1

@Majczel97 niby tak ale czemu zawsze z tym samym

1

Tak wracając do gola na 1:2 to trzeba powiedzieć że Pena uratował nas parę razy w tym sezonie ale to chyba z trzeci przypadek jak konkretnie z Ronaldem się nie dogadali i straciliśmy gola

0

@Rewolucja123 "nawet mnie" ???

0

@draxidox akurat aborcja faktycznie była legalna

1

@Kessie to dużo tych czarnoskórych osób w polsce musi być patrząc na dług alimenciarzy

0

@Tom0VeB Teraz nie mają po co bo nie i tak nie mieliby większości, mają za mało posłów, to byłoby dla nich samobójstwo polityczne. Gdyby pis miał większość z konfederacją to na pewno, ale to już na 1000% by była koalicja

0

No to wymówka pod tytułem "doszliśmy dalej niż Real" odblokowana nie ma co nawet odpalać najbliższych konferencji denzela

2

Ale dobrze że pozbyliśmy się Griezmanna i jego pensji żeby dać taką samą Lewusowi xd

0

@DonCarletto a to widziałem faktycznie ładnie przyjemierzył, pytanie ile będzie minut dostawał

0

Ale pamiętajmy że real nigdy nie reaguje negatywnie

0

@Miszcz Textu FCB no w tej akurat to więcej szczęścia niż rozumu

0

@DonCarletto Real strzela coś bezpośrednio z wolnych?

0

Kamera dużo lepsza, tylko żeby Atletico się spięło i było na co patrzeć

0

Ja tam myślę że denzel ma plan, ni ch*ja nie wiem jaki ale pewnie jakiś ma

0

@Ghostface ktoś tu nie rozumie ironii widzę, więc gdyby kolega się zastanawiał to osobiście popieram pełną delegalizację narkotyków na wzór Portugalii

0

@Kgorecki2500 plus przypominam o wycieku danych NATO wskazujących że wojska specjalne USA są w Ukrainie, więc jest szansa i strat

0

@DLFCB "odpad społeczny" no tak u postującego szacunek do człowieka w ch*j

3

@Rastafarnianin i narkomani nie zapominaj o narkomanach którzy nazywają to co robią muzyką

0

@hayek matecki to po prostu żałosny człowieczek a mejza jednak sporo realnej krzywdy wyrządził

0

Obajtek Obajtkiem ale najbardziej to by człowiek chciał zobaczyć nagłówki z Łukaszem M.

0

@MesQueUnClub_87 nikogo nie da się zmusić do niczego i dlatego osoby będące definicją słabości narzucają kształt świata? To co by byli w stanie dopiero zrobić jakby byli definicją przeciętnej siły

0

@colossus "jesteś definicją słabości" w parze z wywołaniem całego zła na świecie xd dobrze że koledze z mma najwyraźniej wyszło bo w innych dziedzinach z tak bystrym intelektem mogłoby być ciężko (chyba że to efekt obrażeń mózgu odniesionych podczas walk i treningów wtedy szkoda że taką cenę zapłacił za karierę)

4

@Colon i płacił podatki w Polsce

0

@tbas komitet przeczytał że z Realem to od razu dali najgorszego zakałę

5

- Daniel O. ?
- Nie kojarzę

1

@Chucky nie bo jesteśmy bliżej sukcesu

1

Ach ci ryczerze la ramblii. Na forum wszyscy tacy odważni a potem się okazuje że zagadanie do kogoś w prawdziwym życiu ich przerasta.

0

@MarioVeB! A potem zdziwienie czemu polska się ateizuje

2

@MesQueUnClub96
blondynki/brunetów

0

@ArterkHD uwielbiam obie te rzeczy no ale umawianie się jest dość skomplikowane gdy każdy ma swoje zajęcia więc dominuje spędzanie czasu samemu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?