MaVii
Dołączył/a: październik 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
To już oficjalnie możemy wszyscy wrócić do wyśmiewania realu
0
@robsesh ale przynajmniej peleryny niewidki nie założył jak reszta jego kolegów z ofensywy
3
@Gall Ronny juz by dwa razy więcej miał
1
koszmar @FCB24. Yamal strzela bramke
1
@macio_944 Szczerze jak ich nie było na boisku to Racing w ogóle akcji sobie nie stwarzał
0
@MirusAmisz Wiadomo a Yamal to jego pupilek
8
Prosze info dla niektórych
1
@Soetie Wiadomo że tak i uzytkwonik @FCB24 się z tobą zgodzi w 100%
0
@FCB24 a tego że on najwięcej próbuje cos zrobić ofensywie w porównaniu z Ferranem czy Rashfordem?
5
@FCB24 Ale skończ juz ryczeć. Ty możesz sobie piątke zbic z Alexem
2
@Sulimo Tutaj co raz więcej użytkowników staje sie fanami Alexa w stosunku do Yamala
1
@Katalończyk 99 No bo to nie istotne. Yamal najgorszy i trzeba go sprzedać według niektórych użytkowników
16
@macio_944 Byle jakimś cudem nie ściągnęli Kloppa i będzie dobrze
8
@directedbyfcb Nie mając MSN jak Enrique
1
@urbipl "Panowie jak nie wygracie dzisiejszego finału to od następnego meczu gram każde spotkanie od pierwszej minuty" - Araujo. Tak było nie zmyślam
1
@macio_944 w dużej mierze do pełni formy brakuje stabilności i spokoju w obronie a wtedy forma powinna zbliżyć się do tej co graliśmy w zeszłym sezonie
2
@PaulFCB Myśle ze skoro Rafe zmienił to musiał byc mocno zmeczony (jakieś skurcze czy cos) bo raczej watpie zeby go w takim momencie sciagal
1
To co teraz wchodzi Ter Statua cały na biało i podnosi puchar. Wielki kapitan
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Matt_i1992 poziom finansowy to jedno ale ciężko też o jakiś sensowny transfer w zimowym okienku. Nikt nie chce się pozbywać swoich zawodników w trakcie sezonu przez to ceny też są większe
2
A już dzisiaj o północny jak coś roku ten jeden raz kibice Realu Madryt będą mówić ludzkim głosem
0
@Jonyx Ja bym widział tak jak z Betisem czyli z Lamine na 10
1
@macio_944 Przez Rosje i Estonie
3
Kolejny rok lista darmowych gier na święta od epica która latała po necie ( na LR @macio_944 podawał) okazała się błędna i to już na początku. Ciekawe czy jakieś gry pojawią się z tej listy. Osobiście mam nadzieje na rdr 2
1
@Tarnowitz Nawet gdy byli to było wiadomo że nasza ławka jest wąska nie bez powodu było tyle narzekania po oknie transferowym
1
@DragonxNF tutaj akurat zawodnik na pelnym biegu byl a Balde dopiero ruszał
1
@PatrychoO ze tylko +3 min mimo ze tyle na czas graja
0
tylko budimir byl a cubarski i tak zlamal spalonego
0
@Szczygiel06 2 jest kontynuacją losów Henryka ze Skalicy
0
@JimMorrisonFCB a to że miał fochy a nie pretensje do siebie za słaby występ skąd wywnioskowane?