1

na Twoim miejscu też śledziłbym wszystkie "ligomistrzowskie" nowinki. masz dużo w tej kwestii do powiedzenia, nie?

6

Nicola Rizzoli will referee the PSG-Barça UCL game.

0

taa, Barcelona jest slaba bo nie wygrywa każdego meczu po 5:0. christo, co Ty masz w bani?

0

cześć, dobry nick.

0

o, ciekawy pomysł.

4

gdzie oceny? bleblelblebleblebleeb (15 znaków)

5

i dlatego nie możemy się cieszyć po wysokiej wygranej Barcelony...

1

myślałem, że nie dożyję tej chwili.

0

man of the matched...wybija co chce.

0

Chryste ... Munir tragedia, nie tylko w ofensywie.

0

Mascherano na ŚO...

0

odmładzasz mnie, dzięki.

1

słyszałem kiedys coś takiego : sprzedac Suareza a w zamian kupić Lamberta, Lallanę, Balotellego, Lovrena....to jak sprzedać dom a kupic telewizor, mikrofalówkę, lodówkę i pralkę.
czy cos w ten deseń :P mniej więcej wiesz o co chodzi ;)

1

Messi ma parę, a Ronaldo co mecz.

0

Montoya jest słabszy od Alvesa, a Masche na DP to nie ta sama para kaloszy co Busquets.

1

kupiliśmy dwóch świetnych stoperow, ale nadal gra Mascherano...

0

chyba nie? od kiedy Espanyol nie gra w PD?

0

mimo faktu, iż kosza nie rozumiem, nie trawie i nienawidzę, życzę Lampe samych sukcesów!

0

aż chciałoby się napisać : wina sędziego...

0

bo ty tak powiedziałeś?

0

dlaczego redakcja nie robi nic z takimi burakami jak ten powyżej?

0

pseudo-kibicu - "wyłoncz" komputer a potem zrób baranka o ścianę. może zaskoczy.

0

nie wiem, nie widziałem, ale napisze, że jest gruby i wszyscy będą mi zazdrościć spostrzegawczosci!

0

najlepiej zrobisz, jeśli już nie będziesz pisać.

0

jeszcze to odszczekasz.

1

Neymar leszczem .... Boże, Ty widzisz...

0

Athletic i Atletico - może się mylić, prawda?

0

bez Montoi, Mathieu i Masche.

0

a zaraz potem ustawili się w kolejce do toalety i spędzili tam wiele niezapomnianych chwil...
bardzo interesujący artykuł.

0

to rzygaj zdrów, skoro cię to nie interesuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?