0

@tadzik447 Odważna teza, może mały zakładzik?

0

@Mns21 Nie chce ryzykowac kontuzją

0

Hah fajna fota idealnie pasująca do sytuacji "No słucham panowie waszych ofert, tylko szybko bo mi słoń ucieknie"

2

@misiek12319 Pepsi bo jest bardziej słodka

0

@DaPi A to w takim razie przez ten mecz tenisa

0

@DaPi Może zagrałeś super ofertę i nie spełniłeś jej warunków tzn ilości wydarzeń na kuponie

1

@MarioVeB! Taką Barce Valverde to można oglądać bez przerwy ^^

2

@AV0CAD0 A czego się spodziewałeś, strona jest od 13+ Dzieciaki prędzej czy później same się szacunku nauczą, pisanie o tym nic nie da, nie mniej jednak za takie coś proponowałbym banicję ^^

0

@Cave Jakiej atencji nie przesadzajmy już :)

0

@Kacper1432 Może by tak zorganizować jakąś zbiórkę na Ramblowego psychologa, który pomoże się wyleczyć wszystkim z traumy ^^

1

@bart_azz Ściemniasz coś, każdy zbiera zielone żeby wymieniać na nagrody

0

@bart_azz Dałbym zielone, ale ostatnie zdanie mnie nie urzekło

0

@AmigoBlancos Aa okej myślałem że mistrz Holandii z innego koszyka startuje ^^

0

@AmigoBlancos Weź mnie wyjaśnij bo tez nie wiem czemu nie mogą być

0

@FCMichalo 50 melo

3

@semafor Czy to jakiś szyfr?

44

@ZelekBARCA Chcesz chusteczkę?

0

@Smecik10 Kup sobie zestaw startowy z naturalmarket, wychodzi całkiem tanio. W zestawie masz cały sprzęt do Yerby (Tykwa, bombilla, termometr) plus 10 paczuszek różnych yerb po 50g, polecam :)

0

@PanRol Oo dzięki też nie wiedziałem o co chodzi, teraz ma to sens :D

0

@konrad1661 Starość nie radość

1

@JimMorrisonFCB Ryzyk fizyk jak się to mówi, mam nadzieję że Pogba odrobi punkty, a Pukki aż tak bardzo nie zawiedzie

0

@krissu8 Wiem ale Pukki się rozkręca i może podobnie punktować co Auba, ewentualnie na dłuższą metę trochę słabiej, ale bardziej mi zależało żeby Kante wymienić na kogoś lepszego i akurat z pieniążków za Aube mam Pogbę ^^

0

Dobra ostatnie poprawki i FPL gotowe na GW4, miałem 2 free transfery, wrzuciłem Pukkiego za Aube i Pogbę za Kante, mam nadzieję że Teemu nagle nie spadnie z formy xD

0

@Transu96 Hehe pomyśleć że też się go chciałem pozbyć ale dałem mu ostatnią szansę i odkupił winy :D Jak kocha to wróci

0

@Tomicco W sumie prawda, wezmę to pod uwagę dzięki :)

0

Dobra jak myślicie Salah na kapitana czy Aguero. Wiem ciężki wybór ciężki, bo zarówno dwie drużyny grają z "ogórkami", ale równie dobrze może strzelać Mane lub Sterling.

0

@SeeleyBooth Może i okej, ale nie nazywaj tego piwem

0

@Sabrina_spellman Dobra ale musisz dać 2 herby w jednym komentarzu

0

@barcelonistaKRK Hah złoto na dobranoc, dobre

0

@MESSIah16 Pewnie że młody, właśnie ze względu na wiek, jakość i niesamowity potencjał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?