Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama Środkowego pomocnika* ^^
0
@damianex10 Czy ja wiem, co innego gdyby nie umiał po hiszpańsku to by była afera :D
2
@damianex10 Po co Messi miał się angielskiego uczyć jak całe życie w Hiszpanii siedzi i raczej się nie wybiera nigdzie
1
@patrykzmc2000 2
1
@Filipowski Ponoć dobry ziomek Leonardo
0
@JohnBarça Daj im czas
1
@JohnBarça A skąd wiesz czy artykuł się nie pisze właśnie?
0
Niby człowiek wiedział a jednak się łudził, zwłaszcza że pierwszy mecz całkiem fajnie zagrali
3
Zasłużyli (znaki)
9
Jaka wieś, już wiem dlaczego nie trawicie Legii xD
0
No i piłkarze mogą odpocząć i się napić
0
@bartoszekkk Ja pier*ole co on musi czuć :(
0
@bafi Ten kto nosił aparat na zęby przynajmniej pare lat automatycznie uodparnia się na dentystów do końca życia. Taka ciekawostka
0
@BarcaInfo No niefajnie :/
0
@bartekmess A kto by nie chciał dostać wpierdzielu od Messiasza
0
@kibicsportu To też prawda
0
@Bykunn Taa ja też nie wiedziałem i prawie i mi się dostało bo go nieświadomie oznaczyłem :)
0
@kibicsportu Tęsknię za nim, przynamniej śmiesznie było :/
0
@TheApostole Tytuł suchara roku ląduje u tego pana!! Gratulację!!
0
Na jakim kanale Legia
0
@Janiama Pomyłki zdarzają się najlepszym, ale chociaż Piast przeszli ^^
0
@kerouac Myślę że G jest najbardziej wyrównana
0
@GeraltzKatalonii A nie sory jednak nie do końca
0
@GeraltzKatalonii Już jest, chociażby na flashscore
0
@amanter To bądź chociaż realistą, w fazie grupowej zawsze niszczymy, a Borussia i Inter to nie Live i Juve ;)
2
@amanter Bez przesady, wątpię żeby nam mogli zagrozić, po prostu ciekawe mecze będą
2
@IronSanHybrid Ja podobnie tylko zamiast Borussi Totki stawiałem ^^
16
Hahah też uśmiechy świadomości że ma się prze*ebane xD
0
Grupa śmierci hehe
4
Nie musicie nam tego przypominać :(