Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pali ktoś w piecu ekogroszkiem za pomocą sterownika z PID czy jednak ustawialiście interwały sami? Nie ukrywam, że pierwszy raz mam z tym styczność i od wczoraj próbuje ustawić prawidłowe spalanie.
0
@Asthylath Nie ma żadnego błędu.
1
@IronSanHybrid https://www.fcbarca.com/mecz/7950/getafe-cf-fc-barcelona/oceny-za-mecz#
19
No to teraz można oficjalnie się już odkazić ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Malkey95 Setka wódki. ;)
1
@AllBundy Nadala od wielu, wielu lat.
0
@Kamilos84 minimum 4 sety i 4h gry
1
@meteo100 Wiadomo :)
11
1,6 mln euro zarobione w 2 tygodnie w wieku 19 lat. :) Fenomenalny turniej Igi jak, niegdyś Radwańskiej w mastersie
0
@blaugrana1980 Dembele nie chciał odejść.
6
@Ghotti Niemalże 24-latek do rezerw. To jest śmiechu warte.
1
@VeB77 Eric raczej będzie.
18
Prawa strona nie istnieje, pora dać szansę Destowi ;)
10
@bleble123 Gdyby nie pogrom to nic by się dalej nie zmieniło i dalej byłoby gadanie, że w przyszłym sezonie powalczymy o wszystko. A tak to chociaż kilku wyjadaczy udało się odstrzelić.
2
@cules100pro Owszem. Dlatego po kupnie Dembele, nie kupiłbym choćby Griezmanna.
8
@neeed Jakby nie szastano kasą na zawodników, których nie potrzebowaliśmy i nie oferowano gigantycznych zarobków - niewspółmiernych do prezentowanego poziomu to pieniądze, by były.
21
@zaba107 Ty bys chciał zmniejszenia zarobków, bo twój szef ma taki kaprys? :)
6
@NaFazieHitman Nie ma nieomylnych dziennikarzy, ale Romano obecnie to jest absolutny top jeśli chodzi o transfery.
87
Czy Font jedyne co potrafi to gadać o Xavim? Niech wystawi 11 Xavich na boisku, zostanie trenerem i dyrektorem sportowym jednocześnie. Nie przekonuje mnie on już kompletnie. Mam nadzieje, że socios mocno go zweryfikują.
10
@G9 całego zarządu.
1
Mogę polecić x-kom, swojego tam kupiłem i jestem mega zadowolony.
13
@DanielOOL Głosowanie socios. 2/3 uprawnionych przy minimalnej 10% frekwencji musi być za odwołaniem zarządu.
1
@kkbarca Według mnie braknie
4
@ViscaBarca123 Świetna robota. Jedyne z czym mam wątpliwości czy Puig faktycznie ma materiał już teraz na 2000 minut jak mówisz. Według mnie nierealne.
5
@Encore Arthura ????
11
@betonito Europejskie puchary i późny awans Elche do LL
1
@MrCules Spokojnie, będzie :)
1
@Yoshi94 W zasadzie nie ma nad czym debatować. Tygodnia trialowa wersja za darmo, roczna za 25 euro.
2
@Phenomv1 26/27 września