Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W ogóle Dove znaczy Gołąb, ludzie myją się gołębiem czy raczej jego.. no o co chodzi proszę państwa czemu?
0
@DonAndrzejos Skąd ten pomysł. Pewnie z głowy no tak.
1
@Popitek12 W sensie że 31 lipca przebiegłeś łącznie 10 km a później obaliłeś sete czystej poniżej 10 sekund? Dobry zawodnik
2
@NeroTFP1 Pod własnym imieniem i nazwiskiem robią z siebie oszustów na całą Polskę, chyba że myślą że są zajebiści bo ktoś łyknie że tyle przebiegli, no niezbyt to inteligentne
4
@Toretto Pan Toretto widzę nie tylko wyścigówki, ale i złomiarkę obsługuje
0
@chavez Żo Felix
2
@pt9 Przesadzasz, graliśmy spoko przez większość meczów, a obraz raczej zaburzyły Ci wyniki, czyli w skrócie nieskuteczność i nasza "genialna" gra w obronie, gdzieś tam w połowie sezonu pamiętam były statystyki że tworzymy najwięcej okazji w lidze. Jest w czym rzeźbić i mam nadzieję że Niemiec temu podoła
1
@pt9 Lepiej dostosować wymagania do realiów i się cieszyć sportem, bo po to się go zresztą powinno oglądać niż biadolić wiecznie i narzekać jak to jest źle
0
@RoberDzik Barca i Real to zbyt oczywiste więc wyłączę je z zabawy,
Wisła, Ajax, Porto oraz Bayern, PSG, City, ale do tych trzech ostatnich nienawiścią bym tego nie nazwał, bo potrafiłem im kibicować zaraz po Nas w LM z uwagi na Lewego, Lucho czy Pepa :D
1
@Adran360 Jego tsukuyomi to ślub z aubameyangiem i Lewy jako kelner na weselu
0
@kigani No ale to wciąż jest wpisane w pensję, więc czemu de Jong miałby rezygnować z kontraktu u Nas jakby ktoś mu zaoferował sporo mniej, dlatego powodzenia w szukaniu kogoś kto wyłoży i 70mln na transfer i kasę na jego pensję
0
@kigani Ta pół Europy chce płacić jego gigantyczną pensję, powodzenia, jakbyśmy go opchnęli za 50 to już byłby spory sukces
3
@pioz123 70 za de Jonga xD To byśmy musieli spiżarnię Laporty dorzucić
0
@RoberDzik Madryciaki powiedzą że Kroos
6
@Jakchcesz Pociąg do Hogwartu się wykoleił i wszyscy nie żyją, koniec
5
@Zoker Snape też był zły, ale na Pottera
0
@arasz1819 Conceicao: Kurła widzisz mnie?
2
@ArcziArtt Kimmichem nie pogardzi czy takim Nico Williamsem albo Simonsem, ale jak chociaż jeden przyjdzie to będzie dobrze
2
@Lisek Niekoniecznie każdy postawiłby na niego tak odważnie i tego nie można Xaviemu odebrać. Wprowadził Yamala bardzo dobrze i młody stał się filarem naszego ataku
0
Komentarz usunięty
1
@Jakchcesz Chyba że tak, boomer nie na czasie wybacz
5
@Jakchcesz Ty tak na serio? La Bamba bez dramy jest nudna
22
@macio_944 O bogowie, walka !
0
@eltores Mało tego Kroos Wam odchodzi
1
@Sulimo Zlituj się i sprzedaj za te 100 chociaż
2
@97ketrab Skoro Xavi został zwolniony, a Romano dał Here we go Niemcowi to dla mnie rachunek jest prosty, mecz z Sevillą idzie na konto Flicka
2
@macio_944 No panie toć to nadjedzenie, zresztą steka również bym gdzieś obok umieścił
2
@macio_944 To ja się pochwalę że babcia robi pierogi ruskie, no kurła takie domowe są nie do pod*ebania
0
@TR3YWAY Felixa to bym szarpał
5
@Bartek1817 Duże nadzieje, a potem wielkie rozczarowanie i zwalnianko po dwóch miesiącach czyli La Bamba w pigułce :P