1

Polska2050 klasycznie libki bez kręgosłupa

0

@Hellrider klasycznie głoszący libertariańskie hasła pierwsze prawa jakich chcą się pozbyć to te chroniące małoletnich

1

@BorzyKrzys mój argument nie brzmi że nie mógł wstać z powodów zdrowotnych tylko że należy przeciwstawiać się instrumentalnemu wykorzystaniu hymnu RP

0

@tomek8756 pizza hawajska z kanadyjskim bekonem najlepsze danie jakie powstało

3

Ale te niektóre "zarzuty" dziś podnoszone przez prawych to mega zabawne. Jedna atakuje Orłosia że stary jakby nie widziała swoich kolegów i koleżanek z partii czy swojego elektoratu. Inny się pruje że Sienkiewicz zły bo siedział przy hymnie, poleciałbym śpiewać go co 5 minut i odwołać każdego kto nie ustoi całego posiedzenia xd

1

@FcPortoFan1999 jak był szefem RE to ktoś z PiSu go tak szyderczo nazwał i sobie przyjąłem

2

Cesarz Europy jedzie równo z nimi

7

Czyli odwołanie Bosaka to kompromitacja ale wniosek PiSu o Siemkiewicza już super właściwy. Stolik wywrócony o 360 stopni.

1

@hayek plus wszystkie śmierci na zachodnim brzegu gdzie teoretycznie żadna "operacja specjalna" będąca w rzeczywistości inwazją nie jest prowadzona

1

Żeby Błaszczak się tak przykładał do bycia MON jak do tego wniosku

0

@Stoiczkow nikt ci Fukuyamy słuchać nie kazał, trzeba było samemu patrzeć

0

@Kgorecki2500 czyli raczej czarny scenariusz chyba że PiS faktycznie będzie chciał iść z narracją prześladowania opozycji

1

1

@marcin62 ci rozsądni od początku byli przeciw a teraz sprytnie chcą skorzystać z okazji

0

@Nazio_87 kanału chyba mu jeszcze nie zablokowali (choć może powinni patrząc na postulaty chłopców narodowców) natomiast co to za argument w tym kontekście

0

@draxidox odwołanie byłoby świetną informacją ale niestety chyba się nie odważą i braknie im rozsądku

0

@draxidox no bo pisowi też się nie opłaca

0

@PatrychoO czyli jego głównym zarzutem był brak ambicjii? xd

0

@Kengo 1. Mój avatar nie ma nic do tego że wypisujesz jakieś totalne bzdury. 2. To że coś jest mniej popularne nie oznacza że jest nienaturalne. 3. Na przykład w Polsce żyje więcej kobiet niż mężczyzn mimo to większość z nich jest heteroseksualna. 4. Gdy siedzisz sobie po nocy to raczej przy sztucznym świetle dzięki elektronice albo chociaż minimalnym naturalnym - tak czy inaczej absolutnie nie jest to stan całkowitej ciemności, który by występował bez istnienia źródeł światła (w tym gwiazd).

1

@Kgorecki2500 w szkole cię tak uczą i potem spotykasz takich ludzi na każdym kroku

1

@Kengo ach te słynne nienaturalne gwiazdy

1

@Rust_Cohle do grania tak, do oglądania nie

1

@chavez ja za to nie mogę jej oglądać bo jak tylko zobaczę Desta to nie wytrzymuję

0

Powiedziałbym że krzysiu cały w nerwach przed odwołaniem ale w sumie od samego objęcia funkcji zrobił się taki ciapowaty

1

@Zoker Podobno była opcja żeby przeszedł do nas w 2015. Po więcej informacji polecam wpisać w google Ribery 15

5

@tristan87 w końcu to nie nalepka na kibel

0

Komentarz usunięty

0

No nie ale że ten Siemkiewicz do hymnu nie wstał to tragedia, ja bym go odwołał jutro

0

@FcPortoFan1999 braun główny punkt to jednak komisja a nie samo posiedzenie ale te jazdy z żonami i oburzenie Błaszczaka też ujdą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?