MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
zglaszajcie Macieja.
0
destro, o tobie na tej stronie powiedziano już chyba wszystko.
0
powiem tak: "sezonostwo" nie jest zależne od wieku tylko od rozumu. ja chyba w 2010r. :" w którym klubie gra Pedro? - nie wiem....-jesteś za Barca czy Realem? - za Barca.". ale wtedy niezbyt sie tym interesowałem. przespalem okres Pepa, ale już za Tito na dobre zacząłem inteesowac się piłka i Barcelona. mimo małego doświadczenia wiem kto strzelił gola w finale LM w 92r albo kim był Ramallets. nie uważam się za sezonowca, bo długość kibicowania nie jest wyznacznikiem...niczego.
0
wybitny troll czy marna prowokacja?
0
szklankę to ty masz pod kopułą.
0
Ołłowski poza tym, że jest idiotą jet też chyba madridista.
0
dokładnie tak jak w meczach z City.
0
nie, ale bajeczną technikę to on akurat ma.
0
dzieci wyrazają prestiż rodziców :P
0
no więc właśnie. kupili,smy dwóch stoperów, żeby pomocnik już nie musiał grać na ŚO. a gra nadal pomimo nie tylko wzrostu, ale nawet pomimo blędów o ktorych mowisz.
1
podkreslmy słowo "kolejną". Pedro wali przecież bramki co mecz.
0
chodzi o słownik ortograficzny i czytanie że zrozumieniem.
0
bajecznej techniki nie ma....
większych pierdół (przynajmniej dzisiaj) nie czytałem.
0
leże i nie wstaje...
0
taki cwany? wyciagnij taką piłkę kolego.
0
czytałem wywiad z Kurkiem. nie zauważyłem jakiejś wściekłości w jego wypowiedziach. smutek owszem, ale nie sądzę żeby zrezygnował z kadry. a co do Drzyzgi - wczoraj moim zdaniem słabo rozrzucał piłki.
0
taki kraj - pesymistyczny
0
wszystkie małe dzieci tak wyglądają, to normalne.
0
czy on wygląda na stopera? nie. a Bartra? też nie, bo za niego gra pomocnik.
1
ale z was zalosni hipokryci ...
0
jak Mika kręci...geniusz.
0
nie mówcie że on strzelił? ;o
1
hahaha, "Neymar lamaga" a teraz "geniusz" :D uczcie się na pszyre.
0
polewajcie , tymczasem banik.
0
nie oglądam meczu, ale w ciemno stawiam, że Pedro nie gra.
0
wszystkich, kretynski januszu
0
lubią tracić przewagę...
0
bo "idioci" widzą jego nieudolność.
1
dałbym okejke, ale na telefonie jestem ;P
2
Lucarelli bije gdzie chce.