MaVii
Dołączył/a: październik 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO ze tylko +3 min mimo ze tyle na czas graja
0
tylko budimir byl a cubarski i tak zlamal spalonego
0
@Szczygiel06 2 jest kontynuacją losów Henryka ze Skalicy
0
@JimMorrisonFCB a to że miał fochy a nie pretensje do siebie za słaby występ skąd wywnioskowane?
1
@macio_944 w zależności od wykonanej roboty i stopniu trudności w danym meczu
2
@norbi77 "głają"
1
@JanuszKorwinMikke po prostu tamci byli w okresie co grał u nas Alba a z nim wtedy nie mieli szansy na grę
1
@PatrychoO obejrzyj Kevina
3
@damian16161212 zamiast normalnie uderzyć to za bardzo kombinuje w takich sytuacjach
0
@kuz dodatkowo bramka w ostatnich sekundach meczu i dzięki niej finalnie udało sie zdobyc lm
1
@Xxxbarca4ever Araujo po prostu wrócił później ze zgrupowania. Już nie raz była taka sytuacja że po zgrupowaniu Araujo czy Raphinha nie grali w nastepnym meczu
0
@BORO_12 ale ja napisałem jak to było z here we go w przypadku Garcii
0
@Eto'o9 R10 Z tego co pamiętam Romano dał Here We Go w tym samym dniu co poszedł przelew czyli w piątek. Ale officjalka była po weekendzie jak przelew został zatwierdzony
1
@Kubsoleon Nikt nie będzie poszkodowany. Sezon jest długi i będą potrzebne rotacje. Ten sezon dobitnie pokazał że nasza ławka była za wąska żeby walczyć na wszystkie fronty
9
@barcowy1899 ten kto będzie najlepiej się spisywał
4
@esem91 Ale Athletic nie ma nic dogadania. Barcelona aktywuje klauzyle i tyle mają dogadania
0
@Criss18Barca w Bayernie zawsze Niemcy będą na pierwszym miejscu. Więc Nico z Musiala nie ma szans na bycie gwiazdą nr 1
0
@clyde ale mimo wszystko ciężko jest ocenić Gaviego bo on wrócił po ciężkiej kontuzji i to w trakcie sezonu przez co nie miał okresu przygotowawczego. Więc tak naprawdę przyszły sezon pokaże dopiero w jakim miejscu jest Gavi
0
@PatrychoO może i fajnie ale mimo wszystko osobiście dla mnie lepiej że mają teraz odpoczynek zwłaszcza patrząc jak na koniec sezonu byli zmęczeni
0
@Criss18Barca juz ponoć poszedl przelew ale nie wiadomo czy dzisiaj bedzie zatwierdzone bo jest piątek
0
@Benz w programie katastrofy w przestworzach zawsze eksperci mówią że przy katastrofie jedna rzecz nie spowoduje katastrofy tylko ciąg niefortunnych zdarzeń
1
@Comentateiro wina lewego zaburzył postęp drużyny
1
alez sprint kapitana Bednarka przy powrocie
0
@Zoker Czy wy ludzie w końcu ogarniecie że:
80 mln płacenie w ratach > 65 mln płacone od razu + dochodzi do tego pensja gdzie Diaz ma niższą pensje
3
@messi33 Żul Kundel
3
@kaamil1910 Dziwnym trafem tylko w kadrze jest takie zdanie o lewym. W Barcelonie jakoś jest bardzo chwalony i podziwiany swoim zachowaniem i determinacja. I to przez starszych czy młodszych zawodników
1
po tym meczu oczywiste jest teraz że:
Liga Narodów > Mistrzostwa Świata
1
@Goralkov Gdzie Yamal nie przesadzaj. Lewy powinien być albo Inigo
0
@directedbyfcb ale mógłby zostać zarejestrowany ponownie w miejsce Szczęsnego
8
@Cule1234 z Bravo udało mu sie bo wiek był po jego stronie ale teraz ta sztuka już mu nie wyjdzie