MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Polska2050 klasycznie libki bez kręgosłupa
0
@Hellrider klasycznie głoszący libertariańskie hasła pierwsze prawa jakich chcą się pozbyć to te chroniące małoletnich
1
@BorzyKrzys mój argument nie brzmi że nie mógł wstać z powodów zdrowotnych tylko że należy przeciwstawiać się instrumentalnemu wykorzystaniu hymnu RP
0
@tomek8756 pizza hawajska z kanadyjskim bekonem najlepsze danie jakie powstało
3
Ale te niektóre "zarzuty" dziś podnoszone przez prawych to mega zabawne. Jedna atakuje Orłosia że stary jakby nie widziała swoich kolegów i koleżanek z partii czy swojego elektoratu. Inny się pruje że Sienkiewicz zły bo siedział przy hymnie, poleciałbym śpiewać go co 5 minut i odwołać każdego kto nie ustoi całego posiedzenia xd
1
@FcPortoFan1999 jak był szefem RE to ktoś z PiSu go tak szyderczo nazwał i sobie przyjąłem
2
Cesarz Europy jedzie równo z nimi
7
Czyli odwołanie Bosaka to kompromitacja ale wniosek PiSu o Siemkiewicza już super właściwy. Stolik wywrócony o 360 stopni.
1
@hayek plus wszystkie śmierci na zachodnim brzegu gdzie teoretycznie żadna "operacja specjalna" będąca w rzeczywistości inwazją nie jest prowadzona
1
Żeby Błaszczak się tak przykładał do bycia MON jak do tego wniosku
0
@Stoiczkow nikt ci Fukuyamy słuchać nie kazał, trzeba było samemu patrzeć
0
@Kgorecki2500 czyli raczej czarny scenariusz chyba że PiS faktycznie będzie chciał iść z narracją prześladowania opozycji
1
@Barti_Blaugrana oby
1
@marcin62 ci rozsądni od początku byli przeciw a teraz sprytnie chcą skorzystać z okazji
0
@Nazio_87 kanału chyba mu jeszcze nie zablokowali (choć może powinni patrząc na postulaty chłopców narodowców) natomiast co to za argument w tym kontekście
0
@draxidox odwołanie byłoby świetną informacją ale niestety chyba się nie odważą i braknie im rozsądku
0
@draxidox no bo pisowi też się nie opłaca
0
@PatrychoO czyli jego głównym zarzutem był brak ambicjii? xd
2
@DonCarletto https://en.m.wikipedia.org/wiki/Human_rights_in_the_United_Arab_Emirates kraina mlekiem i miodem płynąca
0
@Kengo 1. Mój avatar nie ma nic do tego że wypisujesz jakieś totalne bzdury. 2. To że coś jest mniej popularne nie oznacza że jest nienaturalne. 3. Na przykład w Polsce żyje więcej kobiet niż mężczyzn mimo to większość z nich jest heteroseksualna. 4. Gdy siedzisz sobie po nocy to raczej przy sztucznym świetle dzięki elektronice albo chociaż minimalnym naturalnym - tak czy inaczej absolutnie nie jest to stan całkowitej ciemności, który by występował bez istnienia źródeł światła (w tym gwiazd).
1
@Kgorecki2500 w szkole cię tak uczą i potem spotykasz takich ludzi na każdym kroku
1
@Kengo ach te słynne nienaturalne gwiazdy
1
@Rust_Cohle do grania tak, do oglądania nie
1
@chavez ja za to nie mogę jej oglądać bo jak tylko zobaczę Desta to nie wytrzymuję
0
Powiedziałbym że krzysiu cały w nerwach przed odwołaniem ale w sumie od samego objęcia funkcji zrobił się taki ciapowaty
1
@Zoker Podobno była opcja żeby przeszedł do nas w 2015. Po więcej informacji polecam wpisać w google Ribery 15
5
@tristan87 w końcu to nie nalepka na kibel
0
Komentarz usunięty
0
No nie ale że ten Siemkiewicz do hymnu nie wstał to tragedia, ja bym go odwołał jutro
0
@FcPortoFan1999 braun główny punkt to jednak komisja a nie samo posiedzenie ale te jazdy z żonami i oburzenie Błaszczaka też ujdą