc po reakcjach w mediach i tym co się słyszy tak to wygląda

26

Czyli mamy w zasadzie wojnę 12 klubów założycieli vs UEFA, FIFA, ligi krajowe, kibice, rządy państw. Człowiek myślał, że będzie emocjonował się końcówką sezonu, a tu owszem, ale mamy wojnę w piłce jakiej jeszcze nie było. Pięknie pokazuje to jakimi markami są kluby założycielskie i futbol kręci się tak naprawdę wokół nich.

2

@tomono Nie sądzę. Obstawiam, że skończy się mimo wszystko kompromisem, ale z wiekszą kasą dla gigantów.

1

@Mns21 mi się już dawno znudził. Faza grupowa to zwykłe nudy, od samego początku gdyby grano systemem pucharowym byłoby idealnie

5

@Kettger albo Barcelona, albo Blaugrana ;)

23

Tak się zastanawiam czy Laskowski komentuje mecz czy urządził sobie kącik historyczny. Znamy juz 120 lat historii, a z meczu nie wiemy nic.

2

@blaugrana1980 No to jutro masz 8 meczów LL, do wyboru do koloru.

2

@FC1899Barca Niestety, taka prawda.

4

Pytanie na ten piękny deszczowy wieczów w Stoke.. Polsce. Szybciej skończą Sagrade czy zmodernizują Camp Nou?



Piękny film z 2016 roku, obecnie powinniśmy kończyć przebudowę, co genialnie wykorzystuje Perez w Realu.

76

W sobotę minie 721 dni od ostatniego tytułu dla Barcelony. Pora zatrzymać ten tykający zegar.

6

@BarcaInfo Barca na szczęście biedna i trzeba by zrzutkę jakąś ogarnąć.

3

Coś czuje, że Bayern spokojnie z awansem :)

0

@LeoMessi1994 warzywa

3

@rambocyc Z Valencią 2 maja, a z Granadą nie ma oficjalnego potwierdzenia jeszcze.

14

@Michal03 Kto oczekiwał przed sezonem trofeów? No raczej naiwni. Koeman zrobił i tak dużo i powinien zostać niezależnie czy wygra cokolwiek w tym sezonie czy nie.

1

@horang Nie mogę się doczekać, aby ponownie was zobaczyć

5

@l0Messini O tym, że nie rozegrał 28 meczów, a to jest kluczowe.

2

@robsesh tylko, że Barca dopiero co przebudowała środek pola. Co tam chcesz zmieniać?

8

@killingjoker101 Jeszcze na La Rambli. ;)

1

@Baniek Na pilocie masz wybór ścieżki dźwiękowej

0

@Encore Sprzedając Griezmanna, Dembele, Braithwaita można iść po jednego klasowego napastnika i wolałbym tego jednego, który potrafi strzelić setkę "Dembele z Liverpoolem" niż tę trójkę.

3

@Encore A myślisz, że za dwa lata jego wartość wzrośnie? ;) Skończmy się łudzić, że Dembele to wielki talent, bo tak nie jest, a już na pewno nie w Barcelonie. Facet nie strzelił tylu ważnych bramek w kluczowych momentach, że go tu już nie powinno być podobnie jak Griezmanna czy Braithwaita.

0

@Jakchcesz Tak, prędzej wyłożymy się na teoretycznie słabszym.

2

9 meczów do końca ligi. Ile razy według was zgubimy punkty? Wg mnie 2x z Realem i Valencią.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Abominacja Suarez?

5

@Pawel13sz Dajmy sobie spokój z Anglikami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?