Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Opłacało się kuponik na Kubackiego stawiać, kurs na jego zwycięstwo 3.0 ^^
1
@AmigoBlancos Tyskie ponad wszystkie ^^
2
@AmigoBlancos Łap uratowałem twój honor, stawiasz bronka
1
@Encore Noo dobra okazja przy 1.7
3
@Chwytliwy #FortunaTeam
5
Gratki Federer, wytrzymać taką presję trzeba umieć
18
If jur gołiiin... tu Saan Franciskoo
5
@Suzu Dwumecz tylko w półfinale
3
@DanielOOL Bo jeden uj? ^^
10
@amanter Teraz już tak
12
@A4ron Jeszcze piłka nie nauczyła że nie ma nic pewnego? ;)
1
@Sysia11 Bezdyskusyjnie się zgadzam ^^ @LuisSalvano Wiesz, jest kilka kwesti które powodują u niektórych sceptycyzm, osobiście jestem za jego powrotem ale nie za wszelką cenę :)
0
@LuisSalvano Właśnie, słowo klucz "jak"
2
@LoveValverde Ich atak bardzo mi przypomina nasze byłe MSN :/
7
@Colon Wyjaśnione, można zamknąć.
2
Nie wie ktoś czy można obejrzeć w necie Ip Man 4? Wątpię że jest, tymbardziej z lektorem, ale mam taką cichą nadzieję że jednak
9
@Chwytliwy Pokora pokorą, ale trzeba przyznać że jest to dramat dla kibiców MU biorąc pod uwagę fakt że jeszcze 10 lat temu było niemalże odwrotnie
23
@Volk Jeszcze nas gdzieś tam upchnąć
2
@Messibestplayerintheworld Ciężko w obliczu zebanego kuponu :P
0
@Bykunn Oba manchestery w tym sezonie są nieobliczalne ^^
0
@Bykunn Przegrywa z Bernli
6
Bramki zdobyte po Valverdowych akcjach ^^
2
@Beliar7283 Na Innosa, co to za pytanie
0
@Lord_Vader A tuk e pil on Ibiiza
0
Komentarz usunięty
2
@mat32 Oglądaj to się dowiesz ;)
3
@BarcaInfo Quique nie lubi tego
2
@Kamill10 Leiva powiedział sędziemu że jest bardzo zły
2
@Hushovt Spróbuj kibicować po prostu piłce ;)
0
@BigDaglas To było bardziej ironicznie :P