Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq Nawet niekoniecznie odniosłem się do tego gościa tylko do ogółu, bo to upodlenie zabrzmiało trochę mocno :)
0
@Mesi12 Napoli po prostu zasłużyło, obie drużyny grały całkiem dobrze, ale niebiescy byli skuteczniejsi
0
@masq Tylko bierz pod uwagę że ludzie często nieświadomie są hipokrytami, grunt żeby po zorientowaniu się potrafić to przyznać, a nie brnąć dalej byle zaspokoić ego ;)
0
@itmustbejoke Wyobraziłem sobie łódź, która płyną zwycięzcy LM
0
Piękny jesteś wielki uratowałeś mi kuponik :D
3
@Kamilos84 Jak Roma nas przeszła to tym bardziej Napoli ma szansę :)
0
@Hiacynk Głupi tekst ale położyłeś mnie na podłogę xD
0
Kurła Piotrek nie psuj mi kuponu :(
0
@Kuczek Przejrzyj komentarze w dół ;)
1
@michaleu To że jest najemnikiem i wypiął dupe na ZARZĄD nie znaczy że nie dawałby nam spowrotem radości z oglądania jego gry, nie interesuje mnie jego przywiązanie do barw, dopóki by pracował jak należy to nie widzę problemu
0
@takisobiektos Ale po co podkreśliłeś że dla Ciebie to zwykły człowiek to nie rozumiem
1
@Hiacynk Jeśli nie wygra to tylko dzięki mnie bo mam ich na kuponie :D
31
Nie wierzę, ludzie mają problem że ktos wyraża współczucie mimo że nie była to dla niego bliska czy ważna osoba..
1
@Odesseiron Ludzie z natury są empatyczni i jeśli zginie ktoś kto dla wielu ludzi był idolem, to jest nam najzwyczajniej w świecie przykro i chcemy się połączyć w smutku z tymi osobami.. Czy jest to szukanie aplauzu? Nawet jeśli w jakimś stopniu tak to jakie to ma znaczenie.. W wyrażaniu współczucia nie ma chyba nic złego..
0
@bartoszekkk Prawda ale oba transfery na ten moment są wykluczone według mnie
0
@patrykzmc2000 Oficjalnie, dużo poważnych źródeł to potwierdziło
3
@LoveValverde Statystyk nie oszukasz, dużo łatwiej o katastrofę na ziemi
2
Czyli jednak nie fejk, ja pier***
0
@bartoszekkk Ale Wernera Lipsk sprzeda nie? Ty hipokryto :P
2
@bartoszekkk Werner? Serio ? :D Prędzej latem jak już, teraz nie ma szans, a jeśli jednak to stawiam browara
0
@bixmix Oby oby :)
0
@bixmix Ja puściłem te same mecze tyle że w jednym kuponie same zwycięstwa faworytów, a w drugim zmieniłem zwycięstwo Juve na BTTS, dzisiaj trochę ryzykownie ^^
3
Ale ten Kubacki zarabia mi ostatnio ^^
0
@Mario96w @4drian0 @Zip @D10SLEO @foczkyyyhg @contowsky @kulek22 Jak dla mnie też okazja, no to lecimy coś dorzucę jeszcze :D
2
Juventus kurs 2.2 jak myślicie?
12
Messi na zdjęciu: "Słuchaj Ousmane, jeszcze raz się połamiesz to ja Cię połamię, zrozumiane?"
0
@kamilo0066 A ja uważam wręcz odwrotnie, czasem przyjemniej się ogląda taką remontadę pod presją ^^
0
@szela1899 Wiem, sam się wczoraj na niego wkurzalem, ale musimy zaufać jemu geniuszowi, niestety z roku na rok tych udanych dryblingów będzie coraz mniej :/
0
@szela1899 Właśnie zbyt często w ostatnich sezonach rozgrywał, podawał do kolegów, zabierając te rolę pomocnikom, jak na moje dobrze że czasem jest samolubny, raz mu wyjdzie a raz nie, wczoraj rzeczywiście irytowały jego straty, ale takie podjął ryzyko a nie inne. Były niedawno jeszcze mecze gdzie co drugi drybling mu wchodził i widać było że się stęsknił za tym, tylko co z tego jeśli minie dwóch rywali i nie ma komu zagrać prostopadlej piłki, może właśnie pora nauczyć pomocników takich piłek, a Messiego trzymać bliżej skrzydła niż środka
0
@student97r Który jest Jordan tak z ciekawości