0

to są fakty, a nie propaganda.

2

z Busquetsem poleciales.

0

z każdym napisanym komentarzem coraz bardziej się pograzasz.

0

hahahahahahaha! o mój Boże, trzymajcie mnie!

0

wszyscy piłkarze tak robią.

0

wnioskow*. .

7

Shaki, wszyscy Cię kochamy.

0

wystarczy. wszscy tak mówią, niekiedy słusznie, niekiedy nie. ale błagam, nie ukrywaj, ze "wina sędziego" to domena Twoich, a nie moich kolegów.

0

banik leci, pozegnaj się.

0

Twój komentarz redakcja powinna oprawic w czerwoną ramke i dać na główną zamiast bzdurnych reklam.

0

w ogóle Barcelona powinna wygrać każdy mecz w sezonie wyżej niz 10:0

0

strzelilbys*.

0

Ty w debiucie w Barcelonie na jego pozycji strzelił hattricka, nie? gra w piłkę jest taka łatwa...

0

świetny żart, 2/10.

0

jestes januszowaty burak i cebulak. 10-letnie dzieci, które mają mleko pod nosem a najgłośniej szczekaja.

0

Adriano, wszyscy wiedzą, że tak mówicie, nie musisz przypominać.

2

farsa to przestrzeń między twoimi uszami.

1

nie, grajmy Xavim. jeszcze niech Puyol, Zubi i Enrique wznowią kariery.

0

stewie, zamilcz i won do boskich różowych.

5

najbardziej użyteczny zawodnik Barcelony i jego zabójcza akcja - https://vine.co/v/O7ETjX9zuid

0

ja? naprawdę nie sądzę.

2

znowu Pedro. to jest kpina, po prostu kpina - znowu gramy w 10. wolałbym też ter Stegena na bramce.

0

dno jak u Ciebie między uszami.

1

przecież zamiast Pique i Bartry musi tam grać świetnie pasujacy na SO pomocnik.

0

Mata, Negredo, Soldado, Casillas, Jese, Morata

0

a co złego jest w zelu do włosów?

0

Navas jest aktualnie jednym z najlepszych na świecie. strasznie go wam zazdroszczę.

0

przepukline* - to się tak nazywa.

0

Pep, kończ waść.

0

co proszę? on miał wtedy 18 lat, a zobacz co zrobił z Arsenalem. nosił numer 10. wszyscy przekonywali o jego wielkim talencie i mieli (mają) rację.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?