0

@Crakitic
Po prostu Pedri bardziej pasuje mi na pozycję mediapunty, Romeu jako typowy DM musi się znaleźć, no i De Jong jest jak dla mnie nie do ruszenia w tej formie, świetnie sprawdza się mając typowego czyściciela obok siebie. Realnie - za kogo byś go widział w tym ustawieniu?

0

9

Czemu wy narzekacie. Przecież Fati w obecnej formie nie dawał kompletnie nic. Felix po transferze z Benfici grał w antyfutbol u Simeone i w rozbitej Chelsea. Dajcie mu szansę

0

Kur*a fajnie myśleć, że wyjdziemy z grupy w LM

0

@MatBac1991
Mają Mitome, Tottenham ma Sona. Ani tu ani tu za wiele nie pogra. Idealnym kierunkiem w Anglii wydaje się być Aston Villa/West Ham

2

Odpalić Fatiego póki ktoś da za niego dobre pieniądze, nie wróci do poziomu sprzed kontuzji.

2

Lewandowski wywrócony jak szmaciana lalka przez gościa 1.70.
Jak on ma walczyć z obrońcami 190+ ?

2

@macio_944
Nie oczekuj od nich używania mózgu. Zaraz Ci wyskoczą z tym, że Balde nie ma kontuzji tylko dolegliwości i mógł zagrać XD Albo, że lepszy jest Garcia na którego narzekaliby jeszcze bardziej xD Stan umysłu.

0

@Firestone
Balde nie jest gotów na 100%. Ma wejść i wypaść na 2 miesiące?
Kogokolwiek? Chcesz Fatiego na LO? Czy może Ferrana?

0

@Kaamilos87
Kto ma za nich grać?

0

@Firestone
Kogo ma za niego wpuścić?

0

O której Usyk - Dubois? Macie jakiś stream?

15

Takiego gówna nie grał nawet Suarez w ostatnim sezonie. Chłop nie potrafi już nic - prostą piłkę przyjmuje na 3 razy, odbija się od każdego obrońcy jak szmaciana lalka, holuje piłkę zamiast podać w pierwsze tempo do lepiej ustawionego zawodnika.
Gość jest skończony, niech Ferran zagra ten sezon na 9tce.

1

Wkurza mnie w naszych to, że ciągle lecą z mordą do arbitra. Christensen w pierwszej połowie zamiast grać, to stanął i pokazywał sędziemu że była ręka XD (której nie było). Fart, że sędzia to gwizdnął bo puścił go praktycznie sam na sam.
Nawet Pedri, który zawsze był spokojny dzisiaj ciągle pretensje.
Z drugiej strony czego spodziewać się po piłkarzach, skoro trenerem jest wieczny płaczek szukający wymówek.

1

Ale tem Garnacho to placek

3

Fati kolejne złe podanie a oni mówią ze Yamal nie przyjął xD

4

- Abde po co ci głowa?
- jem niom

0

Ależ to jest talent

0

Denzel zaczyna sezon z grubej rury

1

Abde to jeszcze głupszy Dembele

1

@Emhyr
Ta? Ode mnie też

2

@Marcelinho99
Najlepszy stoper na świecie, który musi odzyskać koncentrację xD
A Fati to najlepszy napastnik na świecie tylko musi zaczać strzelać gole xD

5

Akurat Alonso sam jest memem więc niech utka

9

@AlphaNumeric
Chodzi mi o sam styl, wiadomo, że nie robi tego tak dobrze jak Messi, ma 16 lat, ale używa tego ruchu, bardzo charakterystyczny

9

Tak sobie oglądam występ Yamala z Milanem i Tottenhamem i przecież on w wieku 16 lat wygląda jak najlepszy skrzydłowy w kadrze. Body feint jak u Messiego, to będzie potwór

0

Tych ciągłych plotek, zaprzeczeń, potem znowu plotek jest nieporównywalnie więcej niż w poprzednich latach czy tylko mi się wydaje??

5

Szczerze mówiąc, przed mundialem myślałem, że piłka kobiet to totalny syf, teraz po fazie grupowej i pierwszych meczach 1/8 myślę tak samo

10

Naprawdę lubię ludzi którzy chcą Fresnende tylko dlatego, ze jest młodym Hiszpanem, nie mając nawet pojęcia jak on gra.

1

@tomczkin
Kolejny niedoinformowany powielający głupoty.

14

I to jest piłkarz z ambicjami. Odrzucił ManU grające wtedy w Lidze Europy, mimo że był wypychany przez wszystkich. Został, nie strzelał fochów, gra dalej na 100%, według mnie jest naszym najlepszym pomocnikiem. Uwielbiam go.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?