1

@PatrychoO ze tylko +3 min mimo ze tyle na czas graja

0

tylko budimir byl a cubarski i tak zlamal spalonego

0

@Szczygiel06 2 jest kontynuacją losów Henryka ze Skalicy

0

@JimMorrisonFCB a to że miał fochy a nie pretensje do siebie za słaby występ skąd wywnioskowane?

1

@macio_944 w zależności od wykonanej roboty i stopniu trudności w danym meczu

2

@norbi77 "głają"

1

@JanuszKorwinMikke po prostu tamci byli w okresie co grał u nas Alba a z nim wtedy nie mieli szansy na grę

1

@PatrychoO obejrzyj Kevina

3

@damian16161212 zamiast normalnie uderzyć to za bardzo kombinuje w takich sytuacjach

0

@kuz dodatkowo bramka w ostatnich sekundach meczu i dzięki niej finalnie udało sie zdobyc lm

1

@Xxxbarca4ever Araujo po prostu wrócił później ze zgrupowania. Już nie raz była taka sytuacja że po zgrupowaniu Araujo czy Raphinha nie grali w nastepnym meczu

0

@BORO_12 ale ja napisałem jak to było z here we go w przypadku Garcii

0

@Eto'o9 R10 Z tego co pamiętam Romano dał Here We Go w tym samym dniu co poszedł przelew czyli w piątek. Ale officjalka była po weekendzie jak przelew został zatwierdzony

1

@Kubsoleon Nikt nie będzie poszkodowany. Sezon jest długi i będą potrzebne rotacje. Ten sezon dobitnie pokazał że nasza ławka była za wąska żeby walczyć na wszystkie fronty

9

@barcowy1899 ten kto będzie najlepiej się spisywał

4

@esem91 Ale Athletic nie ma nic dogadania. Barcelona aktywuje klauzyle i tyle mają dogadania

0

@Criss18Barca w Bayernie zawsze Niemcy będą na pierwszym miejscu. Więc Nico z Musiala nie ma szans na bycie gwiazdą nr 1

0

@clyde ale mimo wszystko ciężko jest ocenić Gaviego bo on wrócił po ciężkiej kontuzji i to w trakcie sezonu przez co nie miał okresu przygotowawczego. Więc tak naprawdę przyszły sezon pokaże dopiero w jakim miejscu jest Gavi

0

@PatrychoO może i fajnie ale mimo wszystko osobiście dla mnie lepiej że mają teraz odpoczynek zwłaszcza patrząc jak na koniec sezonu byli zmęczeni

0

@Criss18Barca juz ponoć poszedl przelew ale nie wiadomo czy dzisiaj bedzie zatwierdzone bo jest piątek

0

@Benz w programie katastrofy w przestworzach zawsze eksperci mówią że przy katastrofie jedna rzecz nie spowoduje katastrofy tylko ciąg niefortunnych zdarzeń

1

@Comentateiro wina lewego zaburzył postęp drużyny

1

alez sprint kapitana Bednarka przy powrocie

0

@Zoker Czy wy ludzie w końcu ogarniecie że:
80 mln płacenie w ratach > 65 mln płacone od razu + dochodzi do tego pensja gdzie Diaz ma niższą pensje

3

@messi33 Żul Kundel

3

@kaamil1910 Dziwnym trafem tylko w kadrze jest takie zdanie o lewym. W Barcelonie jakoś jest bardzo chwalony i podziwiany swoim zachowaniem i determinacja. I to przez starszych czy młodszych zawodników

1

po tym meczu oczywiste jest teraz że:
Liga Narodów > Mistrzostwa Świata

1

@Goralkov Gdzie Yamal nie przesadzaj. Lewy powinien być albo Inigo

0

@directedbyfcb ale mógłby zostać zarejestrowany ponownie w miejsce Szczęsnego

8

@Cule1234 z Bravo udało mu sie bo wiek był po jego stronie ale teraz ta sztuka już mu nie wyjdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?