3

Opłacało się kuponik na Kubackiego stawiać, kurs na jego zwycięstwo 3.0 ^^

1

@AmigoBlancos Tyskie ponad wszystkie ^^

2

@AmigoBlancos Łap uratowałem twój honor, stawiasz bronka

1

@Encore Noo dobra okazja przy 1.7

3

@Chwytliwy #FortunaTeam

5

Gratki Federer, wytrzymać taką presję trzeba umieć

18

If jur gołiiin... tu Saan Franciskoo

5

@Suzu Dwumecz tylko w półfinale

3

@DanielOOL Bo jeden uj? ^^

10

@amanter Teraz już tak

12

@A4ron Jeszcze piłka nie nauczyła że nie ma nic pewnego? ;)

1

@Sysia11 Bezdyskusyjnie się zgadzam ^^ @LuisSalvano Wiesz, jest kilka kwesti które powodują u niektórych sceptycyzm, osobiście jestem za jego powrotem ale nie za wszelką cenę :)

0

@LuisSalvano Właśnie, słowo klucz "jak"

2

@LoveValverde Ich atak bardzo mi przypomina nasze byłe MSN :/

7

@Colon Wyjaśnione, można zamknąć.

2

Nie wie ktoś czy można obejrzeć w necie Ip Man 4? Wątpię że jest, tymbardziej z lektorem, ale mam taką cichą nadzieję że jednak

9

@Chwytliwy Pokora pokorą, ale trzeba przyznać że jest to dramat dla kibiców MU biorąc pod uwagę fakt że jeszcze 10 lat temu było niemalże odwrotnie

23

@Volk Jeszcze nas gdzieś tam upchnąć

2

@Messibestplayerintheworld Ciężko w obliczu zebanego kuponu :P

0

@Bykunn Oba manchestery w tym sezonie są nieobliczalne ^^

0

@Bykunn Przegrywa z Bernli

6

Bramki zdobyte po Valverdowych akcjach ^^

2

@Beliar7283 Na Innosa, co to za pytanie

0

@Lord_Vader A tuk e pil on Ibiiza

0

Komentarz usunięty

2

@mat32 Oglądaj to się dowiesz ;)

3

@BarcaInfo Quique nie lubi tego

2

@Kamill10 Leiva powiedział sędziemu że jest bardzo zły

2

@Hushovt Spróbuj kibicować po prostu piłce ;)

0

@BigDaglas To było bardziej ironicznie :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?