Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Pawel13sz
B.Silva - Busquets - Pedri :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Co by nie mówić, to podobał mi się wczoraj. Fajnie przyspieszał grę pierwszym dotknięciem piłki, czego często brakuje Busquetsowi.
3
@leny1409
Co ty mówisz? Najlepszy pomocnik UCL 2019 roku nie nadaje się na pomocnika.
Frenkie będzie TOP jeśli będzie wystawiany na DM. Życzę mu, aby przeszedł do mocnej, grającej szybką, bezpośrednią piłkę drużyny, w której pokaże umiejętności na swojej pozycji.
0
@jacobFCB
Tylko ciężko ich rozróżnić z daleka :D
2
Ależ Gavi ma ten first touch. Poezja
1
@Arczek2001
No już nie róbmy z Lewego drugiego L. De Jonga czy Croucha.
Lewy często wychodził i uczestniczył w grze przed polem karnym, czy to w Bayernie, czy reprezentacji
0
Kto więcej zyskał w presezonie do tej pory? Dembele czy Raphinha?
1
@PatrychoO
xD
0
Co ta jego cieszynka oznacza? xD
0
Skoro De Jong zostaje to chętnie obejrzałbym go dzisiaj na pozycji Busquetsa
0
@lucca87
Oczywiście, że tak. Cóż, żyj w swoim świecie.
0
Miłe uczucie widzieć, że mimo ostatnich porażek i beznadziejnej kondycji finansowej klubu, Barcelona to nadal marka, w której chce grać niemal każdy.
Na chłodno, w czym byliśmy (przed transferami) lepsi niż Chelsea? Słabsza drużyna, słabsza liga, mniejsza pensja. No chyba tylko miasto lepsze do życia.
2
@Uukasz_93
Wow
1
@norbi77
Akurat dobry występ Roberto w klasyku to norma : )
1
@michal26
Zasięg ma ale końcówka słaba
1
Kurek wszystko zamienia w punkt
1
@sokot
A co ma powiedzieć? Tak, musimy go sprzedać, United bierzcie go za 65mln? Chyba logiczne, że będzie utrzymywał, że FdJ nie jest na sprzedaż, żeby pojawiła się korzystniejsza oferta
Śmiejecie się, że Barcelona sprzedaje po taniości, a gdy w końcu negocjują to tak jak trzeba to mówicie o kłamstwach.
0
@SkilledHydra16
A po co Gamrotowi obecnie bardziej medialny przeciwnik? Dariush byłby idealny.
2
Holloway trochę rozbity jak na "najlepszego boksera w UFC" xD
6
Pereira! Nie mogę się doczekać rewanżu Pereira - Adesanya w MMA
8
@jamesbond6
Albo będziemy mieć Dembele i Raphinhe, a sprzedamy Depaya. Przy transferze Lewego miałoby to jakiś sens
0
@sebo939
To była najgorsza decyzja Juve. Cofnęli się o 10 lat.
0
Set Cornet 2.6 kurs ez.
Teraz jazda Iga
6
Damska siatkówka to jest jakiś kabaret. W sumie jak większość żeńskiego sportu...
0
Jakaś strona z transmisją z Wimbledonu?
0
@Jacu327
Curling... a nie wait
3
Kurek to jest mistrz... 73% w ataku a jest końcówka 4 seta
1
@kewin
Bo Śliwka to najlepszy przyjmujący na świecie, który nie potrafi mocno piłki uderzyć
0
Że ten Śliwka jest podstawowym graczem drużyny, która 2x z rzędu wygrała LM