Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Janiama 2-1 dla Ukrainy
1
@barcelonaLM Gorzej, jeden z nich dalej jest w klubie i nie zanosi się na zmianę.
7
Już padło więcej goli niż 5 lat temu, a pozostało do końca 9,5 meczu. Świetny turniej mimo wielu obaw.
2
Koeman by się przydał...
36
De Ligt z Lengletem to byłby idealny duet w Barcelonie :)
1
@VeB 1899 Dobra, chyba faktycznie macie racje, mój bląd :)
1
@GeneralXavi Nie, bez obaw :)
0
@vangoor Nie bardzo. Jak ocenisz czy piłka opuściła boisko jeśli jest w powietrzu? Przecież to jest nie do ocenienia.
5
Według trenera Strejlaua pod var podlega sprawdzenie czy piłka opuściła boisko. Pora dać szansę młodym :)
1
@LeoMessiah Bukmacherów to tutaj nie znajdziesz :)
0
@LeoMessiah Masz na głównej, Barcelona vs Barcelona w sierpniu :) A tak serio to niedługo poznamy dokładny terminarz
17
Oprócz likwidacji zasady promującej gole na wyjeździe, zlikwidowałbym całkowicie dogrywki. Jeśli przez 180 minut drużyny nie są w stanie rostrzygnąć meczu to grajmy od razu karne. Tak patrze na ten sezon w LM i doszło do tylko dwóch dogrywek..
2
@AntekGriezmann Wielokrotnie, Lewy, Cristiano, sporo ich było :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@LeoMessi1994 Gdybym był przekonany, że nie uda się na nim zarobić, a wszyscy wiemy, że praktycznie tak jest to tak, wypożyczyłbym go
11
@Deeespacito Barcelona to trochę za duży klub, że grać tylko na podstawie ambicji.
84
Podobają mi się działania na rynku Laporty, ale szefem będzie jak wywali z klubu Dembele i to w trybie natychmiastowym. Nie da się już czytać o Francuzie, bo ani to dobry piłkarz, ani żaden wzór dla innych.
0
@damian16161212 Jasne, żartuje sobie :)
7
Na pustą z 4 m to się nigdy nie zmieni :)
2
@arkasath Dziś o 23 dopiszemy 3 pkt, wielki dzień dopiero się zaczyna :) :)
8
Nie ma wielkiego Rakiticia, to nie ma Chorwacji.
0
@masq 30 mln?
10
@jeyx77x Prawda, ale do takiej gry trzeba mieć solidną obronę, a tu mamy problem.
4
@daniel32778 wróżenie z fusów po pierwszym meczu. Mogą wygrać, a równie dobrze mogą odpaść w 1/8
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FCBKasza Henry.
0
@Arczek2001 Może być i 3 pkt
5
Alba jako kapitan to już wyższa jazda :)
26
Jedno jest niezmienne od mundialu. Dalej jesteśmy najsłabszą drużyną na turnieju. Najważniejsza jest stabilizacja.
16
Jak ja tęsknie za Nawałką