MaVii
Dołączył/a: październik 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RomanGroza Dokładnie a Roony to goat i powinień grać zamiast Yamala
1
@LeoMessiiBarcaPepa was ludzie czasami trochę mocno odkleja. Ja rozumiem że ma zniżkę formy ale to jest dopiero 3 słabe spotkanie, a przed tym miał serie meczów z bramka i rozgrywał świetne mecze.
Dodatkowo jak widać cała drużyna ma duży zjazd formy, a Lamine przynajmniej jako jeden z niewielu w drużynie próbuje coś zrobić i brać grę na siebie, a nie znika tak jak jego koledzy w ataku.
Tak rotacja mu by się przydała żeby odpoczął ale ci co sugerują że powinien grzać ławę to powinni się porządnie przewietrzyć
3
@Arden Mysle ze akurat bardzo przewidywalny.
Słaba druzyna ktora malo aktakuje i gra na malej intesywnosci = Top występ i prezentuje się jak jeden z najlepszych pomocników .
Lepszy przeciwnich która atakuje i gra na dużej intesywności = beznajdziejny wystep, wrecz jak sabotazysta druzyny
0
@Dajnatace XD
1
@KrwawiaceoczyVEB nie no bez jaj nie przesadzaj z tą czerwoną xd
0
@Roobo ale zmylil bramkarza i to wystarczy
2
@Virusk3 Przeciez on jest po kontuzji to logiczne ze nie zagra 90min
0
oho i wchodzi on wybawca La rambly Roony
0
@kuz az cale 1,5 spotkania ma slabe od seri swietnych..
1
@Chucky No i super wcześniej Yamal grał swietne spotkania ale gdy nagle ma 1,5 spotkania slabe to nagle że pokory brakuje.. skad wy sie ludzie bierzecie
0
@Chucky Wy ludzie serio macie nasrane w glowach. Co takiego niby insta ma wspólnego? No chyba że samo korzystanie z instagrama w XXI wieku jest czymś złym i to przez 18-latka.
0
@FCB24 Ty się chłopie zakochałem w Roonym że ty tak o niego sie sapiesz?
2
@Kapitan9 Ale to nic nowego. On gdy przeciwnik za duzo nie atakuje to gra bardzo dobrze ale gdy przychodzi lepszy rywal i zaczyna szybko atakowac to pojawia sie właśnie ta wersja De Jonga
2
@Kapitan9 W przypadku Balde to akurat był zmuszony. Pamiętam że Balde miał odejść bo Xavi nie widział go w składzie a przyjśc miał Tagliafico(?)
0
@Giwera jak nie wygra to dla niego i tak wyjdzie na plus bo ludzie będą dalej o nim mówić a tak się ogoli i każdy zapomni
4
@norbi77 chłop po prostu chciał się złapać za głowę bo niedowierzał co potężny Maldini zrobił
1
Balde w szoku że można tak podać
0
No czyli można wrzucać w pole karne zamiast ciągle grać na krótko
2
@Stagiryta Pewny karny jest gdy grasz w realu a nie że jesteś Mbappe
0
@Giwera Co ty oczekujesz dla niego Yamal i tak najgorszy i do zmiany
1
i to właśnie pokazuje jaki jest Ferran. Jak jest więcej miejsca to potrafi genialnie sie zachować ale jak trzeba powalczyć w większym tłoku to chłop nie istnieje
0
Niby fajnie meczyk dzisiaj. Człowiek nie może się doczekać ale niestety żeby nie było zbyt pięknie to mecz będzie komentował Ołłowski
0
@buglikos dokładnie to oznacza
1
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1674819193874020&set=a.868461621176452
Mogli w logo jeszcze strzalke narysowac gdzie wpisac ten rok
0
@SinMistico pewnie fizycznie nie jest gotowy żeby grać 90min
1
@CPuyol Ale proszę mi tu Chojniczanki nie obrażać
0
@Andi18 okolo 10% xd
5
@Laminedependencia @heniusss @partymaker Ale po co wy w ogóle z nim dyskutujecie. Podczas meczu z Racingiem mówiłem że gościu to jest AlexDark00 na drugim koncie. Nie ważne jakie argumenty podasz on i tak będzie swoje. Szkoda czasu na niego
0
@Hosh Podczas meczu była przerwa bo był tutaj atak hejtu na Yamala i chęć sprzedania go przez paru użytkowników
27
To już oficjalnie możemy wszyscy wrócić do wyśmiewania realu