0

@AmigoBlancos Noo czekałem na Ciebie aż wrócisz z zaświatów :P Jakieś propozycje? Myślę że derby madrytu w sam raz ^^

7

@betonito No bo jak robisz dwójeczke to siadasz na kiblu a nie ciskasz klockiem z odległości nie? Problem w tym że nasi ostatnio wolą walić w majty :(

0

@lukasik17 Chyba mam de ża wi

9

@MSDCbrzdyk
A: Report this retarded kid, no ss idiot
B: Report your mother
C: Stop blame guys, just play
A: Shut up idiot i go afk
B: What a kid lol
Typowa partyjka w lola poniżej diamentu xD

0

I co wątpiliście w Zlatana :P

1

@AnnaMarianna To co poprzednicy plus często też manipulacja i fałszywość, nawet jeśli intencje są dobre, to brak szczerości drażni ;)

2

@myscooter @amanter Przewaga przy dośrodkowaniach :D

2

@Kapitan hawk Właśnie zauważyłem, w takim razie zakład przełożony ^^ Edit: No i za późno, post musi zostać

0

@MesQueUnClub96 Yyy albo ja nie zrozumiałem albo Ty :P W sensie stawiasz 4 1 dla Realu? :D

0

@AmigoBlancos Jako że zbliża się nowy miesiąc to pora kontynuować tradycję Avatar Challenge, proponuję derby Madrytu, jakieś pomysły? :D

0

@malicinho de Jong lepsze konferencje robi póki co

0

@DaPi Proste, ale nie zmienia faktu że memik trafiony ^^ (ukradłem go żeby nie było)

0

@Gall No właśnie, myślę że zarząd ma już dość ryzykowania transferów za grube miliony po tym jak ostatnie nie do końca wypaliły, może pokuszą się jeszcze o tego Martineza, ale niech ludzie nie liczą na to że będziemy co okienko wydawać 300 milionów na 2 graczy..

9

Messi: W tym roku puchar Ligi Mistrzów trafi do nas!!
https://imgur.com/a/F0wFNbA

1

@FcBforever221 Dlatego warto poczekać z osądem ^^

0

@Gall Nie, a to tymbardziej przekreśla szanse na powodzenie takiego ruchu

1

@FcBforever221 Albo tacy eksperci jak Ty się ośmieszą bo się mylili, ciekawe czy będą mieli jaja żeby napisać że zarząd jednak trafił ^^

1

@Triv44 Amman, Bulau i Ploc

0

@Swistus172 Załóżmy że sprzedamy Coutinho i dwóch wiadomo jakich pomocników to będziemy mieć akurat na Lautaro i trochę grosza zostanie, wciąż będziemy potrzebować conajmniej 150 dodatkowych melonów na Neymara, a biorąc pod uwagę fakt że teraz wydamy ponad 50 melonów to musielibyśmy sprzedać jeszcze Dembele żeby to wypaliło, albo wziąć mega wielka pożyczkę w co wątpię.. Niezbyt realny scenariusz jak dla mnie

0

@fcbheroes To prawda, kupiliśmy go bardziej ze względu na "promocyjną" cenę niż potrzebę

1

@sendesara No dobra ale do takich napastników wszechczasów jak Ronaldo, Messi, di Stefano, Henry czy nawet Lewy to jednak mu daleko :) Może chciał być trochę oryginalny :)

0

@socha Placek z austriackiej ligi też mógłby u nas nie odpalić

3

@NeroTFP Nigdy nie wiadomo, w życiu są pewne tylko 3 rzeczy: Śmierć, podatki i Dembele na łożu szpitalnym

1

@Kremisco To też, ale mimo wszystko ten Drogba bardziej nie pasuje, w końcu Valdes bronił w erze Guardioli i miał moment gdzie był top 3 bramkarzy co go po części usprawiedliwia, ale Drogba wśród tylu wspaniałych napastników powinien się schować gdzieś :D

1

@FCBMati10 Myślę że to się przyda


0

@Hiacynk Dokładnie, zarząd podjął ryzyko i niestety teraz dostaje po uszach

15

@BarcaInfo Didier to chyba jego krewny, nie widzę innej opcji

2

@kkbarca Ale dzięki trzeciemu wygraliśmy z Ibizą więc zwolnij kolego..

1

@Prezes_sycylijczyk Taki dodatkowy smaczek tego tekstu jest taki że na zupe się dmucha jak jest gorąca, a te są jeszcze zimne

1

Co to za frazesy, jakieś Bruno Fernandesy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?