3

@agaFCB Przyjmij porażkę na biust Aga i do spania bo zaraz robota xD

2

@blakkudium Ponoć wieprzowiny nie jedzą, a tu proszę al shabab

4

@Sulimo Gites, ale co się pazie napłakały przed jego przyjściem to ich

1

@ro3ak Trza było się nie żenić

0

@HypeR Co za gość takiego kozackiego dodatku nie zagrał, a 23 razy przeszedł, to tak jakby gothica dwójkę czystą przechodzić bez nocy kruka xD Przy okazji odpowiadając na pytanie: Gothic 2 Noc Kruka właśnie, jakieś ponad 15 razy

1

@PiotrR Pokłony byczku

1

@mrboom Panbuk zafundował mu instant karmę

0

@arasz1819 Tak, na skrzypcach

0

@kamiVeB Pamiętaj że Cori ma 19 lat i też się mocno rozwija, prędzej czy później będzie z Igą wygrywać po wyrównanych bataliach

1

@takisobiektos Iga też zajebiście podkręca tym drugim serwisem

1

@icon3520 Ścieżkę miłości tylko golę

0

@Herato Dawid cofnięta szynka

1

@hayek Ja nie myślę

2

@Pawci023x To pytanie czy stwierdzenie?

0

@Messibestplayerintheworld I cyk wjeżdżają araby

10

@zadafcb No i w końcu napisałeś coś mądrego

0

@MarioVeB! Hola hola, Felix to nie jedyny João na którego czekamy

5

@gumaz Plemnik, który brał doping żeby wygrać wyścig

0

@lukaszbrk Po meczu Legii trochę się błaźnisz pisząc, że już odpadł jak nawet czasu nie doliczyli jeszcze xD

3

@Kuba_1 Niezły fejur, nawet śmieszny

2

Co tam @MarioVeB! skąd to zwątpienie w izi łin greka

0

@MarioVeB! Dlaczego pałasz taką niechęcią do polskich sportowców? Często negatywne komentarze w stosunku do Lewego czy Huberta

0

@MarioVeB! Wygrać może i wygra, ale izi to to nie będzie

3

Przynajmniej se kapitan więcej pogra

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

@Barca1922 No widzisz dla Ciebie nie ma różnicy, a obiektywnie jest spora i po to te progi procentowe są ustalane. Masz rację że ludzie są różni, dlatego jak nie czujesz się na siłach żeby jechać to nie jedziesz, nawet wypijając pół browara. Ja również wolę unikać jazdy po alkoholu, ale czasem zdarzy się tak, że po niewielkiej ilości się wsiada, wtedy dmucham w alkomat i jadę mieszcząc się w limicie i zachowując rozsądek na drodze

2

@Barca1922 No to czemu mówisz że nie ma różnicy czy jest 0.22 czy 1.52 xD

14

@Barca1922 Jazda półgodziny/godzina po browarze nie czyni Cię jeszcze pijanym. W takiej Austrii chociażby to norma i nikt nie płacze tam z tak błachego powodu, ale taki systemowiec jak Ty najchętniej zakazałby wszystkiego do zera, przyznam Ci rację z tym ostatnim zdaniem ;)

16

@Kgorecki2500 @dv7wisnia @Barca1922 Jeździ się, w wielu krajach masz do 0,5 nawet legalnie. Ale jak jesteś picza nie kierowca to nawet po bezalkoholowym nie siadaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?