Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zohan Po wyborach
1
@Keson Dobra decyzja, jest to świństwo niestety, pomijając już wysokie koszta
0
@RosjaninBut Niech żyje prohibicja, przynajmniej dorobić jakoś idzie do zwykłej pensji
0
@NeroTFP To było do przewidzenia że Eleven czyta Ramble
0
@Colon Nie bendzie niemiec pluł nam w tfasz!!
0
@Keson Uwierz mi że to tylko kwestia nastawienia, jak będziesz oczekiwał najgorszego to w końcu przyjdzie, ja próbowałem rzucić kilka lat i nie potrafiłem nigdy wytrzymać nawet 2 dni, w końcu sie przelamalem lat, zostawiłem wszystko za sobą i do dziś nie odczuwam żadnego głodu, no może mały jak zaczynam o tym rozmyślać, ale nie jest to problemem..
2
@masa11 Nie może być :O
0
@Jarema2000 To prawda, kibicom brakuje tych dłuższych dryblingów i egoizmu, a jeśli już to robi to coraz częściej mu nie wychodzi
0
@KamQiX Pan piłkarz ^^
1
@LoveValverde I tak i nie, weź pod uwagę też, że ten kosmita strzelający gole nie ma już takiej pomocy jak kiedyś i obecnie sam jest pomocnikiem :) Obecny Messi wcale nie jest gorszym Messim, jest po prostu innym, młodzieńczej fizyczności nie odzyska, ale nadrabia za to doświadczeniem :)
12
@Resoviak123 Jak każdy w naszych rezerwach :)
1
@Bodzio3073 Dzięki, la Rambla wystarczy ^^
2
@Rewolucja123 Tnięcie się było przeważnie sposobem młodych, zdepresowanych osób na zwrócenie na siebie uwagi, jest to swego rodzaju wołanie o pomoc, ale z tego co zaobserwowałem przerodziło się to w jakaś głupią modę..
1
@zmiter912576 @DaPi Ja paliłem 10 lat, niestety za dziecinną głupotę się płaci, na szczęście organizm jest tak stworzony że poradzi sobie z syfem i prędzej czy później się oczyści. A no właśnie, w 9 miesięcy nie wyczyścisz całych płuc, wiele źródeł mówi że po latach nałogowego palenia potrzeba conajmniej 15 lat żeby porównać się z osobą która nigdy nie paliła :/ Natomiast jeśli chodzi o wydolność to rzeczywiście po roku czasu kondycja wraca do normy, a następne lata wolności od nałogu w głównej mierze wpływają na obniżenie ryzyka wystąpienia różnych chorób czy raka. Nie ma się co obawiać, grunt żeby nie palić i najlepiej uprawiać sport ^^
1
@DaPi Wiesz zawsze lepiej iść do lekarza niż nie :D Długo paliłeś? I ile dziennie nie licząc przygody z e-papierosem
4
@DaPi Płuca się normalizują przez długi, długi czas, dopiero po około pół roku po rzuceniu palenia zaczynają się tak naprawdę konkretnie oczyszczać. Przez pierwszy rok będziesz częściej kaszlał i pluł flegmą, a to tylko dobry znak, kłucie w płucach oczywiście też może się pojawić, ale nie w każdym przypadku :)
2
@ronni37 Kura Workout, obczaj tego pana, ma dużo sensownych poradników
1
@Encore Zrywanie rzepy na farmie Lombarta
1
@Mesi12 Podstawy typu Wiedźmin, Powieści Tolkiena i Harry Potter rozumiem przerobione? :)
0
@TikiTaka To że podpisał umowę z City nie znaczy że chłop jest stracony, wręcz przeciwnie bym powiedział
0
@Elosek Daj znać czy Ronald McDonald taki spoko jak go piszą :P
8
@klopx Trzeba wyexpić Messiego
0
@PatrychoO @Prezes_sycylijczyk Chodziło mi o trofea bardziej, mniejsza o to głupi żarcik
0
@TheNekro94 Nie no zrozumiałem doskonale tylko śmiesznie to zabrzmiało :P
0
@TheNekro94 Skoro obecnie nie jest to w histori też nie może być :O
0
@kkbarca Proste że jest top, ale jak tak dalej pójdzie to obudzimy się i bez Suareza męczonego kontuzjami, który swoje lata już ma i bez jego następcy.. To prawda że ostatnie drogie transfery nie do końca wypaliły, ale mimo wszystko na dobrą 9 na długie lata wyłożyłbym te 100 melonów.. Ale to temat na lato, bo póki co mamy jeszcze Griezmanna, który pod nieobecność gryzonia ma ostatnią szansę żeby udowodnić że jest godzien grać na tej pozycji
6
@kkbarca Jak nie zawodnik to kolano albo stopa go posadzi na ławie..
0
@catluck Wróżbitą nie jestem ale to pewnie Korona.. A tak serio to pij herbatke z syropem malinowym i cytryną, ciepłe mleko z miodem i kurkumą, suplementy z witaminką c i wapnem, do diety dodaj dużo cebuli i czosnku.. Takie kombinacje pomogą Ci podnieść odporność, a w rezultacie szybko wyleczyć przeziębienie, u mnie zawsze sprawdzony sposób ^^
5
@LoveValverde "Życiowe Credo ebać Semedo"
0
@TheMugShot Można i tak ^^