Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Punkt siedzenia
https://zapodaj.net/plik-zvSku1JxzM
0
@ranger3120 Connery i Brosnan
0
@Krzysztof1987 Christensena i de Jonga dałbym na małych kursach
1
@ChampionLW I przede wszystkim na dzikiego trenera
1
@Chucky Frankie Muniz?
1
@Firestone Należę do wytrwałych obrońców generała, ale niewyjście z grupy będzie ostateczną kompromitacją zasługującą na oddanie fartucha, zwłaszcza że dostał Gundogana więc nie ma wymówek w postaci kontuzji Pedriego
0
@Vernon_Roche Cieszy Cię że miałeś rację prawda? Cieszy Cię kontuzja naszego zawodnika barbarzyńco
0
@szymonekk Fakt nie tych specjalistów ściągnęli
0
@Lucerfi oddychaj
15
Może i Pedri jest szklany to fakt, ale za to też nie mamy lekarzy którzy to naprawią
4
@macio_944 No ale mógłby dziadek trochę zluzować w sumie bo się spina za bardzo przy tych postach xD
2
@skubi99 Opalanko na plaży w Costa Mesa, sączenie kalifornijskiego Carlo Rossi i gotowanie się na widok konfederatów, wymarzona emerytura
13
@MesQueUnClub96 Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz jest nagroda pół miliona funtów dla człowieka, który wskaże cień dowodu, że Adolf Hitler wiedział o holokauście
4
@Comentateiro Mógłbyś drugiego dziadka ze sobą na detoks zabrać
0
@Filu02 Coś ci nie pykło
6
@macio_944 Pff człowiek myślał że kolejny pocisk na konfederację, a tu jakieś sukcesy życiowe
8
Czarne zawsze wygra
0
@Sensible To jeden bieg jest tylko? Czy jakieś rundy są czy jak to wygląda
0
Komentarz usunięty
4
@Medium Ja jak dachowałem to nie było większych obrażeń, ale kolega obok dostał wpier*ol od grawitacji pałką teleskopową która była w kieszonce po jego stronie xD
4
@Rust_Cohle Za to młodzi Hiszpanie świetnie je zabezpieczają.. Taki Balde np
0
@Jacu327 Jego sprawa, chyba że przekłada się to na jego formę ma boisku to wtedy nasza
6
@MessiForeverTheBest Konfederaci byliby zdruzgotani
5
@escarabajo Fakt, ale Anka nigdy mocna nie była
1
@Albatros Ten destomasturbator czy jak mu tam na pewno nie ma kobiety, bo nie pierdzieliłby takich kocopołów zasłaniając się że wszyscy dookoła są zakompleksionymi prawiczkami, no chyba że jest cuckoldem
0
@Emhyr A ja spytam o co Tobie chodzi z tym hejtem bo nigdzie takiego nie widać
1
@MessiForeverTheBest Dobra pizzunia nie potrzebuje żadnego ketchupu, w końcu jest tam już sos pomidorowy
6
@Sulimo No to weź też je ugryź i będzie kwita
4
@MessiTheBesst xD To było dobre
7
@MessiTheBesst Czyli jednak fanboje Messiego są upośledzeni