MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Megan Rapinoe
0
Liczba osób oglądających posiedzenia sejmu tej kadencji jest imponująca ale fajnie jakby za tym szło szersze zainteresowanie ludzi tematami politycznymi jak kwestie ustrojowe czy ideologiczne
1
@Hadim Nie mam dzieci i od urodzenia żyje zamknięty w skrzyni żeby nie być w stanie obserwować świata wokół w tym kontaktu z własnymi rodzicami i rodzeństwem. POzdrawiam
2
@NeroTFP1 obrzydliwe, a myślałem że u mnie to już było absurdalnie
0
@MESSIah16 cała nadzieja w automatyzacji
4
@MESSIah16 ja myślę że zadania domowe z wfu by zmusiły dzieci do pracy nad sobą
6
@MESSIah16 jeśli masz na myśli Fakty TVN siejące amerykańską propagandę to zgodzę się w stu procentach xd
0
@Reviven po jego ostatnim słynnym wywiadzie wiemy na pewno że żadnej części winy nie przypisze sobie
1
No to dzisiaj pewnie 5-0 po grillu u Lewego - pytanie tylko w którą stronę
0
@draxidox w sam raz dla równowagi tego prezesa co jest za
0
@MESSIah16 a podobno wszystkie środowiska polityczne w zasadzie uniwersalnie jej nie lubią
1
@draxidox osobiście wziąłem dwie w postaci dwukrotnego przebycia choroby i nie polecam tej opcji
1
@Hadim a no tak przepraszam masz rację, zapomniałem że rodzice poświęcają czas swoim dzieciom wtedy jeśli ustawa im nakazuje
0
@FcPortoFan1999 miałem przestać oglądać Xavinietę i od czerwca się uda
0
@Arys Nie wiem co mój wiek ma do tego, ale faktycznie nie rozumiem jakiegoś pseudopatriotycznego zachwytu nad korporacją, która swoje zyski zdziera z ciebie i to nie zależnie czy jesteś niewystarczająco opłacanym pracownikiem czy klientem płacącym chorą marżę czy zwykłym obywatelem którego podatki są wykorzystywane na rzecz między innymi prezesa tejże korporacji i jego rodziny.
1
@Gruak jak nie chcesz być tak nazywany to powiedz a nie się bawisz w jakieś meandry definicyjne, bo sprzeciw wobec indoktrynacji wyciągasz z biologii czy z tarota że nie stanowi części moralności?
2
@Arys tego typu prześladowania tylko budują męczeństwo Świętego Daniela z Pcimia
0
@Gruak i jeszcze antynatalista się znalazł
0
@MESSIah16 teraz tylko czekać na wyniki
0
@kuz uuu komunizm
1
@GeneralXavi albo znowu mecze reprezentacji
4
Dołożenia wyborów parlamentarnych do tego szalonego roku już by chyba la ramlba nie wytrzymała
1
@MESSIah16 uderzyć pewnie uderzy, ale raczej przy obecnym stanie wykorzystają pewnie jakieś opcje pośrednie do tego np. zbrodniarzy z izraela
2
@barcelonaLM PiS gdyby się zgodził to się sam podłoży
1
@MESSIah16 WB ma arsenał nuklearny, mocarstwem są USA i Rosja
0
@mmaciass no to teraz znajdź jednego Republikanina który uważa że faktycznie USA nie ma nadmiaru regulacji
1
@tbas przecież on sam za część tego odpowiada, widać było w kampanii prezydenckiej że ma swoje media
1
@Bykunn mógłbyś rozwinąć? Bo jednak jeśli chodzi ci np. o relacje obu z samorządem w Polsce no to myślę że jednak PiS patrzył by na niego dużo przychylniej gdyby miał po prostu większe sukcesy na tym szczeblu prezydentów dużych miast itp.
5
@Emhyr on w takie tony to już od superpucharu uderza
0
W sumie polaryzacja polityczna w Polsce jest chyba jedyna w swoim rodzaju, biorąc pod uwagę że jej jądro sprowadza się do tego czy lepszy jest kaczynski czy Tusk, a nie opiera na żadnych istotnych różnicach ideologicznych.