1

@Janiama Środkowego pomocnika* ^^

0

@damianex10 Czy ja wiem, co innego gdyby nie umiał po hiszpańsku to by była afera :D

2

@damianex10 Po co Messi miał się angielskiego uczyć jak całe życie w Hiszpanii siedzi i raczej się nie wybiera nigdzie

1

1

@Filipowski Ponoć dobry ziomek Leonardo

0

@JohnBarça Daj im czas

1

@JohnBarça A skąd wiesz czy artykuł się nie pisze właśnie?

0

Niby człowiek wiedział a jednak się łudził, zwłaszcza że pierwszy mecz całkiem fajnie zagrali

3

Zasłużyli (znaki)

9

Jaka wieś, już wiem dlaczego nie trawicie Legii xD

0

No i piłkarze mogą odpocząć i się napić

0

@bartoszekkk Ja pier*ole co on musi czuć :(

0

@bafi Ten kto nosił aparat na zęby przynajmniej pare lat automatycznie uodparnia się na dentystów do końca życia. Taka ciekawostka

0

@BarcaInfo No niefajnie :/

0

@bartekmess A kto by nie chciał dostać wpierdzielu od Messiasza

0

@kibicsportu To też prawda

0

@Bykunn Taa ja też nie wiedziałem i prawie i mi się dostało bo go nieświadomie oznaczyłem :)

0

@kibicsportu Tęsknię za nim, przynamniej śmiesznie było :/

0

@TheApostole Tytuł suchara roku ląduje u tego pana!! Gratulację!!

0

Na jakim kanale Legia

0

@Janiama Pomyłki zdarzają się najlepszym, ale chociaż Piast przeszli ^^

0

@kerouac Myślę że G jest najbardziej wyrównana

0

@GeraltzKatalonii A nie sory jednak nie do końca

0

@GeraltzKatalonii Już jest, chociażby na flashscore

0

@amanter To bądź chociaż realistą, w fazie grupowej zawsze niszczymy, a Borussia i Inter to nie Live i Juve ;)

2

@amanter Bez przesady, wątpię żeby nam mogli zagrozić, po prostu ciekawe mecze będą

2

@IronSanHybrid Ja podobnie tylko zamiast Borussi Totki stawiałem ^^

16

Hahah też uśmiechy świadomości że ma się prze*ebane xD

0

Grupa śmierci hehe

4

Nie musicie nam tego przypominać :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?