Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gomess Jeszcze się nie nauczyłeś żeby czekać do końca? ^^
0
@misiek12319 Nie dziwię się i wcale to nie jest naiwność, media tak dały czadu w tym okienku że póki nie będzie oficjalki wszystko jest możliwe
0
@Olkovsky9 Prawda, przestałem wierzyć w te tiery
2
Zawsze jest ten 1 % xD
0
@Kettger Taa nie ma to jak wróżyć powodzenie transferu ze zmarszczek i min zarządu ^^
3
@AV0CAD0 Ale kto go wypycha, gdzie :D Dostał bardzo korzystną ofertę, dobrze wie że lada chwila miejsce u nas będzie musiał ustąpić młodym
0
@krzakov Nikt go nie wyrzuca przecież, składają mu tylko propozycję, która była by dla niego bardzo korzystna. Raz, że sam wie że powoli będzie schodził na bok w Barcy, a w PSG nie dość żeby coś pograł to dostałby 2 razy tyle. Mowy nie ma o złym zachowaniu wobec niego
0
@SeeleyBooth Brzmi podobnie
8
@krzakov No i? Mamy aż nadto pomocników, a Chorwat jest już coraz starszy i fajnie by było na nim zarobić lub włączyć go w jakaś transakcję.
16
@DonAndrzejos Piłkarz Rangersów
4
@Munio Gdzie Ty widzisz agresję,to tylko Ramblowe docinki :P
0
@4drian0 Klątwę pewnie widziałeś wszystkie części, fajne jest jeszcze "one missed call"
1
@SHIBA Jak klient zaśnie to można się przejechać nawet przez Słowację :P
0
@SHIBA Jakieś 20-25 tyś rocznie, a jeżdżę na taxi, wychodzi na to że się opier*alam ^^
0
@Piecia7211 Zgadza się sorki zawsze mi się to myli ^^
1
@AdrianGajewski2005 Oczywiście że można, zgadzać się musi tylko bodziec dla mięśni i odpowiednia podaż kalorii i mikro składników. Wielu robotników na budowie ma umięśnione sylwetki, kalorii specjalnie nie liczą, a jako trening wystarczy im praca właśnie na budowie ;)
3
@ViscaBarca123 La Masia zawsze będzie produkować świetnych graczy, trzeba ich tylko odpowiednio pokierować w przyszłości
1
Cholibka panowie spokojnie bo mi zaraz Leonardo z łóżka wyskoczy
0
@Danger204 Mi się skończył eliksir wielochmielowy :/
0
@Odesseiron Teraz Paździoch się roztyje
0
@Norbaj66 Pan na czarnym koniu zasztyletował Andrieja
0
@Kuśmier Andriej twardy chłop, będzie żył
2
@kubix05 O nie wiedziałem że mam święto dzisiaj no to cyklu wolneee
0
@arkadik Dzieci jak najbardziej szkoda :/ @Colon Otóż to
2
@barcelonaLM Szczerze? Nie żal mi ich, mimo ostrzeżeń lecą do góry bo przeciez nie po to przejechali tyle km żeby nie wejsc na szczyt. Szkoda tylko że TOPR musi za takich ryzykować życiem. Tak wiem, taką mają prace, ale po co im ją utrudniać :/
4
@Azi Po prostu nawyk podpier*alania kolegów ^^
0
@SeeleyBooth Niby tak mówi transfermarkt, ale po co by w takim razie przesuwali termin z 31. Czytałem gdzieś że przesuwają terminy bo w weekend nie można dopiąć transferów, w wielu krajach kończy się okienko 2 września wieczorem, ja już nie rozumiem :D
0
@Darshan1010 Nie, jednak nie sory za wprowadzenie w błąd miałeś rację xD Różna źródła mówiły co innego, teraz sprawdziłem na transfermarkt i pisze ze po prostu do 2 września
1
@Darshan1010 z tym że okienko się kończy 2 września o 23.59 ;)
0
@marcin000019 Chodzi mu o całą szopkę z Neyem