Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pawlak1992 Camila Giorgi
8
@FabianekMrozek Skoro model symulacyjny nie ma wątpliwości to ja też nie
2
@Kgorecki2500 Ryż w zupie to jakieś nieporozumienie imo, przecież to odbiera cały smak xD Pomidorowa to najlepsza z groszkiem ptysiowym albo grzankami, potem z makaronem, ale ryżu bym tam nigdy więcej nie dał
0
@Emhyr Ale holenderski nie mówi po niemiecku a niemiecki już tak
1
@Emhyr Najważniejsze żeby trener chciał danego gracza i miał na niego jakiś pomysł
2
@Emhyr Ej Mati już nie chcemy Kimisia ten Merino jest lepszy
2
@DamianBarcaCule Zawsze możesz też założyć swoją La Bambe i wypierdzielać tam w podskokach xD
0
@takisobiektos Iga też taka hej do przodu była
1
@Popitek12 Vini, Carvajal, Dibu Martinez, Miedwiediew, Tyson Fury
4
Szczał pies te ich ligi mistrzów i tak nie mają trypletu xD
0
@Korsain To prawda jestem debilem, ale nie pierwszy i nie ostatni raz
5
Czy ktoś jest zaskoczony? Przecież to jak wrestling xD
2
Karwahal buc? Nowe
0
Anczelot zażył właśnie buffa na szczęście
0
@Xxxbarca4ever Miażdżony potężne 0 do 0
0
I tak spalony był
1
@Messi1000000 Dzięki za info idę grać w pasjansa
0
Ci już zaczynają wylewy
2
@HighestInTheRoom Panie zostaw już pan te paletki
3
@Sysia11 Podczas wypuszczania powietrza automatycznie napinają się niektóre mięśnie, takim krzykiem tenisistka generuje po prostu większą siłę uderzenia, na wschodzie bardziej tak uczą krzyczeć właśnie
1
@Kazragore Mam PS5 i padzik wygodnie leży w ręku, ale zawsze wyłączam te wszystkie wibracje i triggery bo mnie to wkur*ia xD
4
@MesQueUnClub_87 6 sekund, niby już dziadek pod 40 a refleks dalej ma
5
@NeroTFP1 I jeszcze makaron przełamałeś na pół przed gotowaniem
3
@MesQueUnClub96 Hubert i łatwa przeprawa na mączce xD
2
@Barcasub Trzeba się postarać żeby zrobić niedobrego kebsa z kurczakiem, najlepsze mięsiwo
3
@MichuZ44 Narzekałem na te nakrętki, ale jak się człowiek przyzwyczai to wychodzą na plus, nie trzeba myśleć że ci korek wypadnie gdzieś przypadkiem, przy segregacji też wygodniejsze, minusem na pewno jest fakt że niektóre są ujowo zaprojektowane i nie da się fajnie odgiąć, ale to też wystarczy przytrzymać palcem
1
@AFA No ale czy La bamba skłamała?
0
@TR3YWAY Z nim chyba zero, ale z oriolem, garsiją i destem za dużo, mam nadzieję że to nie kolejny tego typu placek
0
@PatrykBarca Ligo konferencji strzeż się
2
@tristan87 Żeby lewica miała zagadkę