0

Pali ktoś w piecu ekogroszkiem za pomocą sterownika z PID czy jednak ustawialiście interwały sami? Nie ukrywam, że pierwszy raz mam z tym styczność i od wczoraj próbuje ustawić prawidłowe spalanie.

0

@Asthylath Nie ma żadnego błędu.

19

No to teraz można oficjalnie się już odkazić ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Malkey95 Setka wódki. ;)

1

@AllBundy Nadala od wielu, wielu lat.

0

@Kamilos84 minimum 4 sety i 4h gry

1

@meteo100 Wiadomo :)

11

1,6 mln euro zarobione w 2 tygodnie w wieku 19 lat. :) Fenomenalny turniej Igi jak, niegdyś Radwańskiej w mastersie

0

@blaugrana1980 Dembele nie chciał odejść.

6

@Ghotti Niemalże 24-latek do rezerw. To jest śmiechu warte.

1

@VeB77 Eric raczej będzie.

18

Prawa strona nie istnieje, pora dać szansę Destowi ;)

10

@bleble123 Gdyby nie pogrom to nic by się dalej nie zmieniło i dalej byłoby gadanie, że w przyszłym sezonie powalczymy o wszystko. A tak to chociaż kilku wyjadaczy udało się odstrzelić.

2

@cules100pro Owszem. Dlatego po kupnie Dembele, nie kupiłbym choćby Griezmanna.

8

@neeed Jakby nie szastano kasą na zawodników, których nie potrzebowaliśmy i nie oferowano gigantycznych zarobków - niewspółmiernych do prezentowanego poziomu to pieniądze, by były.

21

@zaba107 Ty bys chciał zmniejszenia zarobków, bo twój szef ma taki kaprys? :)

6

@NaFazieHitman Nie ma nieomylnych dziennikarzy, ale Romano obecnie to jest absolutny top jeśli chodzi o transfery.

87

Czy Font jedyne co potrafi to gadać o Xavim? Niech wystawi 11 Xavich na boisku, zostanie trenerem i dyrektorem sportowym jednocześnie. Nie przekonuje mnie on już kompletnie. Mam nadzieje, że socios mocno go zweryfikują.

10

@G9 całego zarządu.

1

Mogę polecić x-kom, swojego tam kupiłem i jestem mega zadowolony.

13

@DanielOOL Głosowanie socios. 2/3 uprawnionych przy minimalnej 10% frekwencji musi być za odwołaniem zarządu.

1

@kkbarca Według mnie braknie

4

@ViscaBarca123 Świetna robota. Jedyne z czym mam wątpliwości czy Puig faktycznie ma materiał już teraz na 2000 minut jak mówisz. Według mnie nierealne.

5

@Encore Arthura ????

11

@betonito Europejskie puchary i późny awans Elche do LL

1

@MrCules Spokojnie, będzie :)

1

@Yoshi94 W zasadzie nie ma nad czym debatować. Tygodnia trialowa wersja za darmo, roczna za 25 euro.

2

@Phenomv1 26/27 września

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?