Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@WiernyDoKoncaFCB Do początku października
8
@Jaca27 Jeśli uważasz, że to jest jego największe osiągnięcie to może jednak zajrzył na tę wikipedię.
17
Dwa dni po dramacie. Na La Rambli dyskusje o tym kto powinien prowadzić ten zespół i wymiana całej drużyny. Teraz choćby przyszedł tu Guardiola z Kloppem to nie ogarnęliby bajzlu, który jest efektem zaniedbań kilku lat. Sprowadzono wielkie nazwiska, gdzie żaden z nich nie dał jakości, którą dawał w poprzednim klubie. Czy ktoś może wyjaśnić dlaczego? Ustawianie piłkarzy na nie swoich pozycjach, myślenie krótkoterminowe i oczekiwanie sukcesów na już doprowadziło do sytuacji że sukcesu nie było i długo nie będzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Nawet gdyby doszło do przedterminowych wyborów to kolejny sezon i tak stracony. Ew. nowy trener, zarząd nie będą mieli czasu na własne transfery. A zresztą, i tak nie ma za co.
0
@mariosss20 Dwa ostatnie ćwierćfinały, oba połfinały i finał.
22
@Katalonbar a jeśli Bayern wyłączy z gry Messiego, to mają autostardę do półfinału, także łatwo powiedzieć :)
1
@sebek794 liveonsat.com
11
Liga Mistrzów Ligą Mistrzów, ale Elche w fazie play off o awans do Primera. A nie jakieś Ligi Mistrzów. ;)
0
@DonAndrzejos w Barcelonie dostanie też niemałe pieniążki :) a pociąg o nazwie Barcelona przyjeżdża zazwyczaj tylko raz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@NeroTFP Widzę to na co dzień. Mieszkam przy samym lotnisku i latem nie ma tygodnia żeby pies nie szukał właściciela.
3
@Dembouz1899 Mega ciężki wybór. Nie da się porównać każdego, ale będę oryginalny i stawiam na Bjoerndalena, Schumachera, Federera
0
@kkbarca po LM.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tomek256 Jak możesz okradać w ten sposób biedny Canal+? ;)
0
@Robertbarca34 trójeczka.
1
@mekston Bardzo ważny mecz, coś czuje że jutro będzie niezłe zamieszanie
0
@kamilop Przecież tak jest od kilku lat :)
0
Przyznać się, kto zepsuł główną :)
3
@Kamiloza91 12 września bodajże
8
@Cochise Dziś widać jaki poziom osiągnęli Xavi z Iniestą. Obecnie na świecie jest garstka o podobnych umiejętnościach, ale żaden nie gra u nas i tu jest problem.
0
@SelloutCrowd niemalże identyczna
0
@Zbyszard niestety nie
2
@Zbyszard https://www.fcbarca.com/sezon/statystyki-barcelony
tutaj są średnie redakcji
2
@FC1899Barca Oczywiście. Frustrujące jest jednak jak mają technologie o której 20 lat temu nikt nie myślał, a w sporej części dalej je popełniają. Wiele wciąż jest do poprawy
2
@FC1899Barca To, że obecnie Barcelona jest słaba to jedno, ale to nie znaczy, że jeszcze sędziowie mają pomagać rywalowi.
56
Droga po LM nie będzie łatwa, ale pretensje można mieć tylko do siebie. Barcelona miała już jedną ręke na pucharze, gdy miała 3-0 z Liverpoolem. Teraz przyjdzie prawdopodobnie zmierzyć z najtrudniejszym rywalem obecnie w Europie o ile oczywiście nie zbłaźnimy się z Napoli. Jeśli już mamy i tak jej nie wygrać w tym roku to niech faktycznie wygra Bayern i Lewandowski niech otrzyma ZP. Zasługuje jak mało kto.
1
@fortunate_son Ter Stegen myśle, że przyjąłby tę rolę.
3
@BarcaInfo Według mnie bzdura. Jeszcze wczoraj nawet nie było pewne czy podpisze nowy kontrakt.