MaVii
Dołączył/a: październik 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
po tym meczu oczywiste jest teraz że:
Liga Narodów > Mistrzostwa Świata
1
@Goralkov Gdzie Yamal nie przesadzaj. Lewy powinien być albo Inigo
0
@directedbyfcb ale mógłby zostać zarejestrowany ponownie w miejsce Szczęsnego
8
@Cule1234 z Bravo udało mu sie bo wiek był po jego stronie ale teraz ta sztuka już mu nie wyjdzie
3
@F3DO placenie w ratach > placenie od razu calej kwoty
2
Dembele zszedł i od razu Francja zaczęła grać
1
@macio_944 na moje to top 2 gwarantowane za duzy ma juz pr zeby byl nizej
0
@partymaker i do tego dochodzi pensja gdzie chodzą plotki ze nie mało sobie życzy
8
@GTBTP w tych wyborach nie ma dobrej informacji dla Polski
15
Dodatkowym smaczkiem mistrzostwa jest to że real kolejny raz nie obronili tytułu mistrzowskiego.
Ale wiadomo jakby im się chciało to by obronili
0
@SeWo77 widać kolega ma lekki problem z czytaniem ze zrozumieniem
1
@Dajnatace Co prawda to jest tylko trening tym bardziej strzelecki ale patrząc na ter Stegena w wielu meczach to zachowywał się identycznie jak kierował piłkę tylko wzrokiem
Nie bez powodu dostał ksywkę ter Statua i nie tylko w polskim środowisku
6
Tak swoja drogą wracając do Tchoumameniego to chłop powinien bodajże w trzecim el Classico wylecieć z boiska po czerwonej kartce, a fakty są takie że w żadnym nie wyleciał.
Biedny jest ten real
1
@norbi77 patrząc na to ze drugą bramkę strzelił zawodnik co powinien wylecieć to jednak trochę fuksiarskie to było
23
Za podobny faul na Olmo Fermin dostał czerwoną kartkę no ale oczywiście tutaj tylko żółta
0
@jeonek Tym tokiem można wtedy mówić że tydzień temu Yamal miał kosmiczny mecz a dzisiaj nie miał dnia
0
@MesQueUnClub96 A potem w raporcie napisał że to była walka o piłkę
2
@Derean Bardziej chodzi o to że rewanż gramy we wtorek (więc mecz w niedziele odpada) a Real w środę
1
@MOLESTA Wiele zależało by od tego czy by miał dobrą chemie na boisku z Messim.
3
Czy tylko ja myślałem że strzelił nad bramka? :D
0
@Rifek Tylko że Betis jest lepszą drużyną plus są wyśmienitej formie
10
I pomyśleć że jeszcze rok temu kibice realu prosili o to żeby Xavi został u nas jak najdłużej, a teraz sytuacja pięknie się odwraca i kibice Barcy proszą żeby Carlo został jak najdłużej :D
1
Ale widać że ten dodatkowy mecz z Osasuną dużo nas kosztował. Bo w drugiej połowie oddychali rękawami
14
Wojtek pełna chillerka :D
1
@don'T.R.I.P.e u Yamala było akurat widać że ma coś z dwoma palcami
2
CZemu cofnął żółtą kartkę skoro to był przywilej po podaniu Balde do Raphini?
9
Ś.p Carlos Minarro to jest raczej ten lekarz co pytał się Gaviego który mamy dzień tygodnia po tym jak zderzył się głową
15
@Faro No niekoniecznie
Na ostatnie 10 meczy to 4 wygrane realu 5 remisów i 1 wygrana betisu więc szału nie ma
1
@macio_944 ale trzeba tu akurat Cubarsiemu przyznać że ładnie zblokował chyba Lorrente
3
Właściciele piesków w Krakowie uważajcie