Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@adrian89 Tak, wypożyczyli z opcją kupna.
45
Po tym co się wczoraj wydarzyło to trzeba mieć nadzieje, że odbuduje się Coutinho. Najsłabszy skład od 15 lat.
13
Sprzedajmy Emersona, zostawmy Umtitiego i Lengleta. Chyba nie tak to miało wyglądać. Miała być rewolucja, a jest zwykła kompromitacja.
2
@damian.09 4. kolejka jest już podana oprócz dwóch meczów. Za kilka dni 5. kolejka też będzie.
22
@IronSanHybrid Szkoda, że to niszczy mu karierę.
1
@don'T.R.I.P.e Ze względu na wyjazd zawodników na reprezentacje do Ameryki.
0
Z Sevillą, mecz 4. kolejki przełożony. Jak tak na szybko patrzę to pierwszy możliwy termin chyba w grudniu...
39
W City Ronaldo, w Realu Mbappe, w PSG Messi, a w Barcelonie Braithwaite.
7
@Dojaar Ronald Koeman
2
@toretto724 W Europie nie ma już słabych drużyn, chyba że mówimy o polskich klubach.
2
@dembabejlen W najbliższych latach LL bez zmian. C+ i Eleven.
0
@mkord Czytaj ze zrozumieniem. To świadczy o tym, że najbardziej pandemia dała się we znaki gigantom. Średnie i mniejsze kluby odczuły to w mniejszym stopniu.
0
@escarabajo Innych też. 40 mln t9 gigantyczne pieniądze obecnie, a średni klub jakim jest Roma stać na niego.
7
Abraham przechodzi do Romy za 40 mln, a Barcelona ma problemy z rejestracją piłkarzy... To wiele mówi o obecnej sytuacji klubów w Europie.
37
Dobra, wygrali.
https://mobile.twitter.com/PilkaNozna_pl/status/1426975670555619332/photo/1
0
@bodzio10 Aaa spoko, faktycznie ;)
0
@bodzio10 Jest sierpień, co roku w tym czasie grają o trochę innej porze, bo są upały. Później wrócą do tradycyjnych godzin.
0
@bodzio10 Dlaczego miałoby nie być?
21
@Uukasz_93 Straciliśmy gwarancje 40 bramek na sezon. Nikt nie jest obecnie w stanie tego udźwignąć. Nie ma co się oszukiwać. Tracimy cracka w ofensywie, zero poprawy w obronie i gramy dalej Lengletem, przecież to nie może się udać. Nie ma optymizmu.
3
https://x.com/Kowal___30/status/1423882453274464259
Jak do tego doszło? Nie wiem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Pół żartem, pół serio - ale co pobawaliśmy się w FM'a z Bartomeu to nasze.
1
Nie tak sobie wyobrażałem 16 lat Leo
7
@Dosq Chwila czy w takiej sytuacji nie było Eleven? Mieli można powiedzieć wszystko, gdzie są obecnie? Tak pięknie się przeliczyli, że nie są w stanie sami transmitować LaLigi... ;)
11
Jak można być fanem telewizji internetowej typu viaplay? Jak tak ma wyglądać przyszłość telewizji to tylko można się pośmiać.
5
@mrboom Dopisz, że mówisz o emeryturze, bo ktoś pomyśli że takie są premie. ;)
16
Karolina Naja z trzecim medalem IO w karierze. WOW. Szkoda, że tak mało w Polsce mówi się o takich osobach, a robią niesamowite wyniki.
2
Ale błąd Mercedesa.....
0
@prokofiew rzucanie rakietą w trybuny
18
Widzę, że dziś kolejny "popis" w wykonaniu Djokovicia. Facet jest świetnym tenisistą, ale za takie zachowania powinni go solidnie ukarać. Wiele tytułów, ale zwyczajny brak klasy.