27

To już oficjalnie możemy wszyscy wrócić do wyśmiewania realu

0

@robsesh ale przynajmniej peleryny niewidki nie założył jak reszta jego kolegów z ofensywy

3

@Gall Ronny juz by dwa razy więcej miał

1

koszmar @FCB24. Yamal strzela bramke

1

@macio_944 Szczerze jak ich nie było na boisku to Racing w ogóle akcji sobie nie stwarzał

0

@MirusAmisz Wiadomo a Yamal to jego pupilek

8


Prosze info dla niektórych

1

@Soetie Wiadomo że tak i uzytkwonik @FCB24 się z tobą zgodzi w 100%

0

@FCB24 a tego że on najwięcej próbuje cos zrobić ofensywie w porównaniu z Ferranem czy Rashfordem?

5

@FCB24 Ale skończ juz ryczeć. Ty możesz sobie piątke zbic z Alexem

2

@Sulimo Tutaj co raz więcej użytkowników staje sie fanami Alexa w stosunku do Yamala

1

@Katalończyk 99 No bo to nie istotne. Yamal najgorszy i trzeba go sprzedać według niektórych użytkowników

16

@macio_944 Byle jakimś cudem nie ściągnęli Kloppa i będzie dobrze

8

@directedbyfcb Nie mając MSN jak Enrique

1

@urbipl "Panowie jak nie wygracie dzisiejszego finału to od następnego meczu gram każde spotkanie od pierwszej minuty" - Araujo. Tak było nie zmyślam

1

@macio_944 w dużej mierze do pełni formy brakuje stabilności i spokoju w obronie a wtedy forma powinna zbliżyć się do tej co graliśmy w zeszłym sezonie

2

@PaulFCB Myśle ze skoro Rafe zmienił to musiał byc mocno zmeczony (jakieś skurcze czy cos) bo raczej watpie zeby go w takim momencie sciagal

1

To co teraz wchodzi Ter Statua cały na biało i podnosi puchar. Wielki kapitan

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Matt_i1992 poziom finansowy to jedno ale ciężko też o jakiś sensowny transfer w zimowym okienku. Nikt nie chce się pozbywać swoich zawodników w trakcie sezonu przez to ceny też są większe

2

A już dzisiaj o północny jak coś roku ten jeden raz kibice Realu Madryt będą mówić ludzkim głosem

0

@Jonyx Ja bym widział tak jak z Betisem czyli z Lamine na 10

1

@macio_944 Przez Rosje i Estonie

3

Kolejny rok lista darmowych gier na święta od epica która latała po necie ( na LR @macio_944 podawał) okazała się błędna i to już na początku. Ciekawe czy jakieś gry pojawią się z tej listy. Osobiście mam nadzieje na rdr 2

1

@Tarnowitz Nawet gdy byli to było wiadomo że nasza ławka jest wąska nie bez powodu było tyle narzekania po oknie transferowym

1

@DragonxNF tutaj akurat zawodnik na pelnym biegu byl a Balde dopiero ruszał

1

@PatrychoO ze tylko +3 min mimo ze tyle na czas graja

0

tylko budimir byl a cubarski i tak zlamal spalonego

0

@Szczygiel06 2 jest kontynuacją losów Henryka ze Skalicy

0

@JimMorrisonFCB a to że miał fochy a nie pretensje do siebie za słaby występ skąd wywnioskowane?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?