14

@Barca1922 Jazda półgodziny/godzina po browarze nie czyni Cię jeszcze pijanym. W takiej Austrii chociażby to norma i nikt nie płacze tam z tak błachego powodu, ale taki systemowiec jak Ty najchętniej zakazałby wszystkiego do zera, przyznam Ci rację z tym ostatnim zdaniem ;)

16

@Kgorecki2500 @dv7wisnia @Barca1922 Jeździ się, w wielu krajach masz do 0,5 nawet legalnie. Ale jak jesteś picza nie kierowca to nawet po bezalkoholowym nie siadaj

2

@BordowyPtak Przeważnie o 20km/h więcej niż znak mówi, chyba że są gorsze warunki, albo miejsce często kontrolowane przez niebieskich to mniej

0

@Faro Za miłość do klubu nie można wiecznie dostawać pierwszego składu. Gość jest paździerzem po kilku operacjach i zachowawczym leczeniu na kolano, obudź się i przestań na siłę typa tu zatrzymywać, bo jak tylko pojawi się dobra oferta to należy chłopaka spakować do walizki i cieszyć się pieniążkiem

1

@Kozinho. Zawsze można zrobić se przerwę od piłki nożnej jeśli tak bardzo się ją przeżywa, że aż zachacza o depresję

1

@DonCarletto Przepraszam, jego krasz kobitki

1

@VegetaPolska Ale jakby As pisał o transferze Twojej kobitki w ręce innego to sam byś przeżywał

1

@XsargerasX Z elementem nie da się inaczej bawić, zawsze jest dobrze

1

@adi7adi8 Standardowo, za niewinność ^^

2

@Azacca Jakie już, wciąż jesteś świeżak z mlekiem pod nosem

1

@KamQiX O siema też dopiero co wróciłem, ach ta niewinność

7

@TR3YWAY Mów za siebie mi nikt do ryja nie pluł, ale ciekawy masz fetysz przyznam

2

@PatriBarca Ale że mu się nie chce to tylko drobny szczegół

3

@lucca87 W porę kolego, tego gówna lepiej nie czytać już od początku okienka, jeszcze idioci udostępniają te tweety z jakimiś tier 3 xD

3

@don'T.R.I.P.e Smerfetką była Shakira, albo Rakitić

0

@TheNekro94 A to oszust element jeden

1

@abram3k Jak element usunie to pisze "komentarz został usunięty" , a jak Ty usuniesz to jest dopisek "przez użytkownika"

4

@Janas11224 To tak jakby powiedzieć że kupiłeś RSke to wybrałeś tylko lans. Świetne miejsce do życia jakim jest Miami i bezstresowa liga to piękna emerytura, pieniążki to tylko jeden z czynników dla których tam polazł

0

@Janas11224 Tak sam pieniądz wybrał no xD Niezła ignorancja

1

@Ukasz Oznaczyłeś całą zbanowaną rodzinkę, lepiej usuń xD

0

@Faro życzę Ci żebyś miał rację

0

@Faro A ja piszę o nabieraniu się jeśli masz problem ze zrozumieniem

1

@Faro Albo jak Ty na pewnego młodzieńca

16

Wiatr na skrzydle xD Chyba kurła szpitalnym jak poje grochówy

3

@Rewolucja123 Co kogo obchodzi że se koszulkę kupisz, jakbyś zadeklarował usunięcie konta to jeszcze w miarę jakieś wydarzenie warte screena

2

@Nazio_87 Powoli to się tworzy koniec okienka i dobrze, bo od tych wysrywów pismackich paździerzy aż głowa boli

1

@macio_944 Czysty Top

4

@Lucerfi Najlepszy w Django i Bękarty Wojny

3

@macio_944 Eksperci z La bamby be like

0

@mkord Ja akurat nic nie oglądałem, ani nie płaciłem, ale żeby robić aferę o jakieś drobne bo se ktoś zapłacił za oglądanie cyrku? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?