Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 Odważna teza, może mały zakładzik?
0
@Mns21 Nie chce ryzykowac kontuzją
0
Hah fajna fota idealnie pasująca do sytuacji "No słucham panowie waszych ofert, tylko szybko bo mi słoń ucieknie"
2
@misiek12319 Pepsi bo jest bardziej słodka
0
@DaPi A to w takim razie przez ten mecz tenisa
0
@DaPi Może zagrałeś super ofertę i nie spełniłeś jej warunków tzn ilości wydarzeń na kuponie
1
@MarioVeB! Taką Barce Valverde to można oglądać bez przerwy ^^
2
@AV0CAD0 A czego się spodziewałeś, strona jest od 13+ Dzieciaki prędzej czy później same się szacunku nauczą, pisanie o tym nic nie da, nie mniej jednak za takie coś proponowałbym banicję ^^
0
@Cave Jakiej atencji nie przesadzajmy już :)
0
@Kacper1432 Może by tak zorganizować jakąś zbiórkę na Ramblowego psychologa, który pomoże się wyleczyć wszystkim z traumy ^^
1
@bart_azz Ściemniasz coś, każdy zbiera zielone żeby wymieniać na nagrody
0
@bart_azz Dałbym zielone, ale ostatnie zdanie mnie nie urzekło
0
@AmigoBlancos Aa okej myślałem że mistrz Holandii z innego koszyka startuje ^^
0
@AmigoBlancos Weź mnie wyjaśnij bo tez nie wiem czemu nie mogą być
0
@FCMichalo 50 melo
3
@semafor Czy to jakiś szyfr?
44
@ZelekBARCA Chcesz chusteczkę?
0
@Smecik10 Kup sobie zestaw startowy z naturalmarket, wychodzi całkiem tanio. W zestawie masz cały sprzęt do Yerby (Tykwa, bombilla, termometr) plus 10 paczuszek różnych yerb po 50g, polecam :)
0
@PanRol Oo dzięki też nie wiedziałem o co chodzi, teraz ma to sens :D
0
@konrad1661 Starość nie radość
1
@JimMorrisonFCB Ryzyk fizyk jak się to mówi, mam nadzieję że Pogba odrobi punkty, a Pukki aż tak bardzo nie zawiedzie
0
@krissu8 Wiem ale Pukki się rozkręca i może podobnie punktować co Auba, ewentualnie na dłuższą metę trochę słabiej, ale bardziej mi zależało żeby Kante wymienić na kogoś lepszego i akurat z pieniążków za Aube mam Pogbę ^^
0
Dobra ostatnie poprawki i FPL gotowe na GW4, miałem 2 free transfery, wrzuciłem Pukkiego za Aube i Pogbę za Kante, mam nadzieję że Teemu nagle nie spadnie z formy xD
0
@Transu96 Hehe pomyśleć że też się go chciałem pozbyć ale dałem mu ostatnią szansę i odkupił winy :D Jak kocha to wróci
0
@Tomicco W sumie prawda, wezmę to pod uwagę dzięki :)
0
Dobra jak myślicie Salah na kapitana czy Aguero. Wiem ciężki wybór ciężki, bo zarówno dwie drużyny grają z "ogórkami", ale równie dobrze może strzelać Mane lub Sterling.
0
@SeeleyBooth Może i okej, ale nie nazywaj tego piwem
0
@Sabrina_spellman Dobra ale musisz dać 2 herby w jednym komentarzu
0
@barcelonistaKRK Hah złoto na dobranoc, dobre
0
@MESSIah16 Pewnie że młody, właśnie ze względu na wiek, jakość i niesamowity potencjał