MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to są fakty, a nie propaganda.
2
z Busquetsem poleciales.
0
z każdym napisanym komentarzem coraz bardziej się pograzasz.
0
hahahahahahaha! o mój Boże, trzymajcie mnie!
0
wszyscy piłkarze tak robią.
0
wnioskow*. .
7
Shaki, wszyscy Cię kochamy.
0
wystarczy. wszscy tak mówią, niekiedy słusznie, niekiedy nie. ale błagam, nie ukrywaj, ze "wina sędziego" to domena Twoich, a nie moich kolegów.
0
banik leci, pozegnaj się.
0
Twój komentarz redakcja powinna oprawic w czerwoną ramke i dać na główną zamiast bzdurnych reklam.
0
w ogóle Barcelona powinna wygrać każdy mecz w sezonie wyżej niz 10:0
0
strzelilbys*.
0
Ty w debiucie w Barcelonie na jego pozycji strzelił hattricka, nie? gra w piłkę jest taka łatwa...
0
świetny żart, 2/10.
0
jestes januszowaty burak i cebulak. 10-letnie dzieci, które mają mleko pod nosem a najgłośniej szczekaja.
0
Adriano, wszyscy wiedzą, że tak mówicie, nie musisz przypominać.
2
farsa to przestrzeń między twoimi uszami.
1
nie, grajmy Xavim. jeszcze niech Puyol, Zubi i Enrique wznowią kariery.
0
stewie, zamilcz i won do boskich różowych.
5
najbardziej użyteczny zawodnik Barcelony i jego zabójcza akcja - https://vine.co/v/O7ETjX9zuid
0
ja? naprawdę nie sądzę.
2
znowu Pedro. to jest kpina, po prostu kpina - znowu gramy w 10. wolałbym też ter Stegena na bramce.
0
dno jak u Ciebie między uszami.
1
przecież zamiast Pique i Bartry musi tam grać świetnie pasujacy na SO pomocnik.
0
Mata, Negredo, Soldado, Casillas, Jese, Morata
0
a co złego jest w zelu do włosów?
0
Navas jest aktualnie jednym z najlepszych na świecie. strasznie go wam zazdroszczę.
0
przepukline* - to się tak nazywa.
0
Pep, kończ waść.
0
co proszę? on miał wtedy 18 lat, a zobacz co zrobił z Arsenalem. nosił numer 10. wszyscy przekonywali o jego wielkim talencie i mieli (mają) rację.