MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mmaciass jakie to są te państwa poza Unią co nie mają regulacji?
0
@bartekvisca oby ostatnia
1
@esem91 są kompletne chyba że korzystasz ze stron które pokazują drużyny z pierwszych miejsc jako nie mające pary w 1/16, wynika to z faktu, że mają zapewnioną grę w 1/8
1
@insp1re obawiam się że wolałbym materiał osoby chociaż minimalnie mniej uprzedzonej niż rożka. A bohaterzy programu Maturatobzdura (jeśli jest to dla ciebie tak ważny punkt odniesienia i nie znasz się nic na psychologii xd) są beneficjentami obecnego systemu obowiązkowych zadań.
1
Jak nie lubię Nowackiej to ograniczenie zadań domowych wygląda na ciekawe rozwiązanie
1
@RoberDzik szczególnie ci ewangeliccy
0
Pan Trener De Zerbi TOP
0
szykuje się chyba rekord WOŚP
0
@Messibestplayerintheworld z Porto też świetnie bronił plus z Unionistach miał też dwie parady
1
Jazda za technikę po Lewym i słusznie, ale Gundo w ostatnich meczach też w tym aspekcie się nie popisuje, szczególnie z Bilbao jedną akcję bramkową tak zawalił
1
Parę niedociągnięć jest...
5
@MesQueUnClub96 zagadaj na siłowni do koleżanki ze studiów
0
@VbamboeB nie rozumiesz tego powiedzenia
0
Przy tej powtórce od przodu to mam wątpliwości
1
@Rewolucja123 było tak blisko
0
@parpe wystarczy popatrzeć na reakcję wobec polityków PO oskarżonych o przestępstwa
1
Nauczyli się grać z kontry przynajmniej z tymi trzecioligowcami
0
No dziewięciu na dziesięciu ciężko biegać. Panie Denzel dzisiaj chyba trzeba przed 60 minutą
2
@macio_944 cwiąkała na nic nie ma czasu ale twittera przegląda tyle że nie jest w stanie tego znieść
0
@hayek ale wiesz że Turcją rządzi obecnie Erdogan a nie Atatürk? A to drugie to szkoda że nikt dmowskiemu nie przekazał 100 lat temu
0
@hayek w obronie przed kim? turkami, którzy teraz też są w NATO?
0
@Katalończyk 99 ale będą to dzienniki, reportaże, audycje, vlogi czy jeszcze coś innego?
0
@Peciak obrona karnego
0
@Katalończyk 99 w ogóle o czym to będzie?
1
@Emhyr i potem 20 kolacji z Perezem xd
1
Czyli duda drugi raz ułaskawia "krystalicznie czyste" osoby. Oni tam w PiSie to mają niezłe definicje słów.
2
@bartas97 manifest komunistyczny
0
@Seledynowy obrona realu przez sędziego przed ewentualną stratą punktów
0
@Kgorecki2500 te oryginalne jednak dużo lepsze
0
@Popitek12 nie no to już musi być bait bez przesady