1

@SuperPatsonFCB Tak, jak zawsze dobra robota. ;)

2

Siedzę w domu i zostanawiam się jak będzie wyglądał futbol w najbliższych miesiącach. Przełożono setki meczów, które na dobrą sprawę trzeba będzie rozegrać, a kalendarz ma tylko 365/66 dni. To co się obecnie dzieje będzie miały skutki w najbliższych latach, czy któryś klub dalej będzie szastał kasą na 100 i więcej mln euro (panie Bartomeu?) ? Wielu zawodnikom kończą się umowy 30 czerwca, co z nimi gdyby drużyny dalej nie skończyły sezonów, wiele pytań, żadnych odpowiedzi. Pozostaje czekać na wtorek, gdy będzie wiadomo coś więcej

4

@Chakalaka Puchar Konfederacji nie będzie już rozgrywany. Zastąpiony jest KMŚ.

1

@Bykunn w Pyrzowicach

1

@dawo17 Widziałem z bliska tego potwora An 225 Mrija. Potwierdzam, że gigantyczny :)

3

@Kamiloza91 Według mnie ta edycja będzie dograna, podobnie jak ligi. Potrzebna tylko jest decyzja o odwołaniu Euro i federacje może jakoś to dograją. Euro przełożyć na 2021, ale wtedy pojawia się problem z KMŚ.

1

@Luki 10 oficjalnie nie ma informacji, ale pojawiają się głosy, że za tydzień w czwartek na neutralnym gruncie

0

@Bobo25 A służby stadionowe nie mogą się zarazić? Wystarczy ruszyć głową.

4

@Mesi12 wypożyczony

9

Ile ja bym dał żeby zamiast Griezmanna był Pedro..

0

@Mario96w Inny kanał, ale dalej należy do grupy C+.

3

@MesQueUnClub96 Jasne, że tak. :)

0

@JordiElNino Jeden z większych wałków, czyli LM i mecz z Interem

0

@Barca4_ever Mam pakiet i nie mam żadnych zastrzeżeń.

2

@gurales @KamQiX Dokładnie :)

14

https://zapodaj.net/8729a5aecdf18.jpg.html
Z ciekawości sprawdziłem jak wyglądają ceny maseczek ochronnych, które nic nie dają osobom zdrowym. Nosić powinny je osoby chore, ale edukacja leży, a biznes się kręci. Wartość jednej normalnie nie przekracza 50 gr. Codziennie nosze taką przez 8h w pracy i po tym czasie jedyne co można z nią zrobić to wrzucić do kosza.

2

@pomi11 Po Romie i Liverpoolu kobic Barcy powinien być ostatnim, który mówi że mecz jest rozstrzgnięty. Wyciągajmy wnioski :)

2

@Gitarkafcb Jeszcze przyszły sezon

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

25

@robsesh Ocenianie po 20 minutach gry i stwierdzenie, że Braitwhaite daje więcej niż Griezmann to już wyższa matematyka.

3

@patrykzmc2000 Pozyskiwać można, ale ich nie zarejestrujesz. :)

2

@IronSanHybrid dzięki, nie widziałem dyskusji

123

Czy zastanawiał sę ktoś nad sensem transferu w czasie zamkniętego okna? Barcelona dostała zgodę, wykupuje ważnego piłkarza Leganes, które walczy o utrzymanie. A Leganes dostaje odpowiedź RFEF, że nikogo nie może pozyskać. Czy aby na pewno to uczciwe? No właśnie.

0

@meteo100 Zależy od wyników w pierwszych meczach. ;p

13

@Pawlak1992 Nie ma reguły. Czasami remix jest lepszy niż oryginalny utwór. Co jednemu się podoba to niekoniecznie musi drugiemu ;)

3

@Volk De Bruyne, Sancho, Lautaro, Neymar, Kimmich i idziemy po trzeci tryplet ;)

13

@Gaucho Nie ma to jak wywalić 10-15 mln na zawodnika, którego latem będziemy prawdopodobnie chcieli się pozbyć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?