17

@Colon Weź doczytaj bo to ważne, chłop się nawrócił

0

@czosnekfcb Weź mi BigMaca

1

@messi564 Whaaaat ??

1

@emeu Marcos Aurelio

1

Kurde 0 1 z Badaloną u siebie.. Pasowałoby w końcu wskoczyć do najlepszej trójki, mam nadzieję że strzelą te 2 gole po przerwie

0

@Wilczeq Nie interesowałem się tematem, czemu nie wydobywamy węgla u siebie?

9

@voytoos1989 Środowa praca w g***o się obraca :P

1

@krzychu1526 Nie oceniaj książki po autorze

7

@Chwytliwy Tylko nie wracaj tramwajem bo ciasno..

0

@bielik Ich keine spreche nicht gut

13

@bartekmess Odważny jesteś..

2

@Odesseiron Stop polowaniu na Kanarów!!!!

0

@marcin000019 Raczej najdalej tylko tych którzy się zgłosili na rezerwy, ale ręki nie dam uciąć

2

@Rogalson [Quique]

1

@HassanMubarak Chłód, chłód!! To Ja Karol!

3

@GeraltzKatalonii Pierwsza poważna robota to i stresik jest :D

0

@Krzywy95 Może z Ten Hagiem, podobna filozofia ^^

0

@mikael Oczywiście że tak, póki co możemy liczyć na efekt nowej miotły i większe zaangażowanie niektórych graczy.. Z pewnością też nasz środek pola już nigdy nie ujrzy trójcy Rakitić - Busquets - Vidal

1

A tuk e pil on Ibiiiza

0

@contowsky Przysiągłbym że to od przodu

24

Gramy z Ibizą, Arthur lubi to

1

@MichalZZZ Kibic futbolu, sezonowo kibicuje drużynom do których akurat złapie sympatie, mogę się założyć że mocno będzie teraz kibicował Kikiemu :)

7

@michaleu Jakby nie patrzeć to w 1 sezonie przez większość czasu mieliśmy najmniej straconych i najwięcej strzelonych bramek więc coś w tym haśle było ^^

6

@ToJa79 Głośniej!!!!! Bo nie słychać!!!!!

0

@wojopancer Pod wpływem wysokiej temperatury produkty tracą swoje cenne składniki odżywcze, głównie są to witaminy i minerały, jak jest z bialkiem? Nie mam pojęcia akurat, ale zainspirowałeś mnie do lektury :P tak samo jak zaparzasz herbatę czy yerbe, staraj się żeby woda miała maks 80°.

0

@SergioTomas Żeby tylko później nie było zdziwienia ;)

0

@HassanMubarak Dokładnie, tak samo jest z religią :)

0

@didzejos Nie każdemu podejdzie, ale gusta są różne, natomiast co do Sky to się zgodzę, w życiu nie widziałem bardziej irytującej suki :P

0

@HassanMubarak Prędzej czy później pękniesz i się przyznasz :P

11

@itmustbejoke Branie narkotyków nie musi się wiązać odrazu z nałogiem, wszystko dla ludzi byle z głową i umiarem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?