0

@kuz Jeśli jeden z domowników ma covida to reszta ma kwarantanne nawet dłużej niż sam chory izolacje.

6

@Elosek Za 1 Sasina możliwe.

6

@ShinobiQWE Nie, dla mnie zimy mogłoby by nie być wcale. +20 stopni cały rok i byłaby bajka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Prezes_sycylijczyk Z PS5 śmiało można się wstrzymać jeszcze, ale to moje zdanie, a patrząc na to jakie jest zapotrzebowanie to prędko PS5 w sklepach nie będzie ;)

11

@kerouac Nie opłaca.

11

@matirix20 pierwsza zasada - nie kupuj gotowych komputerów z allegro :)

47

3-5 miesięcy bez Fatiego. Głównie dla niego te mecze się jeszcze oglądało.

3

@IronSanHybrid to prawie jak marchewka, która też jest owocem :)

1

@Cule2013 Skoro miałeś skierowanie na test to automatycznie trafiasz na kwarantanne

2

@VamosGirl ogrzewanie domu

3

@Piorun FCBarca.com ;)

0

@szela1899 Przecież jest.

0

@barcelonaLM Skończyliśmy ciężki maraton? Po przerwie reprezentacyjnej mamy Atletico ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MeMyselfAndI Bez dwóch zdań. Intro jak intro, ale Borowczyk umiał przekazać emocje i nawet jak wiało nudą na torze to wiedział co mówić, by mimo wszystko nie odchodzić od telewizora. ;)

0

@NaFazieHitman Nawet gdyby były spadki i awanse, to taki Ferencvaros nigdy nie zagrałby na najważniejszym szczeblu. A to ogromna pomoc dla tych mniejszych klubów. Już teraz UEFA mocno ograniczyła udział "nowych", a Superliga w zasadzie pewnie ich odizoluje.

18

Kilka słów ode mnie nt. planowanej Superligi, którą w zasadzie poparł Bartomeu z całym zarządem w ostatnim dniu swojej kadencji. 18 (prawdopodobnie) hermetycznych zespołów, które pewnie wyłonione byłyby na zasadzie... (no właśnie czego?). Jak wyobrażacie sobie granie non stop z teoretycznie najlepszymi ekipami w Europie? Możliwy brak udziału takich zespołów jak Ajax, Atalanta... brak tych niespodzianek, którymi co roku ekscytują się kibice w Europie, gdy trzymie się sztamę za teoretycznie słabszego. Druga kwestia pieniądze. Gigantyczne pieniądze. Prawda jest taka, że najlepszych nie interesują mniejsi i dla nich liczy się czysty dochód. Cóż się dziwić skoro dla sporej części piłkarzy futbol to nie tylko pasja, ale przede wszystkim źrodło zarobku. Powstanie Superligi nie doprowadzi do upadku futbolu, ale mocno go zmieni, jeśli oczywiście do tego dojdzie. Mam wrażenie, że najmniej w tym wszystkim patrzy się na kibiców, ludzi, którzy płacą za tą rozrywkę. Szkoda.

1

@Xavyol 40-90 dni

0

@Cwaniak4 Nie będzie. ;)

2

@clyde Ja mam najwiekszy sentyment mimo wszystko do GTA III. ;D

3

@supermis Jeśli chodzi o 7. kolejkę to w 2012 roku. Co ciekawe w '92 el Clasico było już w 1. kolejce.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BaroPodertos No tak grał, ale tylko dlatego, że nie było nikogo innego. Semedo lepiej nie wspominać, bo zagrał może z 5 dobrych meczów. Porównując go do lewej strony, gdzie gra Alba to niestety ale jest przepaść. On sam wielokrotnie mówił, że najlepiej czuje się gdy gra w pomocy i tak też zwykle bywało.

7

@BaroPodertos Przede wszystkim dlatego, że dla Desta to nominalna pozycja, a dla Roberto to była ostateczność.

1

@Boro79 Niedawno podpisałem i dobrze myślisz ;)

1

Pique ma łeb na karku i po Koemanie mówi jak jest. Szczery, bardzo fajny wywiad.

0

@ViscaBarca123 Świetny serial. Natomiast El Oasis to standardowy zjazd.

1

@Tomo1989 Też tak się męczyłem 15 lat i powiedziałem, że koniec. Koszty nowego duże, ale mam nadzieje że zwróci się na opale.

0

@Triv44 Stalmark 14 KW

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?