Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 Podobnie zresztą Zieliński.
16
Genialna obrona Hamiltona. Świetny wyścig :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 Piekarnia w Tarnowskich Górach (60 tys mieszkańców), u mnie na wsi w piekarni 8,90
29
@KORTIS Zdecydowanie nie
2
@JimMorrisonFCB Nawet dla jednej osoby nie wystarczy. Chleb 7 zł...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@Barcza223 Nie, chcę jeszcze trochę pożyć.
1
@VamosRakieta Nie da się słuchać komentatorów to teraz do kolekcji studio.
10
@itmustbejoke Asysty, kluczowe podania, dryblingi. Śmiało można powiedzieć, że wszystkie statystyki ofensywne są jego.
29
Najwięcej meczów w historii Barcy: Messi
Najwięcej goli w historii Barcy: Messi
Najwięcej tytułów w historii Barcy: Messi
Niewiarygodne.
12
@Ojciec5tkidzieci Wczoraj minął rok od śmierci mojego taty i powiem Ci tak. Każdy przeżywa to na swój sposób i w ogóle nie chodziłem na czarno ubrany, stratę ważnej cząstki życia ma się w sercu, a nie w tym jak chodzę ubrany.
27
Nie było meczów Barcy w poniedziałki? No to mamy kolejny. 5 kwietnia z Valladolid.
3
Zapraszam do wystawienia ocen
https://www.fcbarca.com/mecz/7971/fc-barcelona-sd-huesca/oceny-za-mecz#
;)
2
Czemu mecz LFC przerwany?
1
@kewin Strzelam z pamięci, możliwe
2
@Joan_Laporta 11 chyba
4
@Quavosk W Holandii, w Ajaxie
4
@Janas11224 Nie ma takiego czegoś. Gdyby tak było to PSG by dziś nie wyszło na boisko. Walkower w rewanżu zawsze eliminuje z rozgrywek.
3
@Ghazul3293 a właśnie nie. @daniel32778 ma racje
1
Wybór powinien należeć do socios. Obrzydliwe.
4
@kolo123 Ty żałujesz tych nazwisk, ja natomiast Rivaldo ;)
1
@Filip1212 dziś.
6
Kolejny raz Stegen ratuje tyłek, bo Mingueza przez chwilę był w obłokach. 3,5 meczu bez straty gola, oby tak dalej.
8
@Messibestplayerintheworld Z tego co kojarzę z zeszłych wyborów to tak.
23
W tygodniu pora kupić jakiegoś porządnego szampana. Za tydzień będzie piękna niedziela. ;)
6
@Colon tenis ziemny, na początku trzeba sporo pieniędzy mimo wszystko
1
@Admin030 Z PSG i Cadizu.
18
Nie da się tego oglądać. Dobrze, że bez kibiów, bo to nie jest warte nawet 1 euro.
11
Wybory za 2 tygodnie, a ja mam nadzieje, że Laporta ma plan na posprzątanie tego burdelu. I tym planem mam nadzieje nie jest sprowadzenie gwiazdki za 100 mln.