1

@barcanawieki Na pewno seria filmów z Clintem Eastwoodem

3

@TR3YWAY Na nartach raz że bardziej obciążasz stawy, a dwa dużo większa szansa że się wypierdzielisz jak przy krawędziowaniu trafisz na jakiś lód czy nawet serię muld, jezdziłem sporo na nartach i snowboardzie i w życiu bym tego do paletek nie porównał

6

@TR3YWAY Nie no proszę cię narty, sport ekstremalny do jakiegoś paletkowania xD Mimo wszystko Robcio jest profesjonalistą i nie sądzę że będzie ryzykował zrobieniem sobie kuku, ot pograć sobie dla fanu

17

@TR3YWAY Tak wygląda zemsta Robercika, Anka się wygłupia z hiszpańcami to on także a co

2

@Sysia11 Moim zdaniem właśnie przydałaby się bardziej siłowa gra, uwielbiam takie mocne uderzenia jak ma Sabalenka i na pewno sporo by tym zyskała na Wimbledonie czy AO. A co do skrótów to prawda, szkoda że Wiktorowski odebrał jej ten atut, ale z drugiej strony skupił się na innych ważnych aspektach co pozwoliło jej wejść na taki a nie inny poziom

3

@Sysia11 Warto jeszcze zwrócić uwagę że korty twarde różnią się między sobą, inna mieszanka gumy sprawia że taki AO jest szybszy niż US Open

1

@Sysia11 Jak kort jest szybki to nie wystarczy że zawodniczka jest szybka, na trawie czy na takich szybkich twardych nawierzchniach jak AO sporo liczy się serwis i siłowe uderzenia którymi idzie sobie zrobić niebywałą przewagę. Na trawie jeszcze dodatkowo mocno zwiększa się efektowność gry slajsem, jak dobrze uderzysz to piłka odbija się strasznie nisko i ciężko przeciwnikowi odpowiednio ją odeprzeć. Żeby dobrze grać na takiej trawie musisz mieć albo genialny serwis albo genialną technikę, a najlepiej oba, taki Hubert posiadając chyba najlepszy obecnie serwis na świecie ma duży potencjał na wygranie tego turnieju(Wimbledon) jeśli tylko głowa nie zawiedzie

0

@MesQueUnClub96 Ad-Dauha/Doha będzie gospodarzem, czyli będzie się to odbywać w Dausze/Dosze

0

@FcPortoFan1999 Osaka zagrała życiówke, a Iga z kolei masa błędów. Na szczęście japonka się sfrajerzyła bo miała już serwis po mecz, ale Iga pokazała mental i udało się odwrócić losy spotkania

2

@MesQueUnClub96 @FcPortoFan1999 Ale Dausze to jest odmiana od Ad-Dauha. Gdzie? W Dosze(od Doha) albo w Dausze(Ad-Dauha). To tak jakbyś powiedział "Najprawdopodobniej Paryżu będzie gospodarzem..."

2

@Majkel34 Wielka to ona już jest od dawna, może być tylko ogromna. Co prawda nie tak jak @jowita ale zawsze coś

0

@Sysia11 Ale już nigdy?

5

Świetny powrót Iga jesteś prawdziwym mistrzem !!

3

@Comentateiro W czasach Sereny to zdążyłeś przeżyć własną pra pra babkę

1

@Rust_Cohle Bez przesady, do 30 tego

5

@Rust_Cohle Chłop przynajmniej paletkę umie trzymać, Ty nawet słowa nie potrafisz utrzymać xD

2

@macio_944 Nie no jak nie lubię przerw reprezentacyjnych tak Euro i Mundial zawsze top

2

@MesQueUnClub_87 Tysiąca wysp, do naczosów np serowy może być, jak będzie jakies mięsiwo z grilla to BBQ

4

@Who_you_mam Trzeba czekać aż model symulacyjny skończy się renderować

4

@Jakchcesz Angela Merkel

1

@kulek22 reflektory a nie żarówki

0

@AlexDark00 xD I dlatego nie zamierzam kontynuować tej dyskusji, żyjesz w jakimś dziwnym genjutsu

0

@AlexDark00 Ale pisałes że Lewy nie jest kluczowy, mimo że w dwóch sezonach z rzędu jego gole i asysty bezpośrednio przyczyniły się do zdobycia największej ilości punktów z pośród wszystkich zawodników w drużynie. Zamiast przyznać że poprzedni sezon miał dobry, a ten średni to za każdym razem tworzysz narrację jakby chłop był jakimś odpadem typu Oriol xD

1

@Popitek12 Kiedyś dasz radę przyznać wierzę w Ciebie

6

Komentarz usunięty

2

@VegetaPolska Mało tego było coś że usunęli najpierw ze steama te oryginalną trylogię zmuszając ludzi do kupna definitywnej edycji, ale się ludzie zbuntowali, pohejtowali i przywrócili w końcu

4

@VegetaPolska Te pijawki polepszyły trochę grafikę, gdzie fani potrafili modami zrobić to dużo lepiej, nie naprawili bugów które były w oryginalnej wersji plus krzyknęli sobie za tą trylogię ponad 2 stówy na premierę xD Śmiechu warte, jak szanuję Rockstar za tworzenie gier tak kompromitacja totalna

0

@VegetaPolska Haha Rockstar to nie święty Mikołaj

2

@fart Pisał że nie ma sensu z nim dyskutować bo już wiele razy próbował mu przemówić do rozsądku, tak w skrócie

2

@tbas Że wkrótce zostanie przywódcą stada
https://zapodaj.net/images/72204cf955efe.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?