Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Bramki zdobyte po Valverdowych akcjach ^^
2
@Beliar7283 Na Innosa, co to za pytanie
0
@Lord_Vader A tuk e pil on Ibiiza
0
Komentarz usunięty
2
@mat32 Oglądaj to się dowiesz ;)
3
@BarcaInfo Quique nie lubi tego
2
@Kamill10 Leiva powiedział sędziemu że jest bardzo zły
2
@Hushovt Spróbuj kibicować po prostu piłce ;)
0
@BigDaglas To było bardziej ironicznie :P
0
To może w takim razie Rashford?
2
@amanter Ale lekarską czy normalną?
0
@LoveValverde Szczerze to ten Griezmann to taka zapchaj dziura póki co, ale grać musi bo status gwiazdy.. Ja to bym go w pomocy widział
0
@Chwytliwy Jak gruby to na bramę
4
@HassanMubarak Kopnąć to nie, ale lubie im się przyglądać i wyobrażać sobie że rapują, fajnie to wychodzi bo gołębie tak śmiesznie bujają głową xD
0
@mat32 No ale wraca przecież, małymi kroczkami ale wraca :P
0
@FDJ Pamiętam jak pierwszy raz grałem w FIFE Barceloną w trybie kariery, to były czasy..
0
@avallach Bardziej go zapamiętałem z dobrego pressingu i zagrań do tyłu
0
@Michal_2003 Pasywnie, ale dobrze w obronie
0
Ale tam popychają tego Rikiego, będzie musiał przymasować trochę :D
3
Mam nadzieję że Riki za rakietę wejdzie
3
Walić te gole, ważne że Kiki Take się przyjemnie ogląda
1
@Striker Jako Iniesta
2
Fati jednak lepiej radzi sobie na lewym skrzydle według mnie,
0
Co można zaobserwować.. Napewno zdecydowanie wyższy pressing i więcej gry na jeden kontakt, z meczu na mecz napewno będzie to wyglądać coraz lepiej :)
0
@Encore yeeep
0
Hehe o 0.3 punkta :D
2
@TheBigShow No właśnie zaprzeczyłeś teraz że kiedyś było sprawiedliwiej ;)
0
@LoveValverde Innych dziwi jak można oglądać ponad 20 typa latających za jakąś piłeczką, kwestia poznania i zrozumienia fenomenu sportu, każdy sport na swój sposób jest fajny tylko nie kazdemu przypadnie do gustu ^^
0
@AmigoBlancos Może coś w tym jest, ale to głównie zależy czy aktor potrafi grać kogoś więcej niż serialowego "idiotę".. Grabowski na przykład był główna postacią w Kiepskich, a nie przeszkadza mu to grać w poważniejszych rolach..
0
Kurde co ta Valencia :O