0

@VegetaPolska Haha Rockstar to nie święty Mikołaj

2

@fart Pisał że nie ma sensu z nim dyskutować bo już wiele razy próbował mu przemówić do rozsądku, tak w skrócie

2

@tbas Że wkrótce zostanie przywódcą stada
https://zapodaj.net/images/72204cf955efe.jpg

2

@Popitek12 ...nawierzchni ziemnej

7

@AlexDark00 Nudny już ten troling coraz mniej osób się nabiera :/

1

@Zip Ładnie ci słoneczko czachę przygrzało

1

@Popitek12 Jedyne prime na jakie Nadal sobie może pozwolić to ten napój od Logana i KSI

4

@FCB_dimiC Ani Lewandowski, ani Raphinha ani Kounde też

0

@Destroyer_of_Worlds No ale tu trza wziąć pod uwagę jeszcze długość kontraktu, 2 lata to już nie tak dużo. To że Araujo jest topowym defensorem to jedno, ale nie wiem czy ktoś nam wrzuci 80, chciałbym się zdziwić, może jakiś angielski klub albo łącznie w zmiennych

A co do de Jonga no to raczej nie będzie chciał odchodzić jak ktoś mu zaofefuje mniejszą pensję, a jak mają mu taką dać to nie ma szans że nam zapłacą 60

No ale to tylko spekulacje i wyliczenia z Pitagorasa, zobaczymy

0

@Destroyer_of_Worlds Btw skąd pomysł że dostaniemy 80 za Araujo? 2 lata umowy, Transfermarkt niby wycenia na 70, ake jak dla mnie nie ma szans na więcej niż 60, z tą pensją de Jonga też nikt za niego nie da 60, 40 czy 50 byłoby już dobrze

7

@Destroyer_of_Worlds O ile Kimmicha i Williamsa przy dobrych wiatrach dałoby się ogarnąć tak o Florianie zapomnij

5

@jerzychytrus I co jest takiego nierealnego w tym Kimmichu że utożsamiasz to z bajką xD Rok kontraktu, spokojnie do wyjęcia, przychodzi trener który z nim pracował i pewnie chętnie by go widział w swoim zespole

1

Kurła godzinę będę te zmiany robić

0

@Bocheno1 Yamal: Kurła widzisz mnie?

4

2

@Radioactive9705 Iti goł hom

2

@KrychaFCB Zapodałem to kiedyś właśnie, bo myślałem że to jego brat xD

0

@Hajny Mistrzem Polski w melanżu? Polemizowałbym

4

@Khajio Zasłużyli, podobnie jak Auba

1

W ogóle Dove znaczy Gołąb, ludzie myją się gołębiem czy raczej jego.. no o co chodzi proszę państwa czemu?

0

@DonAndrzejos Skąd ten pomysł. Pewnie z głowy no tak.

1

@Popitek12 W sensie że 31 lipca przebiegłeś łącznie 10 km a później obaliłeś sete czystej poniżej 10 sekund? Dobry zawodnik

2

@NeroTFP1 Pod własnym imieniem i nazwiskiem robią z siebie oszustów na całą Polskę, chyba że myślą że są zajebiści bo ktoś łyknie że tyle przebiegli, no niezbyt to inteligentne

4

@Toretto Pan Toretto widzę nie tylko wyścigówki, ale i złomiarkę obsługuje

0

@chavez Żo Felix

2

@pt9 Przesadzasz, graliśmy spoko przez większość meczów, a obraz raczej zaburzyły Ci wyniki, czyli w skrócie nieskuteczność i nasza "genialna" gra w obronie, gdzieś tam w połowie sezonu pamiętam były statystyki że tworzymy najwięcej okazji w lidze. Jest w czym rzeźbić i mam nadzieję że Niemiec temu podoła

1

@pt9 Lepiej dostosować wymagania do realiów i się cieszyć sportem, bo po to się go zresztą powinno oglądać niż biadolić wiecznie i narzekać jak to jest źle

0

@RoberDzik Barca i Real to zbyt oczywiste więc wyłączę je z zabawy,
Wisła, Ajax, Porto oraz Bayern, PSG, City, ale do tych trzech ostatnich nienawiścią bym tego nie nazwał, bo potrafiłem im kibicować zaraz po Nas w LM z uwagi na Lewego, Lucho czy Pepa :D

1

@Adran360 Jego tsukuyomi to ślub z aubameyangiem i Lewy jako kelner na weselu

0

@kigani No ale to wciąż jest wpisane w pensję, więc czemu de Jong miałby rezygnować z kontraktu u Nas jakby ktoś mu zaoferował sporo mniej, dlatego powodzenia w szukaniu kogoś kto wyłoży i 70mln na transfer i kasę na jego pensję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?