0

@Emhyr Megan Rapinoe

0

Liczba osób oglądających posiedzenia sejmu tej kadencji jest imponująca ale fajnie jakby za tym szło szersze zainteresowanie ludzi tematami politycznymi jak kwestie ustrojowe czy ideologiczne

1

@Hadim Nie mam dzieci i od urodzenia żyje zamknięty w skrzyni żeby nie być w stanie obserwować świata wokół w tym kontaktu z własnymi rodzicami i rodzeństwem. POzdrawiam

2

@NeroTFP1 obrzydliwe, a myślałem że u mnie to już było absurdalnie

0

@MESSIah16 cała nadzieja w automatyzacji

4

@MESSIah16 ja myślę że zadania domowe z wfu by zmusiły dzieci do pracy nad sobą

6

@MESSIah16 jeśli masz na myśli Fakty TVN siejące amerykańską propagandę to zgodzę się w stu procentach xd

0

@Reviven po jego ostatnim słynnym wywiadzie wiemy na pewno że żadnej części winy nie przypisze sobie

1

No to dzisiaj pewnie 5-0 po grillu u Lewego - pytanie tylko w którą stronę

0

@draxidox w sam raz dla równowagi tego prezesa co jest za

0

@MESSIah16 a podobno wszystkie środowiska polityczne w zasadzie uniwersalnie jej nie lubią

1

@draxidox osobiście wziąłem dwie w postaci dwukrotnego przebycia choroby i nie polecam tej opcji

1

@Hadim a no tak przepraszam masz rację, zapomniałem że rodzice poświęcają czas swoim dzieciom wtedy jeśli ustawa im nakazuje

0

@FcPortoFan1999 miałem przestać oglądać Xavinietę i od czerwca się uda

0

@Arys Nie wiem co mój wiek ma do tego, ale faktycznie nie rozumiem jakiegoś pseudopatriotycznego zachwytu nad korporacją, która swoje zyski zdziera z ciebie i to nie zależnie czy jesteś niewystarczająco opłacanym pracownikiem czy klientem płacącym chorą marżę czy zwykłym obywatelem którego podatki są wykorzystywane na rzecz między innymi prezesa tejże korporacji i jego rodziny.

1

@Gruak jak nie chcesz być tak nazywany to powiedz a nie się bawisz w jakieś meandry definicyjne, bo sprzeciw wobec indoktrynacji wyciągasz z biologii czy z tarota że nie stanowi części moralności?

2

@Arys tego typu prześladowania tylko budują męczeństwo Świętego Daniela z Pcimia

0

@Gruak i jeszcze antynatalista się znalazł

0

@MESSIah16 teraz tylko czekać na wyniki

0

@kuz uuu komunizm

1

@GeneralXavi albo znowu mecze reprezentacji

4

Dołożenia wyborów parlamentarnych do tego szalonego roku już by chyba la ramlba nie wytrzymała

1

@MESSIah16 uderzyć pewnie uderzy, ale raczej przy obecnym stanie wykorzystają pewnie jakieś opcje pośrednie do tego np. zbrodniarzy z izraela

2

@barcelonaLM PiS gdyby się zgodził to się sam podłoży

1

@MESSIah16 WB ma arsenał nuklearny, mocarstwem są USA i Rosja

0

@mmaciass no to teraz znajdź jednego Republikanina który uważa że faktycznie USA nie ma nadmiaru regulacji

1

@tbas przecież on sam za część tego odpowiada, widać było w kampanii prezydenckiej że ma swoje media

1

@Bykunn mógłbyś rozwinąć? Bo jednak jeśli chodzi ci np. o relacje obu z samorządem w Polsce no to myślę że jednak PiS patrzył by na niego dużo przychylniej gdyby miał po prostu większe sukcesy na tym szczeblu prezydentów dużych miast itp.

5

@Emhyr on w takie tony to już od superpucharu uderza

0

W sumie polaryzacja polityczna w Polsce jest chyba jedyna w swoim rodzaju, biorąc pod uwagę że jej jądro sprowadza się do tego czy lepszy jest kaczynski czy Tusk, a nie opiera na żadnych istotnych różnicach ideologicznych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?