0

to jest stara Brazylia. nie da się z nią wygrać.

0

Masche i Pedro. dziękuję, oglądam Polskę.

4

nie sądzę, żeby Lampard wiedział, że to się tak potoczy kiedy [przechodził do NY.

0

też mi powód :P dzięki

0

a wiesz dlaczego?

3

premiershit?...

0

na którego "chelsowicza" tak buczą?

0

myślę, że żaden tęgi umysł nie rozwiąże tej zagadki :D

0

a ja nie jestem twoim kolegą.

0

hmm...może : Gdzie jest Ronaldo? - no właśnie, gdzie?

0

co o mnie mowi? nic. tak sie teraz "mowi", więc chce trochę "przyfejmić".nie znasz mnie, więc nie wiesz jaki jestem. ale tak, mam jutro pszyrę.

0

dlatego, ze jest pomocnikiem.

0

nie żebym był hejterem Liverpoolu, wręcz przeciwnie, ale...
Liverpool LOL.

2

www.google.pl

4

na uniwerkach na kierunkach psychologicznych jako "zadanie" powinni dawać "przyczynę porażek United"

0

z której strony Douglas jest czarny?.chyba od strony włosów.
Brazylijczycy nie są czarni, tylko... matowobrazowi?

0

dokładnie geniuszu. nieważne 3 pkt, ważne żeby wygrać wyżej niż Real. będziesz mógł wysmiewac kolegów na pszyrce.

0

BlaWierz, słabo.

0

a MŚ w Brazylii?!

0

musze płakać, cały czas. moj avatar wskazuje na moje upodobanie do płaczu.

0

najlepszym i najwyższym. a Bartra wstaje z ławki i zaczyna klaskać.

0

zgłoszone, również pozdrawiam.

5

co Enrique widzi w Mascherano jako obroncy? na cholerę mu było dwóch stoperów jak widział Masche na ŚO? mamy czterech świetnych obroncow, ale i tak będzie grał pomocnik ze wzrostem 1,50.
nie ty decydujesz o tym kto gra, Enrique wie lepiej za 3...2...1...

0

ten sam niski poziom, z tym, że Roberto najlepszy czas ma przed sobą, a Pedro już dawno za sobą.

0

tak, już wszyscy mają włączoną transmisję.

1

no i świetnie. Bartra w ogóle nie musi grać, a co tam.

0

buraki, janusze i cebularze. Bravo nie zawalił? a z Napoli? Ter Stegen bije go na głowę gra nogami, a co do reszty jest pewnie na równi z Bravo. Valdes tez walił babole a mówią, że to najlepszy bramkarz w historii FCB. cicho janusze i wypatrujcie baboli ... ale Bravo.

0

o kurcze, ogluchlem!

1

a skąd on ma wiedzieć o co Ci chodzi? narazie to jest beka, ale z Ciebie.

0

tak, tylko tobie. Antidze się nie wydaje, "janusze" mogą sobie gadać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?