0

@masq Nawet niekoniecznie odniosłem się do tego gościa tylko do ogółu, bo to upodlenie zabrzmiało trochę mocno :)

0

@Mesi12 Napoli po prostu zasłużyło, obie drużyny grały całkiem dobrze, ale niebiescy byli skuteczniejsi

0

@masq Tylko bierz pod uwagę że ludzie często nieświadomie są hipokrytami, grunt żeby po zorientowaniu się potrafić to przyznać, a nie brnąć dalej byle zaspokoić ego ;)

0

@itmustbejoke Wyobraziłem sobie łódź, która płyną zwycięzcy LM

0

Piękny jesteś wielki uratowałeś mi kuponik :D

3

@Kamilos84 Jak Roma nas przeszła to tym bardziej Napoli ma szansę :)

0

@Hiacynk Głupi tekst ale położyłeś mnie na podłogę xD

0

Kurła Piotrek nie psuj mi kuponu :(

0

@Kuczek Przejrzyj komentarze w dół ;)

1

@michaleu To że jest najemnikiem i wypiął dupe na ZARZĄD nie znaczy że nie dawałby nam spowrotem radości z oglądania jego gry, nie interesuje mnie jego przywiązanie do barw, dopóki by pracował jak należy to nie widzę problemu

0

@takisobiektos Ale po co podkreśliłeś że dla Ciebie to zwykły człowiek to nie rozumiem

1

@Hiacynk Jeśli nie wygra to tylko dzięki mnie bo mam ich na kuponie :D

31

Nie wierzę, ludzie mają problem że ktos wyraża współczucie mimo że nie była to dla niego bliska czy ważna osoba..

1

@Odesseiron Ludzie z natury są empatyczni i jeśli zginie ktoś kto dla wielu ludzi był idolem, to jest nam najzwyczajniej w świecie przykro i chcemy się połączyć w smutku z tymi osobami.. Czy jest to szukanie aplauzu? Nawet jeśli w jakimś stopniu tak to jakie to ma znaczenie.. W wyrażaniu współczucia nie ma chyba nic złego..

0

@bartoszekkk Prawda ale oba transfery na ten moment są wykluczone według mnie

0

@patrykzmc2000 Oficjalnie, dużo poważnych źródeł to potwierdziło

3

@LoveValverde Statystyk nie oszukasz, dużo łatwiej o katastrofę na ziemi

2

Czyli jednak nie fejk, ja pier***

0

@bartoszekkk Ale Wernera Lipsk sprzeda nie? Ty hipokryto :P

2

@bartoszekkk Werner? Serio ? :D Prędzej latem jak już, teraz nie ma szans, a jeśli jednak to stawiam browara

0

@bixmix Oby oby :)

0

@bixmix Ja puściłem te same mecze tyle że w jednym kuponie same zwycięstwa faworytów, a w drugim zmieniłem zwycięstwo Juve na BTTS, dzisiaj trochę ryzykownie ^^

3

Ale ten Kubacki zarabia mi ostatnio ^^

0

@Mario96w @4drian0 @Zip @D10SLEO @foczkyyyhg @contowsky @kulek22 Jak dla mnie też okazja, no to lecimy coś dorzucę jeszcze :D

2

Juventus kurs 2.2 jak myślicie?

12

Messi na zdjęciu: "Słuchaj Ousmane, jeszcze raz się połamiesz to ja Cię połamię, zrozumiane?"

0

@kamilo0066 A ja uważam wręcz odwrotnie, czasem przyjemniej się ogląda taką remontadę pod presją ^^

0

@szela1899 Wiem, sam się wczoraj na niego wkurzalem, ale musimy zaufać jemu geniuszowi, niestety z roku na rok tych udanych dryblingów będzie coraz mniej :/

0

@szela1899 Właśnie zbyt często w ostatnich sezonach rozgrywał, podawał do kolegów, zabierając te rolę pomocnikom, jak na moje dobrze że czasem jest samolubny, raz mu wyjdzie a raz nie, wczoraj rzeczywiście irytowały jego straty, ale takie podjął ryzyko a nie inne. Były niedawno jeszcze mecze gdzie co drugi drybling mu wchodził i widać było że się stęsknił za tym, tylko co z tego jeśli minie dwóch rywali i nie ma komu zagrać prostopadlej piłki, może właśnie pora nauczyć pomocników takich piłek, a Messiego trzymać bliżej skrzydła niż środka

0

@student97r Który jest Jordan tak z ciekawości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?