Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FC1899Barca Oczywiście. Frustrujące jest jednak jak mają technologie o której 20 lat temu nikt nie myślał, a w sporej części dalej je popełniają. Wiele wciąż jest do poprawy
2
@FC1899Barca To, że obecnie Barcelona jest słaba to jedno, ale to nie znaczy, że jeszcze sędziowie mają pomagać rywalowi.
56
Droga po LM nie będzie łatwa, ale pretensje można mieć tylko do siebie. Barcelona miała już jedną ręke na pucharze, gdy miała 3-0 z Liverpoolem. Teraz przyjdzie prawdopodobnie zmierzyć z najtrudniejszym rywalem obecnie w Europie o ile oczywiście nie zbłaźnimy się z Napoli. Jeśli już mamy i tak jej nie wygrać w tym roku to niech faktycznie wygra Bayern i Lewandowski niech otrzyma ZP. Zasługuje jak mało kto.
1
@fortunate_son Ter Stegen myśle, że przyjąłby tę rolę.
3
@BarcaInfo Według mnie bzdura. Jeszcze wczoraj nawet nie było pewne czy podpisze nowy kontrakt.
56
I cyk druga największa sprzedaż w historii Barcy. Kolejny sukces ekipy Bartomeu
2
@jacobFCB Nie chodzi o FFP. a o brak deficytu w roku obrachunkowym
1
@contowsky Mecz z Espanyolem, gdy Guardiola kończył przygodę z Barceloną. Leo strzelił karnego i pobiegł podać dłoń Guardioli, reszta drużyny ruszyła za nim.
8
@Kapitan hawk Cesc Fabregas ;)
34
Jestem w stanie co raz bardziej uwierzyć w wymianę Arthura na Pjanicia. O ile na początku można było się uśmiechnąć pod nosem, to teraz już tak wesoło nie jest. Na domknięcie budżetu zostało 8 dni. Powtórka wycen Neto i Cillessena...
Jeszcze rok kadencji zarządu i nie będzie co zbierać.
0
@itmustbejoke Potkną się spokojnie jeszcze z dwa razy. Tylko tyle, że Barca tak samo
2
@mekston Skoro nie było problemu rozegrać meczu Liverpoolu z Atletico z kibicami to tym bardziej Barcy z Napoli bez kibiców. UEFA doprowadziła do zachorowaia pewnie kilkuset, może i kilku tys. ludzi, ale ciekawe dlaczego o tym się nie pisze.
0
@BARCA_FOR_EVER Jak wystąpi w 28 meczach to masz racje. Na razie brakuje mu jednego i wtedy przeskoczy.
6
@blue_shark Barca. Życie, pasja, ludzie
0
@JoeBlack Kanada/Australia :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
INFORMACJA DOT. LIGI TYPERÓW
Ramblowicze, w związku z nieprzewidzianą sytuacją postanowiliśmy zmienić przedziały czasowe 4. i 5. klasyfikacji specjalnych w lidze typerów. 4-ta miała obowiązywać do końca kwietnia, jednak utknęliśmy raptem na jednej kolejce i zdecydowaliśmy o wydłużeniu jej do końca sezonu ligowego (czyt. do 38. kolejki LL). 5-ta natomiast miała obowiązywać w maju i ją przekładamy na wszystkie pozostałe mecze sezonu (czyt. Liga Mistrzów w sierpniu i ew. finał PK, jeśli do niego w ogóle dojdzie).
Pierwsze dwie kolejki po przerwie można już typować. Powodzenia!
45
@Robertinho Wnoszę o immunitet dla Roberta :)
2
@itmustbejoke klasyk Contratiempo, Trup
9
@Barca1992 Nie jest obojętny. Oddałbym głos na każdego, ale nie na Trzaskowskiego. Strefy relaksu z palet za 1 mln zł wystarczą już w samej stolicy, kolejnych nie trzeba.
1
@Katalonbar Chyba w czwartek będzie
0
Panowie, czym opalacie swoje domy? Zmieniam piec i zastanawiam się między pelletem a ekogroszkiem. Jakie macie opinie nt pelletu, warto w to iść?
5
@Pawlak1992 #teamŻandarm :)
3
Zakończenie sezonu we Francji będzie miało wpływ też na LM. Wznowienie jej choćby w sierpniu to i tak gwóźdź do trumny dla PSG, które byłoby bez ogrania
0
@barcafan9512 nie pchaj się w pokojowe. Jeśli chcesz tylko naziemną to antena kierunkowa
1
@Nano22 Bramka z przewrotki Rivaldo, bodajże z Valencią
0
@cool1899 Jeden z moich ulubionych filmów. Oglądałem już kilka razy, ale warto i kolejny. Odpalam
0
@RomanHoffer Zaczynać :)
0
@Mamrotek22 FIFA musi stworzyć przepisy, które przedłużą te umowy do zakończenia sezonu. Druga opcja to odmowa ze strony piłkarzy i odejście, ale zarejestrowany w nowym zespole i tak nie będzie mógł.
0
@MichalZZZ Dobry wybór, mi osobiście drugi sezon też się podobał.