1

@adrian89 Tak, wypożyczyli z opcją kupna.

45

Po tym co się wczoraj wydarzyło to trzeba mieć nadzieje, że odbuduje się Coutinho. Najsłabszy skład od 15 lat.

13

Sprzedajmy Emersona, zostawmy Umtitiego i Lengleta. Chyba nie tak to miało wyglądać. Miała być rewolucja, a jest zwykła kompromitacja.

2

@damian.09 4. kolejka jest już podana oprócz dwóch meczów. Za kilka dni 5. kolejka też będzie.

22

@IronSanHybrid Szkoda, że to niszczy mu karierę.

1

@don'T.R.I.P.e Ze względu na wyjazd zawodników na reprezentacje do Ameryki.

0

Z Sevillą, mecz 4. kolejki przełożony. Jak tak na szybko patrzę to pierwszy możliwy termin chyba w grudniu...

39

W City Ronaldo, w Realu Mbappe, w PSG Messi, a w Barcelonie Braithwaite.

7

@Dojaar Ronald Koeman

2

@toretto724 W Europie nie ma już słabych drużyn, chyba że mówimy o polskich klubach.

2

@dembabejlen W najbliższych latach LL bez zmian. C+ i Eleven.

0

@mkord Czytaj ze zrozumieniem. To świadczy o tym, że najbardziej pandemia dała się we znaki gigantom. Średnie i mniejsze kluby odczuły to w mniejszym stopniu.

0

@escarabajo Innych też. 40 mln t9 gigantyczne pieniądze obecnie, a średni klub jakim jest Roma stać na niego.

7

Abraham przechodzi do Romy za 40 mln, a Barcelona ma problemy z rejestracją piłkarzy... To wiele mówi o obecnej sytuacji klubów w Europie.

0

@bodzio10 Aaa spoko, faktycznie ;)

0

@bodzio10 Jest sierpień, co roku w tym czasie grają o trochę innej porze, bo są upały. Później wrócą do tradycyjnych godzin.

0

@bodzio10 Dlaczego miałoby nie być?

21

@Uukasz_93 Straciliśmy gwarancje 40 bramek na sezon. Nikt nie jest obecnie w stanie tego udźwignąć. Nie ma co się oszukiwać. Tracimy cracka w ofensywie, zero poprawy w obronie i gramy dalej Lengletem, przecież to nie może się udać. Nie ma optymizmu.

3

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Pół żartem, pół serio - ale co pobawaliśmy się w FM'a z Bartomeu to nasze.

1

Nie tak sobie wyobrażałem 16 lat Leo

7

@Dosq Chwila czy w takiej sytuacji nie było Eleven? Mieli można powiedzieć wszystko, gdzie są obecnie? Tak pięknie się przeliczyli, że nie są w stanie sami transmitować LaLigi... ;)

11

Jak można być fanem telewizji internetowej typu viaplay? Jak tak ma wyglądać przyszłość telewizji to tylko można się pośmiać.

5

@mrboom Dopisz, że mówisz o emeryturze, bo ktoś pomyśli że takie są premie. ;)

16

Karolina Naja z trzecim medalem IO w karierze. WOW. Szkoda, że tak mało w Polsce mówi się o takich osobach, a robią niesamowite wyniki.

2

Ale błąd Mercedesa.....

0

@prokofiew rzucanie rakietą w trybuny

18

Widzę, że dziś kolejny "popis" w wykonaniu Djokovicia. Facet jest świetnym tenisistą, ale za takie zachowania powinni go solidnie ukarać. Wiele tytułów, ale zwyczajny brak klasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?