2

@Janiama 2-1 dla Ukrainy

1

@barcelonaLM Gorzej, jeden z nich dalej jest w klubie i nie zanosi się na zmianę.

7

Już padło więcej goli niż 5 lat temu, a pozostało do końca 9,5 meczu. Świetny turniej mimo wielu obaw.

2

Koeman by się przydał...

36

De Ligt z Lengletem to byłby idealny duet w Barcelonie :)

1

@VeB 1899 Dobra, chyba faktycznie macie racje, mój bląd :)

1

@GeneralXavi Nie, bez obaw :)

0

@vangoor Nie bardzo. Jak ocenisz czy piłka opuściła boisko jeśli jest w powietrzu? Przecież to jest nie do ocenienia.

5

Według trenera Strejlaua pod var podlega sprawdzenie czy piłka opuściła boisko. Pora dać szansę młodym :)

1

@LeoMessiah Bukmacherów to tutaj nie znajdziesz :)

0

@LeoMessiah Masz na głównej, Barcelona vs Barcelona w sierpniu :) A tak serio to niedługo poznamy dokładny terminarz

17

Oprócz likwidacji zasady promującej gole na wyjeździe, zlikwidowałbym całkowicie dogrywki. Jeśli przez 180 minut drużyny nie są w stanie rostrzygnąć meczu to grajmy od razu karne. Tak patrze na ten sezon w LM i doszło do tylko dwóch dogrywek..

2

@AntekGriezmann Wielokrotnie, Lewy, Cristiano, sporo ich było :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@LeoMessi1994 Gdybym był przekonany, że nie uda się na nim zarobić, a wszyscy wiemy, że praktycznie tak jest to tak, wypożyczyłbym go

11

@Deeespacito Barcelona to trochę za duży klub, że grać tylko na podstawie ambicji.

84

Podobają mi się działania na rynku Laporty, ale szefem będzie jak wywali z klubu Dembele i to w trybie natychmiastowym. Nie da się już czytać o Francuzie, bo ani to dobry piłkarz, ani żaden wzór dla innych.

0

@damian16161212 Jasne, żartuje sobie :)

7

Na pustą z 4 m to się nigdy nie zmieni :)

2

@arkasath Dziś o 23 dopiszemy 3 pkt, wielki dzień dopiero się zaczyna :) :)

8

Nie ma wielkiego Rakiticia, to nie ma Chorwacji.

0

@masq 30 mln?

10

@jeyx77x Prawda, ale do takiej gry trzeba mieć solidną obronę, a tu mamy problem.

4

@daniel32778 wróżenie z fusów po pierwszym meczu. Mogą wygrać, a równie dobrze mogą odpaść w 1/8

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FCBKasza Henry.

0

@Arczek2001 Może być i 3 pkt

5

Alba jako kapitan to już wyższa jazda :)

26

Jedno jest niezmienne od mundialu. Dalej jesteśmy najsłabszą drużyną na turnieju. Najważniejsza jest stabilizacja.

16

Jak ja tęsknie za Nawałką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?