Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@Colon Weź doczytaj bo to ważne, chłop się nawrócił
0
@czosnekfcb Weź mi BigMaca
1
@messi564 Whaaaat ??
1
@emeu Marcos Aurelio
1
Kurde 0 1 z Badaloną u siebie.. Pasowałoby w końcu wskoczyć do najlepszej trójki, mam nadzieję że strzelą te 2 gole po przerwie
0
@Wilczeq Nie interesowałem się tematem, czemu nie wydobywamy węgla u siebie?
9
@voytoos1989 Środowa praca w g***o się obraca :P
1
@krzychu1526 Nie oceniaj książki po autorze
7
@Chwytliwy Tylko nie wracaj tramwajem bo ciasno..
0
@bielik Ich keine spreche nicht gut
13
@bartekmess Odważny jesteś..
2
@Odesseiron Stop polowaniu na Kanarów!!!!
0
@marcin000019 Raczej najdalej tylko tych którzy się zgłosili na rezerwy, ale ręki nie dam uciąć
2
@Rogalson [Quique]
1
@HassanMubarak Chłód, chłód!! To Ja Karol!
3
@GeraltzKatalonii Pierwsza poważna robota to i stresik jest :D
0
@Krzywy95 Może z Ten Hagiem, podobna filozofia ^^
0
@mikael Oczywiście że tak, póki co możemy liczyć na efekt nowej miotły i większe zaangażowanie niektórych graczy.. Z pewnością też nasz środek pola już nigdy nie ujrzy trójcy Rakitić - Busquets - Vidal
1
A tuk e pil on Ibiiiza
0
@contowsky Przysiągłbym że to od przodu
24
Gramy z Ibizą, Arthur lubi to
1
@MichalZZZ Kibic futbolu, sezonowo kibicuje drużynom do których akurat złapie sympatie, mogę się założyć że mocno będzie teraz kibicował Kikiemu :)
7
@michaleu Jakby nie patrzeć to w 1 sezonie przez większość czasu mieliśmy najmniej straconych i najwięcej strzelonych bramek więc coś w tym haśle było ^^
6
@ToJa79 Głośniej!!!!! Bo nie słychać!!!!!
0
@wojopancer Pod wpływem wysokiej temperatury produkty tracą swoje cenne składniki odżywcze, głównie są to witaminy i minerały, jak jest z bialkiem? Nie mam pojęcia akurat, ale zainspirowałeś mnie do lektury :P tak samo jak zaparzasz herbatę czy yerbe, staraj się żeby woda miała maks 80°.
0
@SergioTomas Żeby tylko później nie było zdziwienia ;)
0
@HassanMubarak Dokładnie, tak samo jest z religią :)
0
@didzejos Nie każdemu podejdzie, ale gusta są różne, natomiast co do Sky to się zgodzę, w życiu nie widziałem bardziej irytującej suki :P
0
@HassanMubarak Prędzej czy później pękniesz i się przyznasz :P
11
@itmustbejoke Branie narkotyków nie musi się wiązać odrazu z nałogiem, wszystko dla ludzi byle z głową i umiarem ;)